Ne zbog para...

senoviti

Ističe se
Poruka
2.370
Kakav bi to mogao biti zivot skupocenih prostitutki jedne Metropole?....
Mislim na one malo manje diskretne od pitomica Pinka,granda i ljubiteljki splavarenja...
Na tihe dame koje znaju znanje, u dzepu imaju diplomu,svest o stilu i kulturi, pomno se neguju,verovatno imaju prihvatljiv i dostojanstven drustveni zivot..ali nesto ih zove na nocnu transformaciju u tajanstvene prodavacice ljubavi...
Poznajete li takve slucajeve i kako ih objasnjavate?...
Da li ste podlegli carima neke od njih,i da li vas je ista `zavrnula` kao u noir filmovima? :)
 
Poznajete li takve slucajeve i kako ih objasnjavate?...

Ne poznajem nikoga osim sebe, koja se uklapam u taj tvoj opis, ali se ne bavim poslom, medjutim, razmishljala sam, pa mogu iz tog ugla da ti dam odgovor. Recimo, ja bih nekome uzela pare kad ostanem nezadovolj(e)na u tom nashem seksu, kad je trapav i kilav ljubavnik, kad je mnogo obecavao a zavrsilo se na praznjenju jaja i mom nekom intimnom osecaju da sam proshla u toj kombinaciji kao ortodoxna kurvica, i to josh za badava, pa gde ima da za dz imash praznjenje jaja osim sa svojom zenom ili devojkom. Ako smo se vec sreli da oboje uzivamo, onda je njegova obaveza da uchini sve da zena uziva, makar to bio i ons, a ne da bahato iskoristi priliku koja mu je pala sa neba. U takvom slucaju je i novcana nadoknada adekvatna ulozenom vremenu i trudu one druge strane, kad vec nije uzivala. Medjutim, ako bih unapred dala do znanja da ce ga taj sex koshtati - onda bih imala obavezu da mu ispunjavam zelje, shto mi se ne uklapa u mentalni sklop. I tako mi ostaje samo da se kockam u svakom susretu, pa mozda i dobijem bingo.
 
Kakav bi to mogao biti zivot skupocenih prostitutki jedne Metropole?....
Mislim na one malo manje diskretne od pitomica Pinka,granda i ljubiteljki splavarenja...
Na tihe dame koje znaju znanje, u dzepu imaju diplomu,svest o stilu i kulturi, pomno se neguju,verovatno imaju prihvatljiv i dostojanstven drustveni zivot..ali nesto ih zove na nocnu transformaciju u tajanstvene prodavacice ljubavi...
Poznajete li takve slucajeve i kako ih objasnjavate?...
Da li ste podlegli carima neke od njih,i da li vas je ista `zavrnula` kao u noir filmovima? :)

kakva je bre ovo tema. niti ih poznajem niti zelim, niti planiram :???:
 
Kakav bi to mogao biti zivot skupocenih prostitutki jedne Metropole?....
Mislim na one malo manje diskretne od pitomica Pinka,granda i ljubiteljki splavarenja...
Na tihe dame koje znaju znanje, u dzepu imaju diplomu,svest o stilu i kulturi, pomno se neguju,verovatno imaju prihvatljiv i dostojanstven drustveni zivot..ali nesto ih zove na nocnu transformaciju u tajanstvene prodavacice ljubavi...
Poznajete li takve slucajeve i kako ih objasnjavate?...
Da li ste podlegli carima neke od njih,i da li vas je ista `zavrnula` kao u noir filmovima? :)

Ne verujem da postoji drugi razlog na takvo nesto osim potrebe ili zelje za novcem. Neka zena/devojka je prisiljena silom prilike a neka jednostavno vidi nacin za brzu i laku zaradu. A dobrovoljno iz uzivancije? mozda i ima takvih, no moze biti lako da doticna nije pri odgovarajucoj psihickoj stabilnosti.
 
Ne verujem da postoji drugi razlog na takvo nesto osim potrebe ili zelje za novcem. Neka zena/devojka je prisiljena silom prilike a neka jednostavno vidi nacin za brzu i laku zaradu. A dobrovoljno iz uzivancije? mozda i ima takvih, no moze biti lako da doticna nije pri odgovarajucoj psihickoj stabilnosti.

moram da se ukljuchim

jel znate koliko studentkinja koje su iz unutrashnjosti a studiraju u bgd ili ns ili ni se bavi time
strashno,samo naletish na njih a one u zemlju da propadnu
a onda se vrate u svoje mesto na vikend ili sl i onda su ribe kojima ne moze da se pridje
e sad,dok su na "studijama"(namerno apostrofiram jer vetjina gleda da se shto pre uda i to im je nekakav way out) matori od kutje salju kintu,mozda nedovoljno ali shalju
e a najstrashnije je to shto kad se vrate kutji u nekakvim "fensi" krpicama roditelji chak nemaju muda ni da pitaju "odakle" nego samo tjute
ovo sam video sopstvenim ochima pa nemam potrebu da izmisljam
takodje poznajem devojke koje rade da bi sebi platile studije
recimo jedna radi na kiosku a druga kao chistachica u hotelu i zavrshava devojka ekonomiju i tako vetj nekoliko godina
pa ko je sad tu lud?
 
Kakav bi to mogao biti zivot skupocenih prostitutki jedne Metropole?....
Mislim na one malo manje diskretne od pitomica Pinka,granda i ljubiteljki splavarenja...
Na tihe dame koje znaju znanje, u dzepu imaju diplomu,svest o stilu i kulturi, pomno se neguju,verovatno imaju prihvatljiv i dostojanstven drustveni zivot..ali nesto ih zove na nocnu transformaciju u tajanstvene prodavacice ljubavi...
Јеси ли ти то можда читао књигу "Лепотица дана" или гледао истоимени филм са Катрин Данев? :-P
 
ima ih u vecni pogrupa.neke pocinju iz materijalnih potreba,neke iz zablude,neke iz gluposti.kolektivno ih ne mozemo svrstati u jednu grupu po nacinu zivljenja i "rada".inace vezano za tvoje pitanje...cesto...zive u iznajmljenom jednosobnom stanu,imaju srednje i/ili sticu vise/visoko obrazovanje...najcesci primer cure iz unutrasnjosti...vecina kriju svoj "dopunski posao" mada ima izuzetaka ;)
 
A citala sam negde tu filozofiju , malo me podseca na onu malu iz ''vidimo se u citulji'' koja hoce uvek da ostane na povrshini. :)
Mislim ja im odajem priznanje samo radi toga sto su pametne , i znaju tacno sta hoce.Za razliku od gomile njih prave budalu od sebe i posle ne urade nista,sem sto su prizor za ismevanje.
Ove su ulozile u sebe , svoje manire , anonimne su uglavnom , prefinjene...e sad , sto imaju svoju cenu...videla sam svasta , mogu da razumem i to...
 
moram da se ukljuchim

jel znate koliko studentkinja koje su iz unutrashnjosti a studiraju u bgd ili ns ili ni se bavi time
strashno,samo naletish na njih a one u zemlju da propadnu
a onda se vrate u svoje mesto na vikend ili sl i onda su ribe kojima ne moze da se pridje
e sad,dok su na "studijama"(namerno apostrofiram jer vetjina gleda da se shto pre uda i to im je nekakav way out) matori od kutje salju kintu,mozda nedovoljno ali shalju
e a najstrashnije je to shto kad se vrate kutji u nekakvim "fensi" krpicama roditelji chak nemaju muda ni da pitaju "odakle" nego samo tjute
ovo sam video sopstvenim ochima pa nemam potrebu da izmisljam
takodje poznajem devojke koje rade da bi sebi platile studije
recimo jedna radi na kiosku a druga kao chistachica u hotelu i zavrshava devojka ekonomiju i tako vetj nekoliko godina
pa ko je sad tu lud?

Istina,slazem se...I ja znam par tih "primeraka",ali da one "studiraju" obicno misle samo njihovi primitivni roditelji
 
mozda jako vole sex...pa kao vele...ajd nesto i da zaradim

Nema sumnje da skoro svaka zena jako voli sex, no naplacivati takvu uslugu je nehumano, nije odgovarajuce za zdravo i obrazovano drustvo i uglavnom dovodi samo do negativnih posledica. No ako neko to ipak radi iz uzivancije, nije to greh, nek samo uziva, sam po sebi sex je ipak zdrava aktivnost.
 

Back
Top