Iznenadjenje..

a vidim ja nema gosce
sad si ti zaduzen za gloriju

@tema
moram priznati da nije bas dugo
a ume
bas lepo ume
ali to ne mogu da prepricam
uradi neke stvari ...
kad se izgovore zvuce glupo
a zapravo su izvucene iz najtananijih kutaka
nesto sto sam nekad rekla ...
i bila ubedjena da nije ni cuo jer je je l te menjao kanale :)
 
Pre oko stotinu ljeta, bila je zima

jedna devojka je po najzescoj mecavi i minusu dosla do autobuske stanice da me isprati
i donela mi dve mandarine
i jedan poljubac

Zauvek
 
Ima tome jedno pet godina, dok smo bili u shemi .. stalno me je iznenadjivao, ali vrh je bio jedne snezne zime, kada sam kod njega zanocila, a u toku noci palo pola metra snega .. prokrchio je stazicu od njegove kuce do ulice u kojoj je trebalo da uhvatim taxi.
 
boogie smarash..

prvo, iznenadjujuca mi je sama pomisao da je moj partner vrlo inteligentna i kreativna lichnost, dok se ja time ne mogu bash pohvaliti :P
iznenadjuje me svaki put, ali ne bash uvek prijatno :P
poslednji put me eto nocas prijatno iznenadilo neshto i tako..
 
io no kere abla kontigo... e, kraljevi... pa, iznenadila me je... kupila mi je lampu za radni sto... i posle, kad smo otisli u kafanu, narucila mi je pesmu... moju omiljenu... i evo majko sina tvoga... sedam dana pijanoga... nema vise burme tvoje... nema vise drage moje... sta cu reci majci... sto sam je slagao... gde je burma koju sam... tebi poklonio... burmu sam popio... ljubav izgubio... tvoju zelju majko... nisam ispunio... 2x...
 
Ček da se sjetim.....hmhmhm..... bogami davno je to bilo.....u stvari toliko davno da se i ne sjećam

Jao, na prvi post posle postavljene teme da se toliko ismejem... :lol:
Od svih ljudi koji su u vezi jedino znam da je moja kuma skoro dobila cveće na kućnu adresu... ali valjda zato što je na početku veze... :)
A ja i ostale drugarice... mi smo preplavljene neprijatnim iznenađenjima... Pa smo se okrenule jedna drugu da iznenađujemo... :)
I da, moj otac je mamu prijatno iznenadio... kupio joj nov usisivač... :lol:
 
Uh, iznenadjuje me svaki dan, kako neko gore rece, sto pozitivno, sto negativno. Najskorije pozitivno iznenadjenje: Organizovao je jedan lep, lep vikend samo za nas dvoje, romantika i tako to, lepo u svakom slucaju. A negativno: Izlepio mi je automobil nekim kartonskim srcima na kojima je napisao neke porukice, pesmice, LEPLjIVOM TRAKOM! Jedva sam to poskidala a da ne ostetim farbu. Izgorela sam, mislim, lepo je to, ali zar nije mofao naci malo normalnije mesto?? Ludi muski svet.
 

Back
Top