Da li ste verni?

Verujem da je pojam vernosti stvar licnog stava i shvatanja... Licno mi je bilo teze kad sam shvatila da onaj koga volim ima jos nekog sa kim moze da razgovara, nego da spava... sto ne znaci da je ovo drugo bilo prijatno.
Definitivno sam sigurna da ni prevara nije uvek prevara, kao sto ni vernost ne mora uvek da znaci vernost.
Kada nekog volim, zaista nemam nikakvu potrebu za seksom sa nekim drugim... ali ljudi se razlikuju, kao sto se razlikuju i njihove potrebe i zelje.
U stvari, jedino sto je zaista vazno, to je biti i ostati veran sam sebi... Ako to izneverimo, onda zaista imamo problem.
 
medena:
rastamann:
Ej, smuchili ste mi se svi, chast izuzecima...Svi ste fini, verni, slatki....CHUDESNA SHUMA SE VISHE NE DAJE, NE NASTAVLJA, NECETE DOBITI GLAVNE ULOGE!!!
Stvarno sam se razbesneo...

Slusaj, tvoj point of view je za svako postovanje. Ali, pazi ovako: potreba da budes veran i da ti druga strana bude verna i nije nikakva vrlina. Licno je smatram jednom od svojih najvecih nastranosti :lol: . Kada bih imala mogucnost izbora, rado bi je se odrekla. Znaci, nisam se uopste hvalila, tom svojom osobinom, naprotiv. lol: ...

ma vernost i ta ljubomora i nisu bash ok to je stvar sujete i nesigurnosti i losih vrednosti i itd itd ajde malo koji je koren toga sta to znaci u stvari

neko je imao sex sa nekim drugim pa shta. shta ako jeste. koji je koren
 
Bebica:
Gazdarica:
Evo i mene u klub vjernih... Ali, to vazi samo kad sam s nekim bas u vezi... Kad nisam, onda se ako pozelim, vidjam i sa vise muskaraca istovremeno...

Ovo drugo da,to da.Ovo prvo?Ti i vernost?Ti i rec?Buahahahhahahhahahahhahaha :lol: :lol: :lol: ....nego pokusaj,ima ko te ne zna,mozda i upali opet kod nekog :roll:
A da ti malo prestanes srati, a...???
Ti si najmanje pozvan da pricas o vjernosti, a dobro znas i zasto...
Bolje bi bilo da vec jednom ucutis i ostavis me na miru...
 
Gazdarica:
Bebica:
Gazdarica:
Evo i mene u klub vjernih... Ali, to vazi samo kad sam s nekim bas u vezi... Kad nisam, onda se ako pozelim, vidjam i sa vise muskaraca istovremeno...

Ovo drugo da,to da.Ovo prvo?Ti i vernost?Ti i rec?Buahahahhahahhahahahhahaha :lol: :lol: :lol: ....nego pokusaj,ima ko te ne zna,mozda i upali opet kod nekog :roll:
A da ti malo prestanes srati, a...???
Ti si najmanje pozvan da pricas o vjernosti, a dobro znas i zasto...
Bolje bi bilo da vec jednom ucutis i ostavis me na miru...
Kako ovo da iskoristim za tvoj psiholoski profil?
 
Gazdarica:
Bebica:
Gazdarica:
Evo i mene u klub vjernih... Ali, to vazi samo kad sam s nekim bas u vezi... Kad nisam, onda se ako pozelim, vidjam i sa vise muskaraca istovremeno...

Ovo drugo da,to da.Ovo prvo?Ti i vernost?Ti i rec?Buahahahhahahhahahahhahaha :lol: :lol: :lol: ....nego pokusaj,ima ko te ne zna,mozda i upali opet kod nekog :roll:
A da ti malo prestanes srati, a...???
Ti si najmanje pozvan da pricas o vjernosti, a dobro znas i zasto...
Bolje bi bilo da vec jednom ucutis i ostavis me na miru...
Zasto volim blondi? :oops: Zato sto je nju nemoguce isprovocirati. Pokusaj joj reci bilo sta sto bi moglo zvucati kao provokacija, blondika kaze - neche ti to pomochi - stavi onaj smajli sa cvikicama, fol coolira i odleprsa k'o leptiric... :lol: :wink:
Luche, kako se na slovenackom kaze - Gazdarice, mojne da se nerviras?
Pozdrav
 
pa znash kako...ja nikada nisam bio veran ni sebi samome i nikada se nisam pokajao zbog toga. Veran sam dok se ne dokaze suprotno. Nikada do sada nisam bio uhvacen u tome sto znaci da sam....veran. Naravno ja nisam neveran za druge nego za sebe. To cinim iz zadovoljstva a ne da bih se pokazao pred drugima. Jedan savet za sve neverne....ne priznajte ni pod batinama, cak iako ste vidjeni uvek postoji ono...ZAR VERUJES MENI ILI SVOJIM OCIMA...
 
bundeva:
E a sta kazes za ovo Lorde?A uklapa se u temu.

Cekaj me

Cekaj me i ja cu sigurno doci
Samo me cekaj dugo
Cekaj me i kada zute kise noci ispune tugom
Cekaj i kada vrucine zapeku
I kada mecava brise
Cekaj i kada druge niko ne bude cekao vise
Cekaj i kada pisma prestanu stizati iz daleka
Cekaj me i kada cekanje dojadi svakome koji ceka
Cekaj me i ja cu sigurno doci

Ne slusaj kada ti kazu da je vrijeme da zaboravis
I da te nade lazu
Nek povjeruju i sin i mati da vise ne postojim
Neka se tako umore cekati i svi drugovi moji
I gorko vino za moju dusu nek piju kod ognjista
Cekaj
I nemoj sjesti s njima
I nemoj piti nista
Cekaj me i ja cu sigurno doci
Sve smrti me ubiti nece

Nek rekne ko me cekao nije taj je imao srece
Ko cekati ne zna
Taj nece shvatiti niti ce znati drugi
Da si me spasila ti jedina cekanjem svojim dugim
Nas dvoje samo znatcemo kako prezivjeh vatru kletu
Naprosto ti si cekati znala kao niko na svijetu



Simonov

Uh bre Bukice,gde me nadje :(
To jeste Simonov,al je tu pesmu sjajno otpevao pok.Toma Zdravkovic :(
 
Gazdarica:
Bebica:
Gazdarica:
Evo i mene u klub vjernih... Ali, to vazi samo kad sam s nekim bas u vezi... Kad nisam, onda se ako pozelim, vidjam i sa vise muskaraca istovremeno...

Ovo drugo da,to da.Ovo prvo?Ti i vernost?Ti i rec?Buahahahhahahhahahahhahaha :lol: :lol: :lol: ....nego pokusaj,ima ko te ne zna,mozda i upali opet kod nekog :roll:
A da ti malo prestanes srati, a...???
Ti si najmanje pozvan da pricas o vjernosti, a dobro znas i zasto...
Bolje bi bilo da vec jednom ucutis i ostavis me na miru...


Da,
BOLJE iskuliraj i lazi samu sebe,dok god mozes.Sto se mene tice,istorija si...
I pripazi ipak malo na recnik...nemoj to,to ne volim a kad nesto ne volim,ja ga unistavam.
Zbogom!
 
Bebica:
Gazdarica:
Bebica:
Gazdarica:
Evo i mene u klub vjernih... Ali, to vazi samo kad sam s nekim bas u vezi... Kad nisam, onda se ako pozelim, vidjam i sa vise muskaraca istovremeno...

Ovo drugo da,to da.Ovo prvo?Ti i vernost?Ti i rec?Buahahahhahahhahahahhahaha :lol: :lol: :lol: ....nego pokusaj,ima ko te ne zna,mozda i upali opet kod nekog :roll:
A da ti malo prestanes srati, a...???
Ti si najmanje pozvan da pricas o vjernosti, a dobro znas i zasto...
Bolje bi bilo da vec jednom ucutis i ostavis me na miru...


Da,
BOLJE iskuliraj i lazi samu sebe,dok god mozes.Sto se mene tice,istorija si...
I pripazi ipak malo na recnik...nemoj to,to ne volim a kad nesto ne volim,ja ga unistavam.
Zbogom!
Nda, prijetis, kao i obicno... Velika muskarcina zeni prijeti upotrebom sile...
Mnogo bi bolje bilo da se drzis svoje rijeci (kad vec mene optuzujes da se ja ne drzim, ti se pokazi kao bolji od mene) i da ja zaista budem istorija za tebe, u svakom pogledu...
Dakle, neka ovo tvoje Zbogom, bude zaista i zbogom...
 

Back
Top