studentski poslovi

kombajn.petrovic

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.985
e pa valjd aje bila ova tema ali ne nalazim je na prve 3 strane.

dakle shta jedan student mozhe ovako sitno da radi a da mu kapne koja para? osim chasova (mada recimo student npr politichkih nauka nije mozda vesht u matematici pa ne znam koje bi on casove drzao??). znaci nesto sto nije kontra studiranju, da li postoji neshto tipa 2 dana nedeljno se nose gajbice po 2h

jedino ako imate iskustva a ne da pricate onako, posto koliko mi se cini po oml. zadrugama se ne dele neki takvi poslovi, nego neki prostiji, ali vremenski zahtevni? ... mada i koliko sam i to videla, placanje je bash jadno. al dobro.

upoznata sam s anketiranjem donekle, preko telefona i terenski, samo sto tamo gde sam to radila su uveli da moras preko odredjene zadruge biti uclanjen, znaci moras da imas neku osobu preko koje idu pare. sta mislite o tom poslu? :I

znam da je maxi-delta nudio to, da se prijavis kao da radis nesto koliko ti odgovara ali tu reklamu vise ne vidim

onda, clan sam statista, pa tu moze nesto da se zaradi, samo sto mi se okolina zgrazava da se pojavljujem kao publika u V. Bratu ili tako neshto pa ne znam : )).. inace mislim da su oni aktivni statisti ako ste gledali cao darvine dobijali 800 din za to ucesce??? bas malo.. ali mozda ne znam sve, mozda neki bonus na istaknutost

mada verovatno ne postoji jer bi ljudi to radili. sta mislite o tome, kao na zapadu svi nesto rade postoji neka takva prica, ali mislim da je to njmia prilagodjeno da mogu da izvedu. mada koliko znam oni tamo samo studiraju i posveceni su tome. doduse valjd ai ovde, ali mi se cinilo da s oni vise zaokupljeni moguce da gersim.
 

Back
Top