To BI or not to BI?

Pa, kao sam se poljubila sa jednom devojkom, nesto se mazile po grudima itd, ali tada nismo bile pri cistom stanju svesti. :)

A bi... Nisam nikada razmisljala o njima, mada malo mi je bzvz da bivseg vidim sa deckom... :?
 
Volela bih da probam sex sa jednom zenom i muskarcem, kao i sex sa dva muskarca, ali to je cista radoznalost, tako da bi me verovatno proslo posle prvog puta... Nemam predrasude prema bi osobama, smatram to sasvim normalno, kao i homoseksualce...
 
meni nikad cak ni iz radoznalosti nije doslo da se povatam sa devojkom.nisam nikad cak ni razmisljala o tome.
nekako zasto zena,ako moze muskarac :D

inace sve je mi je jedno ko je sta po orijentaci,mislim to pitanje ne postavljam sem ako me neko ne davi detaljima koji me ne zanimaju.
 
Zato sto moze i jedno i drugo.
Kad ne ide s jednim ide s drugim...
A kad ima muskarca , uvek mozes da imas i zenu pored njega , a drugog muskarca ne mozes.
pa ne znam
zena ne moze da mi da nista vise od muskarca u vezi
a uz njih se osecam lepse
za sve ostalo tu su drugarice.
iz mogu ugla ne vidim nikakvu svrhu imanja devojke.ali dobro to sam ja...
 
pa nemam takve afinitete mada kontam da je njima bas super ebes sta stignes ,recimo kad izadjes negde imas duplo vece sanse da nadjes partnera il partnerku, nego mi strejteri ili cisti ****** posto ni ne gledas dal je u pitanju musko il zensko nego samo udri :mrgreen:,nisu ni ti BI naivni nimalo :lol:
 

Back
Top