Klasika

Da li sme da gleda druge ili ne?


  • Ukupno glasova
    40
  • Anketa je zatvorena .

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Mislim da davno nije bilo...pa mozda i ima ali mrzi me da trazim a i dodatju anketu da vidimo shta novi mudri ljudi 4umski imaju da kazu po tom pitanju...a i prolupali stari isto
tako mogu.
Elem,da li "dozvoljavate",da li vam smeta da vash momak/devojka/dechko/ljubavnik/ljubavnica/muz/zena...whatever...gleda druge zenske/tipove?
I sve shto imate da kazete u tom pravcu...ako moze bla bla esej bar u 2 rechenice minimum...bilo bi pozeljno...za extra ocenu.
"World peace":D
 
@Lexa,
Raschlani gledanje na podvrste..tvoju lichnu podelu u odnosu na stepen gradacije blejanja pa za svaku stavku daj dodatno objashnjenje u zavisnosti od situacije.
 
najnormalnije je da gleda, ko ne voli da vidi nesto lepo...cesto zajedno i komentarisemo, neada mu ja skrenem paznju na to kako je slatka neka devojka i slicno...
 
....žene skeniraju 1,5 sec svakoga ko im se nađe u vidokroogu...bilo m. ili ž.........tako tipično......kad bih obraćao pažnju...svaki minoot bih morao da kažem sebi.......pogledala je nekog osim mene.......ma ne...e, a žacne me kad prokometariše pohvalno....nekog.....ali normalno........kool......ne reagoojem...onda i ja uzvratim...kad ona sasvim zaboravi šta je htela.........u nekoj droogoj situaciji....da vidi čija mačka crnu voonu prede....
 
....žene skeniraju 1,5 sec svakoga ko im se nađe u vidokroogu...bilo m. ili ž.........tako tipično......kad bih obraćao pažnju...svaki minoot bih morao da kažem sebi.......pogledala je nekog osim mene.......ma ne...e, a žacne me kad prokometariše pohvalno....nekog.....ali normalno........kool......ne reagoojem...onda i ja uzvratim...kad ona sasvim zaboravi šta je htela.........u nekoj droogoj situaciji....da vidi čija mačka crnu voonu prede....
Iskusno..tako i treba,svaka chast.
One imaju bolje antene,predispozicije...evolucija nas tu syebala ALi im je glavna mana shto umeju i previshe da potcene mushkarca.....ne kaze Vejder dzaba"Don't underestimate the power of the dark side"....
 
Iskusno..tako i treba,svaka chast.
One imaju bolje antene,predispozicije...evolucija nas tu syebala ALi im je glavna mana shto umeju i previshe da potcene mushkarca.....ne kaze Vejder dzaba"Don't underestimate the power of the dark side"....

mislim da za antene nisi u pravu:D
 
Pa da,al da ja sto manje primetim...:razz: Nije corav bogu hvala,nisam ni ja,ali sad bas da ocigledno odmeri neku il tako nesto,ne.Jbg,ne mislim da je to uopste kulturno.S druge strane,ja kad vidim lepu cicu uvek to prokomentarisem.Tako da,s obzirom da mislim da ne preterujem,to je nesto sto se podrzumeva-da ne blene bas.
 

Back
Top