milioner na BK

Pridruzujem se misjenju mnogih da je tesko poverovati da ce neko uspeti ikada da dodje i do milionipo dinara, a kamoli do tri miliona. Dovoljno je pogledati pitanja na koja cak i strucnjaci iz tih oblasti ne bi mogli da odgovore. U principi to je vrsta pozitivne zabave (nesto se usput i nauci) i kao takve potrebne na nasim prostorima ali bez velikih ocekivanja, radi manjeg razocarenja.Pozdrav :lol:
 
Bila sam na snimanju jedne emisije kviza, nisam imala "najbrze prste" te nisam uspela ni da odgovaram na pitanja. Nisam uocila nikakve nepravilnosti, a bas bih volela da znam u cemu se one ogledaju, ne bih volela da sam i ja prevarena. Pozdrav
 
Ne bih da menjam temu,ali sta tek reci o kvizu ruski rulet na rtv Pink?...pa otkad je onaj momak uzeo 3 miliona u prvoj emisiji pitanja za onoga ko ostane poslednji(mislim na 10 finalnih) su ne teska nego bezobrazna.Sumnjam da bi mogli naci 50 ljudi u celoj Yu koji bi mogli odgovoriti na vise od 3 tacno,pa da su ne znam kakvi eksperti, a kamoli na 5.
Bruka!
 
vlax:
Ne bih da menjam temu,ali sta tek reci o kvizu ruski rulet na rtv Pink?...pa otkad je onaj momak uzeo 3 miliona u prvoj emisiji pitanja za onoga ko ostane poslednji(mislim na 10 finalnih) su ne teska nego bezobrazna.Sumnjam da bi mogli naci 50 ljudi u celoj Yu koji bi mogli odgovoriti na vise od 3 tacno,pa da su ne znam kakvi eksperti, a kamoli na 5.
Bruka!

...mislis u SCG, a ne u YU
 
sljix:
Jeste li gledali zadnju kariku?
Pitanje je bilo "Cemu sluzi diferencijal na automobilima?" Zena je "tacno"odgovorila. "Za menjanje brzina"???!!!
Znam tipa kome su u zadnjoj rundi postavili pitanje ko peva neku pesmu, on tacno odgovorio, a kasnije montirali kao da su postavili neko drugo pitanje. Inace, tip bi bio pobednik kviza, ali tamo dobijaju samo njihovi ljudi, porodica, prijatelji...Znate li nekog ko je prosao 'brze prste' u Milioneru? Ja ne.
 
makimaki:
sljix:
Jeste li gledali zadnju kariku?
Pitanje je bilo "Cemu sluzi diferencijal na automobilima?" Zena je "tacno"odgovorila. "Za menjanje brzina"???!!!
Znam tipa kome su u zadnjoj rundi postavili pitanje ko peva neku pesmu, on tacno odgovorio, a kasnije montirali kao da su postavili neko drugo pitanje. Inace, tip bi bio pobednik kviza, ali tamo dobijaju samo njihovi ljudi, porodica, prijatelji...Znate li nekog ko je prosao 'brze prste' u Milioneru? Ja ne.
---------e i ja sam chuo za tu prichu...
 

Back
Top