АНА патролира северним Косовом

Па шта се чудиш када су им европљани и амери и НАРЕДИЛИ ДА ТАКО РАДЕ, И ДОПУСТИЛИ ДА ИМАЈУ НАОРУЖАЊЕ И ДА ВРШЉАЈУ КОЛИКО И КАКО ХОЋЕ. Шиптари су класичне слугерање српских непријатеља то се кроз историју и показало и доказало више пута, исто као и 'рвати.

Пре неки дан је објављено да су САД изненада одлучиле да пошаљу својих нових 300-400 војника ДА БУДУ СТАЦИОНИРАНИ ИСТО НА СЕВЕРУ КИМ.
 
Ништа ново.
Шутановац се јуче испрсио да имамо војску која у сваком тренутку може да одбрани границу. Заиста смешно...Све се ради по плану. Војска је уништена, на власти су идајници, улетели смо у дебелу инфлацију...и тако.
 
Jel ti to navijaš za ANA-u?

ma jok bre.
a evo za titusa@
danas sam prvi put citao da je ANA spremna za bilo kakav "incident", cak su se javili i bivsi veterani UCK-a koji kazu da ako se status bude odugovlacio da su spremni da nastave prekinut "posao" za potpuno oslobodjenje kosova, i da su dobro spremni za taj cilj.
znaci to sam procitao u novinama "lajm"
 
ako imas mooda.... doduse trebati i jedan jak francuski kljuc da "zategnes" dobro onaj deo da ne popusti u neprijatnom trenutku

ademe...Srbine:), nije valjda da se na Kosovu ravnom umesto vijagre koriste francuski kljucevi:confused: Mogu da ti provaljam neku vijagru preko veze, posto meni ionako ne treba;) Iskreno se nadam da necu zapasti u tako tuznu:cry: situaciju kao sto je tvoja pa da se, u trenucima krajnjeg ocaja koristim i francuskim kljucem:roll:
 
ma jok bre.
a evo za titusa@
danas sam prvi put citao da je ANA spremna za bilo kakav "incident", cak su se javili i bivsi veterani UCK-a koji kazu da ako se status bude odugovlacio da su spremni da nastave prekinut "posao" za potpuno oslobodjenje kosova, i da su dobro spremni za taj cilj.
znaci to sam procitao u novinama "lajm"

Pa ti juce rece da se radi o sacici od 50-tak ljudi? Kako sad to?
 
JSO, Zandarmerija, 63. i 72. padobranska bi sve to pocistili za 2 sata.
Kad nasom vojskom ne bi upravljali fenomeni zvani Sutanovac-Ponos.

zar to josh postoji ...... a i nisu se pokazali bash na terenu osim onog izhivljavanja nad decom i nenaoruzhanim civilima
mdf12276cp1.jpg
 

Back
Top