Rodjendan

kasper_87

Zainteresovan član
Poruka
108
Otvorio sam ovu temu jer mi je danas rodjendan. Pa smisljam zelju. Pored toliko problema koje nas muce kako odrediti onu pravu zelju?
I mozete pisati ostale stvari u vezi rodjendana.... :-(
 
Srecan ti rodjis!

Ne znam sta bih ti rekla, meni taj rodjendan dodje uvek nekako naporan...jos ni jedan nisam provela onako kako sam ja zelela i zamisljala, uvek mi se natovari gomila nekih smornih stvari na vrat bas taj dan...Valjda je blizu Nove godine...i onda su svi euforicni zbog NG, a meni na tu muku (nisam neki ljubitelj novogodisnjih slavlja) jos i jedna pride! Pa kad krene proslava: prvo sa familijom, onda sa drugarima, silno neko ice i pice, da ti se sve smuci. Naravno da volim da dobijam rodjendanske cestitke i pokloncice, ali nikada ne uspem da napravim zurezu onako kako ja zelim, pa mi na kraju ipak sve presedne. Zato ne smatram rodjendan nekim posebnim danom, a zelja mi uvek bude ista: da sve protekne sa sto manje stresa ;)
 
Srecan rodjendan!
Ja bas volim kada mi je rodjendan, ne zbog poklona, nego nekako taj dan mi bas znaci, i volim da budem sa majkom, jer nije stvar roditi dete. To sam tek shvatila kada sam se ja porodila, to je ipak poseban dan i za majke.
A na probleme nemoj da mislis danas, bice oni tu i sutra, opusti se, posveti se sebi danas, i uzivaj
 
Ja bas volim svoj rodjendan i uvek ga maximalno isplaniram da bude pravi "divan dan".
Godinama se ne opterecujem,uredno kupujem svecice(sve vise para mi treba za iste doduse!):roll:,volim poklone i uvek napravim zabavu za drustvo.
Posto mi je rodjendan nesto malo pre Nove godine, okitim jelku tih dana,pa mi je u kuci svecano.Skockam se maximalno,odem kod frizera,i redovno samu sebe castim nekim doooobriiim poklonom.
Ko ne voli sebe ne voli ni druge.
Jel tako!?
Tako je8-):wink:
 
hvala vam svima za lepe zelje. mada moja se nije ispunila. ali nema veze. bitno je da su me se bar neki setili ako ne i ONA. uostalom bice jos cica. iako mi je srce bilo niseno vetrom kao list niz jednu visoku ulicu ono je ipak znalo gde treba da svrati i da se zadrzi makar i malo...... poz za sve
 
Sram je bilo...kakva ti je to riba...nije ti cestitala rodjendan...ccc...

Ove godine malo je falilo da zaboravim na svoj rodjendan...taj "praznik" mi ne znaci nista posebno.....ali ipak bih bila tuzna da decko zaboravi na moj rodjendan...
Neceg sam se setila...pa da pitam na ovoj temi...intereuje me....

Postoje li muskarci koji ne pamte tudje rodjendane, pa cak ni rodj.svoje devojke? Ni kad su u onoj ludoj zaljubljenosti, ni kasnije? :D Jel to znak da njemu nije stalo, da ne voli dovoljno ( inace bi se setio )? da li takvu osobu treba ostaviti ( ako vama znaci ta paznja i ti datumi )?

Ovo me zaista interesuje...da li postoji zena koja ima decka, muza a da taj zaboravlja na sve njene rodjendane? I kako se nosi sa tim?

Upss...srecan ti rodjendan.....
 
ZA ALYA ja ne pamtim rodjendane ali ih upisujem u rokovnik. e kad sam zaljubljen znam samo NJEN rodjendan ostalo gledam u rokovnik.
na trece pitanje ne zelim da odgovorim jer ja sam musko a ne opravdavam bas svaki postupak muskaraca.
cetvrto pitanje je pitanje koje se ne postavlja nikom vec sebi. trebas skapitari sta gubis i sta dobijas, koje su ti sanse za nesto bolje i da li mozes da ga se otkacis osim ako nisi zaljubljena(mozda materijlana situacija preovlada ili mozda cenis neke njegove druge kvalitete). u svakom slucaju ovo pitanje je neresivo jer svako ima svoj odgovor....
na zadnje pitanje cu odgovoriti iako ce me mozda vecina muskaraca mrzeti ali postoje. nazalost u bg-u ima toliko muskaraca koji ne zasluzuju da imaju devojke koje su kao andjeli(primer: u utorak u sansetu na adi jedan cica 50+ godina ljbi se sa cicom 20-25 e to je tuga. da nisam bio u zeskom drustvu isprozivao bih ih na keca...
ps. zaboravio sam odgovor na prvo i najjvaznije pitanje nije mi ona riba ona je bivsa a izmedju nas stoji par njenih drugarica jer je one nabedjuju u neke gluposti. nije rec o prevari vec nesto drugo.
kad bolje razmislim ma boli me uvo ona je debil jer posle 9 meseci veze raskine zato sti je drugarice tripuju da sam fenser (kao sto jesam) i da to sto imam dosta drugarica da mi je neka svalerka od njih( a nije) prava veza se zasniva na istini... e da ljudi primetio sam da ovde nema likova pa mislim da cu vise vremena provoditi na ovom delu foruma mislim na dom i porodica. :-) ;-)
 
myspace-happy-birthday-comments-7.gif
 

Back
Top