Koliko vam je bitna fizicka snaga kod partnera?

Koliko vam je bitna fizicka snaga kod partnera

  • Dosta mi je bitna

  • Donekle mi je bitna

  • Nije mi uopste bitna


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
pa i nije mi nesto bitna,mislim uglavnom uspevam sa svojim teretom sama da se izborom,samo da nije neki anemicni koji ne moze kasiku da digne i koji stalno place.
ustvari bitnije mi je da je visi od mene i da nije bas zivotnjia od covek,da ne kazem mrcina.ne volim te animalne tipove pa makar imali svu snagu sveta.
 
Donekle mi je bitna. Pozeljno je da je razvijen (pri tom ne mislim na to da izgleda kao profesionalni rvac ),ali nije presudno.
Mada,kad vidim lepo razvijene bicepse i tricepse....
Ma najbolje sumo rvac! To je samo pravi muskarac.. Ne ovi metiljavi, k'o gliste..
Pa kad te stisne, da puca sve od zagrljaja...
Ali ne smete da imate preterano osetljivu kozu:( Ja sam sva u modricama kad me moj sumo-rvac dohvati:)
 
pa i nije mi nesto bitna,mislim uglavnom uspevam sa svojim teretom sama da se izborom,samo da nije neki anemicni koji ne moze kasiku da digne i koji stalno place.
ustvari bitnije mi je da je visi od mene i da nije bas zivotnjia od covek,da ne kazem mrcina.ne volim te animalne tipove pa makar imali svu snagu sveta.


ih...uspijevaš sa svojim teretom da se izboriš...? :)
ja,vala,ne mogu da pomjerim ormar, nosim nešto teško, odvrćem razne šarafe i sl...nemam snage...
i zašto bi neko bio "animalni tip",ako je fizički snažan...?
bitno je da bude jači od mene...a sad,ne mora baš od tajsona....:)
i podrazumijeva se da tu snagu upotrebljava u korisne svrhe...:)
 
ih...uspijevaš sa svojim teretom da se izboriš...? :)
ja,vala,ne mogu da pomjerim ormar, nosim nešto teško, odvrćem razne šarafe i sl...nemam snage...
i zašto bi neko bio "animalni tip",ako je fizički snažan...?
bitno je da bude jači od mene...a sad,ne mora baš od tajsona....:)
i podrazumijeva se da tu snagu upotrebljava u korisne svrhe...:)

Ih, limunado, pa šerpas može da bude i komšija :D da ti vuklja ormare...

Ovo je u stvari kao ono pitanje za muškarce "da li je bitno da partnerka bude dobra kuvarica?" :)
 

Back
Top