Hajde da pokazhemo Srbiju u boljem svetlu svetu!

ShadowNinjaMan

Primećen član
Poruka
549
Ovako ovo sam zamislio kao jedan rad koji bismo uradili da pokazhemo svetu,poshto nas svi znaju kao neke koji smo ubijali,klali,svercujemo drogu,belo roblje,korupcija(mada ima istine da smo to radili:()da pokazhemo svetu da Srbija uopste nije toliko losha.Trebace nam velika organizacija i mozhe svako da ucestvuje ko hoce i ko ima vremena a i ko ga nema bili bismo mu zahvalni da nam posalje neke slike o lepoti Srbije.

Ovako prvo sam zamislio da za YouTube u MovieMaker-u neko ko zna dobro da radi sa tim programom napravi filmic iz nekoliko delova i istoriji Srbije,prirodnim bogatstvima,lepotama...Znachi radice par ljudi u MovieMaker-u siguran sam da ima ovde neko ko zna da radi u tome.

A mi koji nemamo pojma da radimo sa tim programom da se podelimo u grupe i da jedna grupa nadje neke slike o Srbiji(znachi istorijske,prirodne lepote,narod,spomenici,mesta koja bi turisti mogli da obidju...),druga grupa da nadje neki zanimljiv tekst o Srbiji a treca grupa da sastavlja tekst koji ce da se vrti na filmu koji se prikazuje na youtube.Znachi to nece biti neke glupe slike lupam drvo u kosutnjaku(msm ako je lepa slika mozhe)znachi bitno je da slika bude lepa i da kada neko gleda da unosi u tog coveka pozitivnu energiju.

Muzika je takodje bitna da se ne pusti u filmu neki metal naravno,nego neka smirujuca Srpska pesma.

Sledetje sta sam mislio da uradimo to je malo tezhe da napravimo web-sajt ima dosta web dizajnera po ovom forumu i siguran sam da ce nam dosta pomoci oko ovoga imamo i super programere...

Za sada ovo je samo jedna ideja koju mozemo da realizujemo i pomocicemo Srbiji na neki nachin sigurno!Ima ovde josh dosta da se radi i da se ideje doradjuju.

Nemojte ovo olako da odbacujete bar cemo se lepo osecati to je sigurno ako napravimo.Imate vremena da izdvojite to je 100% bar pola sata da nadjete slike neki tekst.

Sta mislite o tome?
 
Ja sam protiv toga.

Dokle će da se lažemo!!!!

Pa još i druge da lažemo....
---------------------------------------
Mada , ja tebe razumem, ti sve ovo što se dešava u srbiji vidiš kao dobro , te tebe onda boli "nepravda" da nas prikazuju u lošem svetlu.Kao nema korupcije, nema nemara, neznanja, blokiranja, ponižavanja, diskriminacije (u raznim oblicima).

Tu postoji problem motivacije i iskorišćavanja.Ja a i mnogi drugi ne vide srbiju kao svoju, jer favorizuje one "kvalitete" koje nismo spremni da razvijamo. To je razumljivo da nas onda i država i društvo izopštuje, ali je onda razumljivo i neaktivnost i ignorisanje sa druge strane....

Pri tome mladost leči sve, te verujem da će nove generacije koje sad rastu , prigrliti srbiju kao svoju i kreirati je onako kako misle da treba da bude, što će reći i agresivnija i zahtevnija i podeljenija i snobovskija itd....Za lečenje ćemo da idemo u sloveniju , za zubare ćemo na more i usput i to da odradimo, a u srbiji ćemo da mremo i da se radi brate.....nema ništa bolje od radnog srbina.....
 
A sta ima loshe u tome da se pozdravljaju?A ne ovde ko kod nas svi nadrkani...To je bash lepo sto se pozdravljaju...

Ameri jbg jesu zatucani ali ko **** i amere i svima otisli smo u off-topic...

Ma daj sta je tu lepo. Svi mi nose debilne kishobrane, svako se sa svakim pozdravlja na debilan nacin i preko 90% debila(engleza) svakodnevno cita i jutarnje i vecernje dnevne (debilne ) novine. Gledate li premier ligu i one debilne navijace...
 
Ja sebe cenim zato sto sta god sam do sada hteo da uradim ja sam to ostvario...

A sta mogu da uradim za ovu zemlju?Ne znam sta mogu...Ali pokusacu da uradim neshto sto ce je promeniti i da ne bude vishe ovakva kakva je...Lopovi,Lopovi i lopovi.Ovde da budesh lopov postalo je ko dobar dan...

Mozemo da uradimo npr lupam sada taj klip koji ce odlgedati neki covek i reci vidi sto je lepa zemlja dodje poseti je kazhe prijateljima dodje posete i prijatelji i Srbija zaradi pare(sada samo da reshimo josh problem kradje)...npr lupam sada...Turizam je najbolja grana zarade.

Ali ovaj put ne mogu da uradim ovo sam pa trazhim pomoc...
 
Ma daj sta je tu lepo. Svi mi nose debilne kishobrane, svako se sa svakim pozdravlja na debilan nacin i preko 90% debila(engleza) svakodnevno cita i jutarnje i vecernje dnevne (debilne ) novine. Gledate li premier ligu i one debilne navijace...

Imas interesantno vidjenje Engleske. Zaboravio si da pomenes polucilindre i brkove.

Pamtim kad me je neki Iranac (valjda) na ulici pitao odakle sam, pa se uzasnuo kad je cuo da sam iz Srbije... "bad! bad! horrible!" kaze on, al' to je bilo u doba rata u Bosni kad su o nama kukali u svim svetskim dzamijama.

Dosta obicnog sveta o Srbiji stvarno zna samo lose stvari, i bilo bi lepo kad im prva asocijacija ne bi bila poluzapamceno tandrkanje sa CNN nego... ne znam, bilo sta drugo.
 
pogledaj ti sistem vrednosti u ENG i USA! Doduse kod nas je gori jbt ali Enflezi svaki dan piju debilni chaj iz debilne solje i na ulici se pozdravljaju sa "Nice day, isn't it?" dok Ameri imaju svoje teatralne debilne sportove na koje se zestoko loze i zive na brzoj hrani!

Hvala Bogu sto sam SRBIN:)

Ми Срби смо одавно са англосаксонском багром ОДАВНО ИЗГУБИЛИ МЕДИЈСКИ РАТ. Ја не кажем да смо ми цвећке - али нисмо ни оно како нас ти идиоти представљају. Лично су ми се згадили за сва времена, а нарочито Американци и Енглези. Зато и немам уопште намеру да их убеђујем и да им Србију приказујем у некаквом "бољем светлу" из разлога што је то немогуће јер они су апсолутно
по том питању ПРОГРАМИРАНИ.

Жао ми је, али свима њима могу да пошаљем само следећу визуелну
поруку о сопственом односу према њима:

 
Eremita ali imaju nove generacije ljudi koji se tamo radjaju i koji uopste ne znaju za Srbiju.I ako npr neko dete na internetu vidi Cetnika sa dugackom bradom i nozem u ustima taj je zacrtao Srbiju za ceo zivot.A ako vidi kao neku dostojanstvenu zemlju prvo imace drugacije misljenje o tome kada bude video cetnika sa nozem.A i ne radimo mi ovo zbog engleza samo nego i zbog drugih drzhava...Moramo misliti malo i na nashu buducnost za 10 ,20 godina...A ne ko ga **** necu biti ziv...
 

Back
Top