Kolika vam je kosa?

kosa duga,do ramena,pushtam,makar se po podu vukla necu se shisham,kratkokosi ****** fak off,nema nishta lepshe od mushkarca sa dugom kosom,fala bogu na fax-u sam pa ne trpim predrasude i slichno,kod nas svi imaju duge kose,ko od dugokosih ljudi ne zna shta je raj,neka dodje na filozofski,ovde smo svi jednaki,bar po kosama:D.....

da,mushkarac,al da se zakljuchiti iz teksta.....
 
kosa duga,do ramena,pushtam,makar se po podu vukla necu se shisham,kratkokosi ****** fak off,nema nishta lepshe od mushkarca sa dugom kosom,fala bogu na fax-u sam pa ne trpim predrasude i slichno,kod nas svi imaju duge kose,ko od dugokosih ljudi ne zna shta je raj,neka dodje na filozofski,ovde smo svi jednaki,bar po kosama:D.....

da,mushkarac,al da se zakljuchiti iz teksta.....

hehe, to maki :D
filozofi su najjaci :D
 
Ovako... moja prica je duza... ali necu da davim...

Prvo sam imao dosta dugu kosu, oko 45-50cm :D
Pa sam posle obrijao glavu.
E, a sada sam resio ponovo da je pustim... ponekad mi je i krivo sto sam se osisao...
Da napomen jos jednu stvar, bar za nas muske...
Gde je kosa tu je i brada... :D
Tako da volim da sve imam kako mi priroda daje...

Pol - Muski.
 
@Sergio
dobro izgledash :cool:
muah....meni je skroz kovrdzhava i malo duzha od ramena.kad ispravim...do pola ledja...al ne ispravljam skoro nikad.

'fala :P
aaaaa zavidim ti.... otju i ja skoz kovrdzavu kosuuuuuuu

@ls
sta radim... pa jbm li ga... stalno neshto... upravo se vratih kuci sa gnr tributa, sviram gitaru, gubim se po gradu i tako.... sve u svemu malo mi je 24h za jedan dan :lol: :lol: :lol:
 
Ovako... moja prica je duza... ali necu da davim...

Prvo sam imao dosta dugu kosu, oko 45-50cm :D
Pa sam posle obrijao glavu.
E, a sada sam resio ponovo da je pustim... ponekad mi je i krivo sto sam se osisao...
Da napomen jos jednu stvar, bar za nas muske...
Gde je kosa tu je i brada... :D
Tako da volim da sve imam kako mi priroda daje...

Pol - Muski.

Djubre jedno!:lol:
50 cm kose.aaaaaaaa,idiote,pustaj kosu i da se nisi sisao,ili saljem bandu da te bije:lol:...ajd sad ozbiljno...sta ce ti brada?ne planiras valjda da postanes pop or somethin'...???
 
'fala :P
aaaaa zavidim ti.... otju i ja skoz kovrdzavu kosuuuuuuu

@ls
sta radim... pa jbm li ga... stalno neshto... upravo se vratih kuci sa gnr tributa, sviram gitaru, gubim se po gradu i tako.... sve u svemu malo mi je 24h za jedan dan :lol: :lol: :lol:

1.ne,ti hotjesh da budesh Slash...
btw,mene svi u skoli zovu Slashka:shock::mrgreen:
...
pa ti bar imas sta da radis,ja ucim,setkam se sa drugaricma i visim po forumu....:lol:
 

Back
Top