Startni pistolji - NABAVKA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E dali je moguce da su paralizovani ovi pa niko nema pojima o ovim pistoljima. Ima li neko neku sliku, neku ideju o nabavci, znam da bese neka fora na LK ali nisam bas toliko upucen. a ide mi Slava pa reko da se valjano proveselimo ! :)
druze ako te zanimaju pistolji onda moras mi reci gde zivis i koliko se razumes u pistolje.Zelis li pistolj sa laznom cevi ili ne,koji kalibar,koju vrstu pistolja ili revolvera.Prosto recene sta zelis.
 
ojfe37.jpg


Izvinjavam se na slikama sa mobilnog.
 
evo slicice ovog sto sam ja kupio negde 2007. bio mi trip da ga kupim mada je kostao dosta, mislim 7.500 dinara. lepo dodje u plasticnom kofercicu, sa cetkicom za ciscenje. kao mali sam uzivao sa onim "engejcima" pa mi ovo bilo kao nastavak price. ispalio sam par metkica da ga cujem, u streljani (jeste smesno pucati u streljani startnim pistoljem ali zivim u centru beograda pa bi bilo sta drugo bilo u novinama verovatno). glasan je nevidjeno, cak malo glasniji od normalne duge devetke. od onda mi stoji, skuplja prasinu... sta da radim kada kupujem impuslivno :)
 

Prilozi

  • Slika0000.jpg
    Slika0000.jpg
    18,7 KB · Pregleda: 105
  • Slika0003.jpg
    Slika0003.jpg
    21,3 KB · Pregleda: 96
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top