ženske varke

scaryv

Ističe se
Poruka
2.406
da li vam se desilo da skidate svoju devojku, švalerku, šta već
i onda odjednom grudi nisu ni izbliza visoke, ni izbliza velike...

podignete brushalter a on težak od dodataka jastučića i sl...

ili, sve super, i odjednom joj se odlepi veštačka trepavica?
ili joj otpadne veštački nokat?

kako reagujete...

smuči vam se taj momenat i ta slika, ili joj kažete nešto lepo, tipa dušo ja volim tvoje grudi, i nema potrebe za tim dodacima...

i... drugo...

vaša riba je svesna seksualnosti i kako da je upotrebi...

kreće u grad u tesnoj bluzici ali bez brushaltera, a i vas je navatala na tu foru :lol:

smeta li vam...

i, tako redom o ženskim varkama i mamcima... :lol:
 
da li vam se desilo da skidate svoju devojku, švalerku, šta već
i onda odjednom grudi nisu ni izbliza visoke, ni izbliza velike...

podignete brushalter a on težak od dodataka jastučića i sl...

ili, sve super, i odjednom joj se odlepi veštačka trepavica?
ili joj otpadne veštački nokat?

kako reagujete...

smuči vam se taj momenat i ta slika, ili joj kažete nešto lepo, tipa dušo ja volim tvoje grudi, i nema potrebe za tim dodacima...

i... drugo...

vaša riba je svesna seksualnosti i kako da je upotrebi...

kreće u grad u tesnoj bluzici ali bez brushaltera, a i vas je navatala na tu foru :lol:

smeta li vam...

i, tako redom o ženskim varkama i mamcima... :lol:


Ja ni ne primetim kakve sise ima, moze joj i glava otpast, meni je bitno da ga stavim u pi,cu.
 
Eee... to je to!;) Lako je vama da se utežete i napucavate, a kada poskidate sve spojlere, šta onda??:???:
A, muškarac... može samo da nosi široko ili usko i da menja boje..:roll:
 
Ja veeeeeliki deo dana provodim pokusavajuci da napumpam sise da izgledaju vece, stalno sam u potrazi za brusevima koji uvecavaju, stezu, podizu.... i kad konacno uspem, ono "ima sta i da se vidi", i redovno od muskog sveta dobijam komplimente za dekolte. I onda, umesto da cutim, ili da se zahvalim, ja izvalim nesto tipa: "Ma to je sve napumpano, ne bi verovao kad bi video pravo stanje..." ili "Pogledaj moje nokte, jel da da izgledaju kao pravi?" Mada, obicno se moje takvo ponasanje ljudima na kraju dopadne.
 
ja lepo rekoh da ne nosim brus, sto bzv covek da se prima na nesto sto nemam...:)
p.s.nije mi nikada bilo jasno kada guraju sve one jastucice, secam se jedno je drugarici u skoli ispala carapa iz brusa....bilo je smesno i tuzno...
 
Ja veeeeeliki deo dana provodim pokusavajuci da napumpam sise da izgledaju vece, stalno sam u potrazi za brusevima koji uvecavaju, stezu, podizu.... i kad konacno uspem, ono "ima sta i da se vidi", i redovno od muskog sveta dobijam komplimente za dekolte. I onda, umesto da cutim, ili da se zahvalim, ja izvalim nesto tipa: "Ma to je sve napumpano, ne bi verovao kad bi video pravo stanje..." ili "Pogledaj moje nokte, jel da da izgledaju kao pravi?" Mada, obicno se moje takvo ponasanje ljudima na kraju dopadne.

Jo daj ne foliraj, ti mu to kazes da bi usla u dublju pricu i da bi ti on rekao ajmo da mi pokazes... e nisu svi na forumu naivni... ali neka tako i treba.
 
Nadogradnja noktiju je odlichan izum, posebno vazan nama domacicama, koje provodimo u kuhinji dobar deo dana, jer su ti nokti izdrzljiviji na habanje od prirodnih, a i lak na njima opstaje duze vreme, bez obzira na uslove u kojima se nokti koriste.
 
Nadogradnja noktiju je odlichan izum, posebno vazan nama domacicama, koje provodimo u kuhinji dobar deo dana, jer su ti nokti izdrzljiviji na habanje od prirodnih, a i lak na njima opstaje duze vreme, bez obzira na uslove u kojima se nokti koriste.

pa nije da nije dobar izum...

ali mi imamo TOLIKO varki...
a oni ni jednu... :lol::lol::lol:
mislim samo na izgled i ulepšavanje, naravno
 
Uostalom, i muskarci pribegavaju varkama .. recimo, namesti kitu tachno ispod shlica na pantalonama, i dovoljno je da se samo malko digne i izbochi ispod onih 10 slojeva platna sve sa dugmicima ili rajsfershlusom, pa da izgleda kao da u gacama ima pitona, umesto poskoka.
 
da li vam se desilo da skidate svoju devojku, švalerku, šta već
i onda odjednom grudi nisu ni izbliza visoke, ni izbliza velike...

podignete brushalter a on težak od dodataka jastučića i sl...

ili, sve super, i odjednom joj se odlepi veštačka trepavica?
ili joj otpadne veštački nokat?

kako reagujete...

smuči vam se taj momenat i ta slika, ili joj kažete nešto lepo, tipa dušo ja volim tvoje grudi, i nema potrebe za tim dodacima...

i... drugo...

vaša riba je svesna seksualnosti i kako da je upotrebi...

kreće u grad u tesnoj bluzici ali bez brushaltera, a i vas je navatala na tu foru :lol:

smeta li vam...

i, tako redom o ženskim varkama i mamcima... :lol:

Sve je dobro dok ne otpadaju ruke i noge...
 

Back
Top