Legacy of Kain

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Defiance je okoncao serijal.

Meni se igra mnogo svidja, prica je onako epskog dozivljaja. Samo me nervira sto je hack&slash koljaza....nikad nisam stigao do kraja nijedne od ovih igara jer mi se uvek smuci monotono tamanjenje neprijatelja koji su sve jaci i jaci...
 
e jer neko moze da mi kaze kolko i koji su svi delovi legacy if kain-a?A ako je neko igrao sve molim vas da mi preprica celu pricu.Jer ja sam igrao sam defiance i jos neki u kome se ne pominje raziel neko samo kain ide i bije sa "pesnicama" tj.kandzama.Pa na kraju uzima mac(onaj njegov soul river,ili kako se vec pise)Molim vas odgovorite
 
1.Blood Omen --- Igras sa Kainom
2.Soul Reaver ---Igras sa Razielom
3.Soul Reaver 2 ---Igras sa Razielom
4.Blood Omen 2 ------ Igras sa Kainom
5. Defiance --- Igras sa obojicom
Tim redom su izlazile...
http://en.wikipedia.org/wiki/Legacy_Of_Kain
Vidi i na sajtu eidosa ili crystal dynamicsa, tu imas jos...
Inace, meni je ovo jedna od najboljih igara na tu tematiku...;)
256px-Blood_omen_legacyKain.JPG

cover

Legacy_Of_Kain_Soul_Reaver_pal-front.jpg

soulreaver2_cover.jpg

cover
 
Sine, ja sam igrao Blood Omen 2, pre neke 2 godine (cirka naravno) i nije mi uopste izbacivalo. Imam XP, pa ti vidi da nemas nesto na kompu, tipa virus ili nesto. A mozda te i firewall zeza.
Inace sad cu da uzmem da igram defiance, bas mi se igra, prosli put sam dosao do nekih brda i nisam mogao da predjem.
Igra je suuupeeer!
 
jer igrao neko soul reaver 1.Ja sam dosao do seraphim groblja(valjda se tako zove)i neznam sta dalje da radim,dobio sam dark gift,onaj sto ispaljujes ona cuda,valjda 3 dark gift i neznam gde dalje da idem,Jer moze neko da mi objasni sta da radim??MOLIM VAS
 
ja sam presao soul reaver 1 i 2 i sada ajde reko da skinem ovaj defiance sa neta da vidim kakav je posto sam cuo da se tu igra sa soul reaverom ili razielom .. kad ono zivo sranje!!! znaci ocaj ocaj zivi ocaj kamera je odvratna gleda te iz nekog coska.. pokreti zajebani nije pregledno... ocaj... jako sam se razocarao .. ne znam kako neko moze da igra to ... znaci sa misem okreces kameru koja "visi" u nekom uglu .. i kako predjes u drugu prostoriju kamera se menja i gubi se orijentacija... sranje..
 
@Dulle_
pa igraj sve preko tastature, daleko je pogodnije.. a po meni scene borbe su odradjene bolje nego u soul reaver 2 jer mozes lepo da fiksiras protivnika, za razliku od sr2 gde, ako se dobro secam, moras da drzis jedan taster celo trajanje borbe..

@markoca
nije li bolje kad u materijalnom svetu iscupa dusu iz tela pa je pojede? :-P
kako mi je mocno bilo kad u defiance prvi put predje u materijalni svet, nisam hteo da se vracam u spektralni :lol:

anyways lok defiance sam dvaput stizao do zadnje misije, protiv "elder god"-a i gubio savegames zbog reinstalacije sistema. znaci triput sam prelazio igricu jer me zanimalo sta ce da se desi na kraju :lol: a inace i nisam zaludjenik za igricama :D
 
pomagajte,Dakle Skinuo sam sam LOK - SR( legacy of kain - Soul Reaver ) za PC ono cini mi se pre hrista je radjeno :D ,,, Medjutim Problem je u tome kad god udjem u Igru ono Raziel pocne da prica sa Elder God-om ono Tacno se cuje kako Kasni Pricanje u pozadini,a Mene to strasno NERVIRA :( ... Dakle jel postoji neko resenje za ovo,ili Da ja skinem opet igricu,ili mozda nesto Trece?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top