Da li ste verni?

Anonymous:
LepaLuki mora da si bas kratko u braku... :lol:
Bila sam zakleti zagovornik vjernosti u braku. Desilo mi se da se već u trećoj godini smrtno zaljubim u drugog muškarca. Desio se kad mi je brak najbolje funkcionisao, kao čudo, ni sad mi nije jasno. Tri godine poslije sam se borila sa sobom. Nikada nisam sa tim drugim završila u krevetu ali da smo "ašikovali" telefonom, ljubili se , dopisivali SMS-om , jesmo. Pomišljala sam i o krevetu ali sam se bojala sebe nakon toga. Osuđivala sam se milion puta ali je to trajalo. Nekako mi se činilo ako se ne desi sex da nije i prevara. Ubijala me laž, dvostruki život , misli upućene ovom drugom. Nisam mogla da se opustim sa mužem i do kraja uživam u njegovoj pažnji, jer sam dijelila i mozak i srce. Naglo sam to presjekla. Jednostavno sebi rekla- kraj je. Ne zbog osjećanja, jednostavno nije išlo .
 
Onog trenutka kada pozelim neku drugu, to za mene znaci da sa postojecom vezom nesto nije u redu....Na osnovu konkretne situacije biram da li prekidam postojecu vezu ili pokusavam da obnovim postojecu....Odolevam - savrseno.... :D 8)
 
Gazdarica:
Evo i mene u klub vjernih... Ali, to vazi samo kad sam s nekim bas u vezi... Kad nisam, onda se ako pozelim, vidjam i sa vise muskaraca istovremeno...
Ja stojim iza svojih stavova. Nevjera ne znači uvjek i da nešto ne štima u vezi. To je tren, situacija, okolnosti, slabost, jednostavno ona može da se desi bez planiranja. Znate, ne morate reči da u vezi nešto ne štima, može da vam počne goditi nečija pažnja, a da se kasnije pretvori u nešto više. I da pored svega volite osobu sa kojm ste.
 
Anonymous:
Gazdarica:
Evo i mene u klub vjernih... Ali, to vazi samo kad sam s nekim bas u vezi... Kad nisam, onda se ako pozelim, vidjam i sa vise muskaraca istovremeno...
Ja stojim iza svojih stavova. Nevjera ne znači uvjek i da nešto ne štima u vezi. To je tren, situacija, okolnosti, slabost, jednostavno ona može da se desi bez planiranja. Znate, ne morate reči da u vezi nešto ne štima, može da vam počne goditi nečija pažnja, a da se kasnije pretvori u nešto više. I da pored svega volite osobu sa kojm ste.

Slazem se sa gostom
 
vuk_:
Anonymous:
Gazdarica:
Evo i mene u klub vjernih... Ali, to vazi samo kad sam s nekim bas u vezi... Kad nisam, onda se ako pozelim, vidjam i sa vise muskaraca istovremeno...
Ja stojim iza svojih stavova. Nevjera ne znači uvjek i da nešto ne štima u vezi. To je tren, situacija, okolnosti, slabost, jednostavno ona može da se desi bez planiranja. Znate, ne morate reči da u vezi nešto ne štima, može da vam počne goditi nečija pažnja, a da se kasnije pretvori u nešto više. I da pored svega volite osobu sa kojm ste.

Slazem se sa gostom

Hvala. Empirija je čudo
 
Lord of Chaos:
Onog trenutka kada pozelim neku drugu, to za mene znaci da sa postojecom vezom nesto nije u redu....Na osnovu konkretne situacije biram da li prekidam postojecu vezu ili pokusavam da obnovim postojecu....Odolevam - savrseno.... :D 8)

Slazem se sa tobom,od reci do reci,kao da sam ja to napisala.Bravo Lord
 
Anonymous:
Gazdarica:
Evo i mene u klub vjernih... Ali, to vazi samo kad sam s nekim bas u vezi... Kad nisam, onda se ako pozelim, vidjam i sa vise muskaraca istovremeno...
Ja stojim iza svojih stavova. Nevjera ne znači uvjek i da nešto ne štima u vezi. To je tren, situacija, okolnosti, slabost, jednostavno ona može da se desi bez planiranja. Znate, ne morate reči da u vezi nešto ne štima, može da vam počne goditi nečija pažnja, a da se kasnije pretvori u nešto više. I da pored svega volite osobu sa kojm ste.
==================================================
Slabost,kazes.Nemas pojma koliko ovo zvuci smesno.
Necu vise pisati na ovu temu da ne stvarno dobio tiket najveceg soviniste na forumu.
Lorde odgovor ti je pravi.
 
gost:
Koliko odolevate preljubi, ako ste u prilici. Posebno me zanima kako to funkcioniše u braku.

U raznim vezama ili brakovima razlicito funkcionise, neki odolevaju, ali mozda potajno razmisljaju o tome, ko zna? :roll: .
Ja ne varam, nego ostavljam...A isto vazi i za njega, ako vec zeli neku drugu, bolje da mi lepo zavrsimo nasu pricu, i svako na svoju stranu...A sto se tice "ako smo u prilici", ne postoje takve "prilike" (ili "neprilike", mozda), nego ako ih ljudi zele, onda ih sami traze...
 

Back
Top