Kula regionalni centar

CENTAR U KULI - REGIONALNI CENTAR ZA OBUKU SPECIJALACA



Kula - Nastavni centar Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije u Kuli septembra prosle godine je promovisan u Regionalni centar za obuku specijalnih jedinica policije. Istovremeno, u organizaciji MUP Srbije i policije Francuske u tom nastavnom centru počeo je dvonedeljni kurs na kojem će instruktori francuskih specijalnih jedinica (RAID), sa instruktorima iz SAJ i PTJ Žandarmerije, organizovati obuku za pripadnike specijalnih jedinica s prostora bivših jugoslovenskih republika. Seminar u Kuli, pored srpskih specijalnih jedinica, pohađaju predstavnici specijalnih jedinica Hrvatske, Slovenije, Federacije Bosne i Hercegovine, Makedonije, Crne Gore i Republike Srpske.
i
 
Ја не бих мого, јбш ми све ...
Мој стриц који је био у једној од спец јединица није могао због тих људи да иде оцу на сахрану а они сада овде долазе на обуку, где је ту правда ?
 
To su profesionalci,ne mesaju politiku u svoj posao,vec samo jednostavno izvrsavaju naredjenja.Po meni ovakvi skupovi su jedna pozitivna stvar,bice ih vise uskoro.Zaboravili ste da su i bugari ove godine pristupni,sto je jos jedan pozitivan korak.
 
Inace, pricali su mi poznanici da su Bugari daleko iza nas - sto se tice specijalnih jedinica, opreme i sl.
Kazu da smo mi za njih Evropa.
Ko je upucen zna da je nasa delegacija policije posetila Bugarsku policiju pre oko dve ned.
Takodje u Kuli se stalno odrzavaju razliciti seminari. Ovaj je mozda najinteresantniji jer su to specijalci koji su ratovali jedni protiv drugih, a sada treba zajedno nesto da rade. Ali u KUli se stalno nesto desava.
Kula je jos uvek lepo uredjena, na nivou kao i pre mnogo godina...
Specijalci koji su dolazili na seminar prosle i ove godine mnogo hvale Centar Kula, jer ima odlicne uslove za pripreme i vezbe spec.
Na primer Bosanci nemaju ni priblizno takav centar
 
CENTAR U KULI - REGIONALNI CENTAR ZA OBUKU SPECIJALACA



Kula - Nastavni centar Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije u Kuli septembra prosle godine je promovisan u Regionalni centar za obuku specijalnih jedinica policije. Istovremeno, u organizaciji MUP Srbije i policije Francuske u tom nastavnom centru počeo je dvonedeljni kurs na kojem će instruktori francuskih specijalnih jedinica (RAID), sa instruktorima iz SAJ i PTJ Žandarmerije, organizovati obuku za pripadnike specijalnih jedinica s prostora bivših jugoslovenskih republika. Seminar u Kuli, pored srpskih specijalnih jedinica, pohađaju predstavnici specijalnih jedinica Hrvatske, Slovenije, Federacije Bosne i Hercegovine, Makedonije, Crne Gore i Republike Srpske.
i

WASP ovo se desilo jos prosle godine, cak je i tekst od tada :p
 
Inace, pricali su mi poznanici da su Bugari daleko iza nas - sto se tice specijalnih jedinica, opreme i sl.
Kazu da smo mi za njih Evropa.
Ko je upucen zna da je nasa delegacija policije posetila Bugarsku policiju pre oko dve ned.
Takodje u Kuli se stalno odrzavaju razliciti seminari. Ovaj je mozda najinteresantniji jer su to specijalci koji su ratovali jedni protiv drugih, a sada treba zajedno nesto da rade. Ali u KUli se stalno nesto desava.
Kula je jos uvek lepo uredjena, na nivou kao i pre mnogo godina...
Specijalci koji su dolazili na seminar prosle i ove godine mnogo hvale Centar Kula, jer ima odlicne uslove za pripreme i vezbe spec.
Na primer Bosanci nemaju ni priblizno takav centar
Е Кула је стварно лепа.Сваке године пролазим кроз њу кад идем у село.

WASP ovo se desilo jos prosle godine, cak je i tekst od tada
Знам. И било је глупо тада, глупо је сада и остаће глупо.
 
Хехехехе, ал јужноамеричке прашуме се смањују а моја машта је све хаотичнија ... свашта ми пада на памет поготово кад се напијем вина ... (иначе забранио ми ортак да пијем вино ал га нешто не слушам)
 

Back
Top