Final Fantasy

Alians

Poznat
Poruka
7.793
Pisite o svojim mastarenjima dok ste bili klinci,pubertetlije i sada kada ste odrasli;)
Pisite o svojim promasenim ljubavima i zamisljenim scenama sa njima.
O ciljevima svemu o cemu ste razmisljali a niste nikako ostvarili.
Mozete i malo da spamujete ali samo u svrhu maste i obavezno da li uopste mastate i voli te li dok ste u nekom svom svetu.;)
Ako imate slicice prikladne ovoj temi saljite samo pazite na velicinu da nas ne ukinu.
 
Ja cu prvi.
Kako da vam kazem obozavam mastu i vrlo dobro je razlikujem od realnog sveta samo sto me ponekad nervira sto zbog nje dobijam onaj Deja Vu osecaj.
Narocito kada tajim nesto dugo kao na primer sada sta osecam prema jednoj koleginici koju znam od 7 Novembra mislim zajedno studiramo i sve je bilo ok u pocetku ali kasnije jednostavno malo po malo primetio sam da ne mogu da prstanem da mislim o njoj i onda jednog kobnog dana tacnije dan posle mog rodjendana sednem nasamo sa njom u kafic i tu mi se otvori kao pandorina kutija iz koje su nasuprot istoj izlazile samo lepe stvari.
Odem za Bg i tamo sa drustvom u totalno nebitnom i obicnom momentu prosece me pomisao i njena slika pravo kroz srce.
Tada sam shvatio da je ona ono sto trazim veci svoj zivot.
Tako cutim i vidjam se sa njom slusam njene dogodovstine i odusevljavam je sitnicam jer nam oboma puno znace ali cutim kao nenormalan vec 7 meseci.
Sad kada su i drugi poceli da primecuju da nisam svoj prete mi kako ce joj oni reci ako ne ucinim nesto povodom tog pitanja.
Stalno mastam o momentu dok joj budem sve priznavao ali ne vidim ishod koji inace u hiljadama drugih slucajeva sam mogao da vidim cim i pocnem nesto da planiram.
Ovde rezultata nema jednostavo smisljam tekstove a znam da je najbolje kada sve ide spontano ali od tolikog straha ili sta li je vec prelistao sam toliko svojih nastupa da vise ne mogu da vidim ni jedan koji ce biti spontan.Moram prestati da mislim o tome i kada je nahvatam posle ove slave Sveti Vracevi sve u lice da joj kazem.
Ako imate neki komentar savet ili pak da se malo nasmejete budite moji gosti;).
 
Samo nastavite;)
Naziv igre i filma animiranog ;)
Nego volite li mastu?
Rajkec hvala na opasci trudicu se da u kasnijem periodu ukoliko mi je ne ukini ili ne znam ni ja sta poboljsam i ucinim zanimljivijom ali necu moci ukoliko mi je zatvore jer ne dobijam sansu zar ne?
 
Pa evo recimo ovako... Upoznala sam pre 5 godina jednog decka na folkloru, stariji je od mene tri godine. Dopala sam mu se, a i on meni. Svi su jos tad primetili da se nesto desava, on je mene i muvao, ali to je bilo totalno neozbiljno, tipa poljubac u obraz. Prosle godine smo bili na turneji u Spaniji, bili smo u nekoj skoli svi zajedno, podeljeni u dve sobe, i on je mene pozvao kod njega. Pricali smo celu noc, i rekao mi je da mu se i dalje dopadam, ali da mu je glupo da budemo zajedno jer ce ceo kud da nas gleda, i trener ce da pomisli nesto... a plus i to sto sam mladja tri godine...mozda da pokusamo kad budemo bili stariji... Tada mi je srusio sve sne. Mnogo sam bila zaljubljena, i mislila sam da je totalno nefer prema meni. Proslo je godinu ipo dana od tada, i on se meni vise ne dopada (mislim, bio je red posle 5 godina), ali vidim da se on sve vise zagrejava za mene, i kad ne obracam paznju na njega, on pokusava da me pravi ljubomornom. Kad se osvrnem unazad, imam utisak da je on mene palio-gasio. Malo me je primecivao, taman onoliko koliko treba da se nalozim na njega, a onda me ne primecuje... I mislim da sad kad bi me pitao da budemo zajedno, ne bih pristala....
 
Nemoj t da ovo bude samo tema za ljubavne probleme interesuje me vasa masta koliko ste mastoviti u svemu sto radite;)
Da li je neko od vas vodio ljubav na javnom mestu?;)
Eto za primer;)
Ili sta ste zeleli i sa cime ste se poredili ko vam je bio idol od svih junaka koji vam padaju na pamet kada ste bili mali?
 
Obavezno.
Poljubac za tebe;) i slatki snovi
formylovebynmsmithhf6.jpg
 
Mnogo,mnogo,mnogo mastam..
I ne samo o ljubawi.
Nekada toliko dobro isplaniram nesto,neku situaciju ili sl.,da mi se swe uprawo tako i odigra u stwarnosti!
E,to mi je mnogo dobar osecaj!;)
 
Nisat lepse nego kada se sve desi na taj nacin pa dobijem onaj osecaj Deja Vu-a.
;)
Jel vam se desilo to kada?
Kao klinac strano sam mastao da budem jedan od onih likova iz transformersa kad se setim kako su mi cool zvucali njihovi glasovi tada.
 
Kada spojite mastu i snove dobijete najbolju virtualnu realnost koju svi imamo jos samo da savladamo prepreke pa da mozemo da se umrezimo zamislite kakve bi sve mogucnosti imali sta bi smo sve mogli da radimo.
Tipa neko sanja trke i ti mu se prikljucis i sta god pomislis to se desi namestite da nema varanja i Let The Games Begin;)
 
Hocu prvo da ubijem jednu devojq jer mislim da bi svet bio lepse mesto bez takvih ljudi...
Sve do tada ne mogu da mastam, mogu samo da se vratim svojim filozofskim korenima i prepustim se planiranju.... hmm... zlo... :) :) :)
 

Back
Top