Startni pistolji - NABAVKA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dr.Nitro

Aktivan član
Poruka
1.951
E dali je moguce da su paralizovani ovi pa niko nema pojima o ovim pistoljima. Ima li neko neku sliku, neku ideju o nabavci, znam da bese neka fora na LK ali nisam bas toliko upucen. a ide mi Slava pa reko da se valjano proveselimo ! :)
 
A sta tu moze da pomogne onaj stari "ENGEJAC" ( tako smo ga zvali kao deca) ili tako nekako?? Mislim na dresuru psa? Dobro, njemu je pucanj dosta slabiji, zar ne, ali , ipak zavrsava posao? A cena mu je negde oko 2000,oo dinara!
Ne znam koliko kosta ovaj startni pistolj, verovatno je dosta skuplji?
 
Ta sas tim corcima nijedan pravi Srbin ne puca.
Zabole me di ce da padne, samo nek padne na mene.
Ja sa smajserom i sas sarcem svaku nasu Srpsku novu godinu i Bozic docekam.
Kad ja pocnem da senlucim svi se u podrume sakrivlju.
Ima milisav dva sanduka sas municijom i sas bombama .
More bre nek se zna kad Milisav puca i veseli se.
Ako bog da za sledecu nasu novu godinu cu da nabavim i onu zolju ili jos bolje neko topce, pa cu da prangijamdo mile volje.
 
Sve je povuceno iz prodaje a cak je murija pokupila i imena ljudi koji su kupovali stoljpi pa ce da i njima sakupi to. Nemam pojima alil mislim da je sve to zbog velikog broja pljacki i razbojnistva napravljenim bas tim stoljpijima ..

uzas ...
 
Pa to iliči na našu policiju i zakonadvstvo. Prvo oduzmi čoveku pravo da se brani (zabrana nošenja oružija poštenom svetu, a ko pita one koji ga noše bez ikakve dozvole i samo to kaže kakve su mu namere), A inače ako se braniš i on na tebe puca i promaši a ti ga posle ubiješ, ti si kriv zato što si ga ubio a ne zato što si se branio. Čudan je naš zakon, jer prvo i osnovno je da nema odbrane privatne svojine, jer po starom komunističkom zakonu (koji još važi) privatna svijina ne postoji( to jeste tvoje ali nije tvoje). Ma previše sam proširio temu, neću više!
 
ali kako mogu da oduzmu repliku pistolja? Da imam iso bi bre na sud za to... Dok u Zakonu ne bude pisalo da ti treba dozvola ili tako nešto za držanje- ne dam! Što oću ubiti nekog sa tim? Mislim, kontam da se desi razbojništvo, prepad kako god, ali ako ne postoji Zakon, kako smeju? Ako mene pitate, budala je svaka osoba koja im da pištolj...
 
Zato zakucas tipa za patos legalnim oruzjem.Kod nas je tako bilo i covek je oslobodjen od kazne.***,kad bi to ucinio sa pistoljem na crno ides u corku 100%
Sta reci o usranom zakonu kad zena ne sme da ima suzavac ili tejzer za samoodbranu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top