STA MISLITE O LAZINOJ GIMNAZIJI

do yaya je bila ranije, ja sam valjda bio druga ili treca generacija ne secam se ,bilo sexa ,droge ,alkohola svega ,nastavni kadar je bio zesce opicen uz neke casne izuzetke i tako ...Mada sam cuo da se sada sve promenilo i da je postala kao ove fency gey streberske gimnazije iz centra:mrgreen: i nije tacno da je bila laka mislim jeste da je bilo najmanje strebera al je zato prosek u mojoj generaciji bio oko 3,00 sto i nije nesto za gimnaziju.,sad valjda i amfitetar neki budze :shock::
 
Meni se ne svidja... mislim, od svih gimnazija za nju treba najmanje bodova. Mozda sam suvise subjektivna, ali i inace nisam za gimnazije.

Pa ako planirash da nastavish tj. da upishesh fax shto da ne?
Ja sam mislila ili Jovinu ili Lazinu gimnaziju...ali imam josh godinu dana da razmislim...
Moj stariji brat ('85 generacija) je zavrshio Lazinu i on je zadovoljan kako je ta shkola radila,sada ne znam kako je... Mada kazu da im je najvece muke zadavala Sava,nastavnica matematke... Jel ona sad u penziji?
 
Pa ako planirash da nastavish tj. da upishesh fax shto da ne?
Ja sam mislila ili Jovinu ili Lazinu gimnaziju...ali imam josh godinu dana da razmislim...
Moj stariji brat ('85 generacija) je zavrshio Lazinu i on je zadovoljan kako je ta shkola radila,sada ne znam kako je... Mada kazu da im je najvece muke zadavala Sava,nastavnica matematke... Jel ona sad u penziji?


Pa, ja cu u medicinsku... Ne znam, nisam pristalica gimnazija. :roll:
A inace ne znam puno o Lazinoj...
 

Back
Top