kill.switch

BigMazi

Ističe se
Poruka
2.832
Minimum System Requirements
System: Pentium III 800MHz or equivalent
RAM: 128 MB
Video Memory: 16 MB
Hard Drive Space: 900 MB

Recommended System Requirements
System: Pentium 4 1.5GHz or equivalent
RAM: 128 MB
Video Memory: 64 MB
Hard Drive Space: 900 MB

Pucachina iz treceg lica, pre 2 godine mislim da sam chitao u jednom chasopisu najavu za ovu igricu, prichali su da ce biti chudo...sad sam slucajno naleteo na nju na youtubu, pa me zanima ako je neko igrao kakva iskustva ima sa njom, da li vredi uzimati.
 
Minimum System Requirements
System: Pentium III 800MHz or equivalent
RAM: 128 MB
Video Memory: 16 MB
Hard Drive Space: 900 MB

Recommended System Requirements
System: Pentium 4 1.5GHz or equivalent
RAM: 128 MB
Video Memory: 64 MB
Hard Drive Space: 900 MB

Pucachina iz treceg lica, pre 2 godine mislim da sam chitao u jednom chasopisu najavu za ovu igricu, prichali su da ce biti chudo...sad sam slucajno naleteo na nju na youtubu, pa me zanima ako je neko igrao kakva iskustva ima sa njom, da li vredi uzimati.

Evo sad pogledah na Google i ako je suditi po grafici onda i nije nesto al odavno me ne zanima neka super grafika vec gameplay pa cu je ipak skinuti i probati.Na jednom siteu je ocenjena sa 9.7 :D
 
ja sam je igrao. Par dana i uninstalirao....
Sve ukupno prilicno losa igra, nedoradjena, svega nekako fali....
Kupio sam kill.switch samo zato sto su je uporedjivali sa metal gear solidom, a ovo je po svemu 3 koplja ispod MGS-a.
Ako ces nesto na fazon hi-tech military comandosa igraj gorepomenuti MGS substance(na Soniju2 se ista igra zvala MGS-sons of liberty). Mada i ta igra je losija od svog prethodnika Metal gear solida keca, al je treba probati. Ako nabavis kec i ne smeta ti krs grafika to ce ti biti nezaboravno igracko iskustvo(ako je vec nisi nabavio)
Samo sto je fora sto je Sons of liberty dosta velik, mislim da je od 4,5 do 7 gb, nesto izmedju toga...
U SK kill.switch je dobio 60/100 ja mu ne bih dao ni toliko
 
nista posebno ..... mada jedino mi se svidja fazon kad pucas preko zida i ne gledas u protivnika , pusku dignes preko glave i saras okolo dok ne pogodis , takav je slucaj i kad pucas iza zida ..... ima neke fazone kad se zatrcis -skocis i napravis kolut unapred i stanes iza zaklona .....
 

Back
Top