mlade dobre polu-devojke-polu-ribe...

sta mislite?

  • za tu ribu nema pravog mamca...

    glasova: 0 0,0%
  • ne smem sa njom... ona ide u duboko...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    4
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ha... kul ljudi se plase da idu u duboko... jel ste plivali nekad, kad ste bili na moru, negde dalje od svih? a jel vas prodje jeza tad? brr-brr... ona ne sme, na primer, da ide daleko od obale... a pliva super... to je, valjda, taj stra' sto je slican strahu od letenja...
a sto bi cika Roki rek'o: rile, legendo... ma nije to za mene... da je trebalo da letim, imao bi' krila... a ja ga pitam: cika Roki, koja bi ti ptica bio? on se premislja, premislja... pa kaze: bio bi' tetreb... on je neuhvatljiv...
p.s. ako si ucila par sati, onda mozes da gledas... al' popodne jos jedna tura ucenja...
 
Meni je od kako se pojavio ovaj crtani, bio i ostao omiljeni, i zaista ni jedan ga nikad nije prevazishao...Aj odo da pogledam i chetvrti put.
I samo da kazem da necu da glasam, zato shto se ne slazem ni sa jednom opcijom, ovakvi momenti postoje u stvarnom zivotu...Iako su zaista retki...
Sad odoh da gledam opet :)
 
e master zakasnio si
pošto se na vreme nisi bacio na popularizaciju sebe
mada libo tebe tuki
ti si navatao svog omiljenog lika iz crtaća
e te polu žene polu devojke
su sVirene
koji je moj omijeni crtani lik
jel gledao neko crtać lisica i pas?
e tu se govori o pravom drugarstvu
te princeze su vala dosadile i Bogu i narodu
 
i tako se tema pretvorila u mednis... e, a omiljeni ti crtani a gledala si ga 3 puta do sad??!! sestric moj, koji obozava crtani 'Princeza i zver"... pa, mislim da ga je odgledao jedno 300 puta... jos sa video kasete... i, kad god ga pitam: malik, malik... sta cemo da radimo? on mi kaze: rile, idemo da gledamo jedan super crtani... a stariji mi kaze: ujka rikane, imam ekstra film... terminator II... i ja uzmem da gledam...
 
e vala si dosadna više sa tim crtanim..
crtani pa crtani..
**** te crtani više...


Nisam ni sumnjala da cu naici na ovakvu reakciju, prvog momenta kada zaista iskreno napishem neshto shto osecam.
Shta da ti kazem, i ti si se popeo na qurac svima sa tim tochkom,pa ti ga niko ne spominje...Vec samo kulturno zaobilaze tvoje teme na blogovima.
Aj sad zdravo, idi pa se izdrkavaj na nekom drugom...
 
a jel ste gledali vi sa lisicom i zdralom? pre... od druga mog je otac imao projektor u kancelariji... i imao je taj crtani na traci... kako su to bila dobra vremena... pa, zove lisica zdrala na rucak, i servira mu u tanjiru... a zdral ne moze da jede, posto ima dugacak kljun... i posle, zdral pozove liscu u povratnu posetu... i spremi joj rucak u jednom cupu, posto one ne moze da jede jer nema dugacak kljun...
 
e lisica i zdral
čuveni ruski crtać
mnogo dobar rad
a bio onja sa rodom(recimo) i žar pticom
pa čas jedno čas drugo uobraženo
a kad ovo jedno digne nos ono drugo se polomi oko njega
i tako su se jurili ceo crtani
i nisu se ujurili
i bili tužni
amen
ali i treba im
tako ima i medju judima tim roda ždralova žar ptica
i ostale peradi
sev nešto umisle
da su mnogo važni
a ti sediš i grickaš semenke
rile oćeš da jedemo iz moje kesice
zajedno
i da pjuckamo
pa neka kaže ko god hoće
da ja muvam sev redom
muvam može mi se
 
ko u hate periodu?
u vezi sa čim
lepo je što hoćeš da razumeš
ali ni ovi što me poznaju ne razumeju me baš uvek,što je u redu,ne razumem ni sebe po nekada sama,što bih to očekivala od drugoga?
pa bez jutnje ne verujem da bi ti
koja si mi pročitala tri posta mogla da uspeš u tome
što tebi smeta recimo što neko hoće da ide dalje od princeze?da prevaziđe sve te čipke i tilove?
ako je neko odgledao milion puta sve crtane filmove ovog sveta ja sam
sa troje dece i gledam i daje i volim brate sve
čitam i bajke još uvek
pa kada kažem nešto u tom smislu ovde
ima onih koji se beče
ali što da se jutim
ne mora sve da bude uvek glatko
nope
ja govorim o svemu uvek
i trudim se da usmerim emocije tamo gde izviru
nije bio hejt prema princezama
nego mi to već otužno,suviše sućutljivo
isto je sa svi hteli da budu kauboji
svi hteli da budu partizani
ako razumeš sada o čemu govorim
trendovi
jbg
a mora neko da bude i negativac
da bi ovi lepi, mudri,dobri, itd mogli da daju svoj doprinos
kolektivnom razvoju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top