Tirana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bo je jedan moj drugar-kolega na proputovanju. Isao je iz Ohdira za Trebinje pa "da skrati" put. Kaze da je fenomenalno prosao. Niko ga nije zezao, svi su ga zvali na pice pa cak i panduri. Kaze jos da Albanci u tom delu pricaju Srbski jezik i da ima dosta hriscanski opredeljenog naroda. On inace vozi BG tablice. Toliko znam.....
 
Bo je jedan moj drugar-kolega na proputovanju. Isao je iz Ohdira za Trebinje pa "da skrati" put. Kaze da je fenomenalno prosao. Niko ga nije zezao, svi su ga zvali na pice pa cak i panduri. Kaze jos da Albanci u tom delu pricaju Srbski jezik i da ima dosta hriscanski opredeljenog naroda. On inace vozi BG tablice. Toliko znam.....

Ja planiram da na leto idem kolima u Albaniju, pa bi me zanimali utisci tvog kolege. Bio bih mu zahvalan na informacijama. Ja planiram da prodjem kroz Albaniju od Crne Gore do Grcke.
 
SJAJNO je, bolje nego ma Azurnoj obali. Ljudi fini, ugladjeni. Sve čisto. kao u Hong Kongu.

Eto, da probam iz trećeg puta, pošto sam dva puta brisan, verovatno je tražen ovakav komentar.

P.S. Nadam se da ću dobiti neki honorar za ovo....
 
Ja planiram da na leto idem kolima u Albaniju, pa bi me zanimali utisci tvog kolege. Bio bih mu zahvalan na informacijama. Ja planiram da prodjem kroz Albaniju od Crne Gore do Grcke.

S obzirom da kolegu znam 15 godina, znam da nije lazov i da mi nebi sve ovo rekao bezveze. Kada je on isao trebala je viza koja za odrasle kosta 10 eura a za decu 5 eura. To je bilo krajem maja meseca a sada je kako cujem ukinuta. Posle koleginog iskustva ja bih se slobodno upustio da idem kroz Albaniju i to sa decom. Ima vremena do sledece godine. Mozda cemo svi za Krf preko AL. Pozz
 
S obzirom da kolegu znam 15 godina, znam da nije lazov i da mi nebi sve ovo rekao bezveze. Kada je on isao trebala je viza koja za odrasle kosta 10 eura a za decu 5 eura. To je bilo krajem maja meseca a sada je kako cujem ukinuta. Posle koleginog iskustva ja bih se slobodno upustio da idem kroz Albaniju i to sa decom. Ima vremena do sledece godine. Mozda cemo svi za Krf preko AL. Pozz
Nisam ja uputio nikakvu sumnju! Imam puno informacija pokupljenih sa neta ali bih voleo da procitam i licna iskustva. Hvala unapred. Obisao sam dosta zemalja a u Albaniji nisam bio. Sada kada su se otvorili, mislim, da bi trebalo ici, no trebaju mi tudja iskustva.
 
Mislim da je predstavnica Argus-a jednom prilikom u Beogradskoj hronici napomenula da imaju tur putovanje u Albaniju i da je maksimalno bezbedno. Pogledaj na sajtu. Mozda ima ponuda.....
 
Prizren je Z A I S T A, mnogo lepši od Tirane. Prelep grad. Proputovala sam dosta, ali on je definitivno jedan od najlepših. Oduzima dah !

P.S. Nisam u Engleskoj, sada radim u Parizu, do februara....
 
Mozes da napravis "Rizik turu", krenes od Splita, pa do Han Pijeska, onda dole do Dubrovnika, malo do Niksica pa sidjes do Tirane, onda preprecis do Pristine... ako sve to lepo prodjes kolima sa BG tablama i dokopas se Severne Mitrovice, dobices znacku za najsnalazljivijeg izvidjaca... dobro bre, gde je greshka?
 
Mozes da napravis "Rizik turu", krenes od Splita, pa do Han Pijeska, onda dole do Dubrovnika, malo do Niksica pa sidjes do Tirane, onda preprecis do Pristine... ako sve to lepo prodjes kolima sa BG tablama i dokopas se Severne Mitrovice, dobices znacku za najsnalazljivijeg izvidjaca... dobro bre, gde je greshka?

Jes vala... a kome je do druzenja sa arnautima, moze da skoci do Crne Gore, a i u Grckoj ih ima oko milion sa legalnim boravkom...
 
Nismo mi UOPŠTE sjajni, ali oni su baš ono...
Služio sam vojsku na albanskoj granici, godinu dana. Takve face nisam video ni u horor filmovima.
A o (NE) kulturi da ne govorimo...
Inače, da znaš, žene 12-55 ne izlaze na ulicu, samo deca i babe. To i tebe čeka, ako se udaš tamo.
I osmoro dece, pošto misle da je kontracepcija neki lik iz američkih filmova....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top