ljubav

da, jedna ljubav za ceo zivot, jedan posao za ceo zivot, jedno dete za ceo zivot, jedno letovanje nja nja..
stvar je u tome da ni sami pojma nemamo shta je to i shto uglavnom stavljamo glavu na panj pogreshnim osobama, tj srce pfff, samo zato shto smo umislili da je to TO..a sve je bio **** od ovce, nazalost..
 
E da, nijednom, ali nijednom u mom dosadasnjem zivotu mi se nije desilo da se moja ljubav meni nije visestruko vratila! Nijednom! Cak i onaj jedan jedni put kad sam bila nesrecno zaljubljena. :-P
 
red_heart.gif


:-P
 
верујем у љубав за читав живот.......али то је само за подвижнике....неможе свако да издржи налете криза и искушења
 
Mislim da postoji i mislim da nije samo jedna.
Ljubav za čitav život nije za one koji sve mere na kašičicu i hteli bi da koliko daju toliko dobiju nazad.
Mislim da je neće naći ni oni koji očekuju da takva ljubav ide sama od sebe i da bude apsolutno srećna, kao u bajkama.
Postoji i druga vrsta ljubavi za čitav život. Ljubav prema roditeljima i svojoj deci, jer to su jedine dve nepromenljive kategorije
 
postoji..........i može da boode jedna i u m-ž ljoobavima...jel na tu ljoobav mislimo....može.... a može i više..ili manje...ili nijedna čak.......sve je to rnr....
 
mozda zbog toga sto nije dostigla nivo samopostovanja i samoubedjenja na forumskom nivou
pa joj je frka da zvuči ozbijno i iskreno
ublažiti izjavu smilićima koji su više nego retrdirani zarad pola-pola
e divja divja
sve si upropastila
 
postoji li u danasnjem vremenu ljubav za citav zivot ;-)?ili ih ipak bude vise...


Uvek sam tvrdila da ima više ljubavi .... i da je svaka drugačija nego ona pre .....

Ne verujem u ljubav za ceo život. Čovek koji voli samo jednu osobu ceo život je opsesivan .... a koji ne dozvoli da voli više od jednom u životu emotivno nezreo.
 
Bitno je da postoji M-ZZ ljubav, a sad da li je za chitav zzivot ili nije nije ni vazzno. Vazzno je da mi je glavni pokretach i da je divno voleti i biti voljen..
 

Back
Top