Post-ljubavne frustracije i kako ih se osloboditi?

Najnoviji predlog koji cemi biti izbisan cenim za jedno cirka 5 minuta

postani moderator drkaj ljude oseti se vaznom izleci svoje ljubavne frustracije tim putem

aj cik brisi i ovo sad ako imas obraza ti sto me ganjas i brises

NA temi sam i dao sam kontruktivan predlog

ja ću da te citiram da ako te izbrišu možda ostaneš u mom postu :lol::lol::lol:

mene nikad nisu brisali :?

nisam vredna truda??? :?
 
evo me cico, u mojoj sobici
cujem da je kod vas padao snegic
ovde je lepo i mnogo mi nedostajes
ljub,ljub monitor:smile:

Padao sneg ovde? :shock:
i ti meni nedostajes. :razz:
Ljubim i ja monitor...
kiss2.gif
 
Bili ste u nekoj vrsti ljubavnog odnosa sa odredjenom osobom, sada vise niste...Kada ga/je se setite, osecate ljubav,strast,mrznju,bes...
Bila ta osecanja pozitivna ili negativna, ona svakako stvaraju neku vrstu frustracije-ako se prepustimo onim prvim, moze se dogoditi da ona "nabujaju" i vi da se vratimo u stanje obnovljene zaljubljenosti; dok negativna osecanja, pak, od nas prave kvarnice i zlice, koji traze osvetu i tako nekom ko je proslost ponovo dajemo na znacaju i na neki nacin ga uvodimo u zivot (a ne bi trebalo)...
Kako se osloboditi svega ovoga i postici "blazenu ravnodusnost"?
Kako da prestane taj anxiozan osecaj, kao da zivite zatvoreni u boci, sa po jednim cepom sa obe strane?

kod mene je bilo sve izmesano, tipicno. sada, kada ga se setim ( ane znam kad sam ga zaboravila), osetim neki bol u dijafragmi i neku daleku, neizrecivu ceznju...nema mrznje ni ljubavi. samo ta neka dosadna ceznja..bolna..
 
Pazi ovako.
Frustracije su trajale dok sam bila mladja.
I dok nisam uveidela da taj sad nije pored mene a neki drugi jeste i meni je sasvim ok.
Niko nikog ne ugrozava.
Izgrebali smo jedno drugom sujete ali sad je to iza nas. I iskreno , bash me boleee...posto smatram da je ta osoba my soulmate , ne zelim da je sretnem i necu je sresti.Ali sad posle svega moram reci da je postujem, i cak mislim da je uzajamno.Samo smo naucili lekciju.Ja i on u istoj sobi znaci rat.

A ako gajim mrznju i frustraciju radi nekoga , to je osoba koja mi svaki dan skace po glavi i koje ne mogu nikako da se oslobodim , sem da je ubijem.
Ima jedna i nju mrzim. Jedna odvratna babuskera.

A ne razumem zasto se jediti na nekog ko je kilometrima od tebe i ne radi ti nista?
 

Back
Top