DA LI STVARNO VOLITE SVOJE MUZEVE?

didy_yu

Aktivan član
Poruka
1.792
Kad sam vec postavila temu , red bi bio da ja prva i odgovorim.Ostale molim da budu iskrene , da vidim da li sam samo ja ovakva.Ja mog ne volim .Super je covek , lepo se mi slazemo , ne svadjamo se , za postovanje je u svakom slucaju i bolja osoba je od mene.Ali, brate ne volim ga i tacka.Volela sam ga kad smo se vencali , ali to me proslo...Kako je sa vama ostalima ?
 
Jeste, nijedna Smiljka muža ne volE, a Zorica ne može da bude dobra riba.

bug.gif
 
to sam se i ja pitala.

zapravo, ceo dan neshto razmishljam... kada bih morala da biram izmedju choveka sa kojim osecam sigurnost i voljenost, kojem zzelim dobro i koji mi zzeli dobro, sa kojem vidim sebe kako uzzivam ceo zzivot i za kojeg sam sigurna da bi bio dobar otac, ali prema kome ne osecam strast, vec samo onu tihu ljubav (u nedostatku rechi...) i izmedju vatrene veze, pune suza, prekida, strava seksa, pritiska itd.. ne znam shta bih izabrala.

stvarno ne znam.
i didy, nemoguce je da ne osecash nijednu vrstu ljubavi... ne razumem. eto.
 
Zasto tako kratko odgovarate , kao na kvizu / Moze to malo opsitnije , da probam da shvatim , zasto ih i dalje volite ?

J*** te, kako - kao na kvizu. Jel bi te zadovoljilo ako ti kažem da mi je on najveća podrška i oslonac u životu??! Ni mama, ni tata, ni drugarica, ni drug... Deca se ne računaju. Eto...

P.S. Ima trenutaka kad bi ga zadavila, al' na sreću prođe me brzo!
 
to sam se i ja pitala.

zapravo, ceo dan neshto razmishljam... kada bih morala da biram izmedju choveka sa kojim osecam sigurnost i voljenost, kojem zzelim dobro i koji mi zzeli dobro, sa kojem vidim sebe kako uzzivam ceo zzivot i za kojeg sam sigurna da bi bio dobar otac, ali prema kome ne osecam strast, vec samo onu tihu ljubav (u nedostatku rechi...) i izmedju vatrene veze, pune suza, prekida, strava seksa, pritiska itd.. ne znam shta bih izabrala.

stvarno ne znam.
i didy, nemoguce je da ne osecash nijednu vrstu ljubavi... ne razumem. eto.

Pa osecam ja ljubav prema njemu , onu prijateljsku, ali meni to nije normalno.Muz mi je , treba tu nesto vise da se oseca valjda
 
mislim da je retko koja veza bilo koji od dva ekstrema koje maslachak opisuje. to je malo vise crno beli pogled na svet, u realnosti je vecina veza sirok dijapazon nijansa sive...

nisam u braku, ali kod mene je kontra, sto smo duze zajedno (a to je poprilicno dugo) to ga ja vise volim, bez obzira na to sto bi ga pridavila poprilicno cesto...uvuko mi se pod kozu i sad nema bezanja:), ne gledam ga kao promenljiv faktor u mom zivotu, vec kao i bilo kog clana porodice on je ON, kao sto mi je mama-mama, sestre-sestre, itd. i nema zamene...

a kako ti definises tu prijateljsku ljubav koju osecas prema nemu? volis ga kao i bilo kog bliskog prijatelja?
 

Back
Top