Kako povecati pesmama *.wma formata kvalitet.

Najbolje bi bilo da muziku odmah ripujes u mp3 format, nego da je ubacujes preko WMP, pa to niko zivi ne radi. Ali ako bas hoces, onda ubuduce podesi u WMP (Tools - Options - Rip Music) kvalitet pesama odnosno kompresiju. A ove postojece pesme konvertuj u mp3 format (imas milion programa) i ako treba eventualno ih doradi (otkloni sumove i slicno).
 
Ako si probao sa soundforgeom onda imas na istom tom sajtu i poseban filter noise reductor koji se posebno instalira,njegove opcije za smanjenje sumova i buke se pojave u soundforgeu.Meni je pomogo oko nekih pesama da reduktuje t.j.smanji sumove u samoj pesmi.Inace za noise reductor treba posebna registracija.
 
GZ:
johnny_rover
Bose sacuvaj sta ti napisa..
Niko ovde ne pominja mp3 format. i dobro pogledaj sta si napisao..
Ja sam jako tolerantan sa greskama, ali ovo nema veze sa onim sto je postavljac teme trazio..
Ajd, sad polako, procitaj cijelu temu, pa se nadji..

cccccc

Cokci svojo mami, p.izdo madjarska. Mozda si ti tolerantan ali ja nisam, zato odj.ebi. Nista nije netacno, a da si malo bolje citao shvatio bi da sam mu savetovao da muziku koju ubuduce bude ubacivao u racunar ripuje u mp3 pa nece imati problema, a ako nece onda sta da uradi da mu pesme u wma formatu ne bi bile sj.ebane.
 
Cokci svojo mami, p.izdo madjarska. Mozda si ti tolerantan ali ja nisam, zato odj.ebi. Nista nije netacno, a da si malo bolje citao shvatio bi da sam mu savetovao da muziku koju ubuduce bude ubacivao u racunar ripuje u mp3 pa nece imati problema, a ako nece onda sta da uradi da mu pesme u wma formatu ne bi bile sj.ebane.

Bolji kvalitet ce dobiti ako stvar konvertuje u mp3 format? LOL
Vecu glupost za mp3 format davno nisam cuo.

Btw, GZ je Boske a ne Madjar :mrgreen:
 

Back
Top