NAJBOLJI MOBILNI TELEFON

KOJI JE NAJBOLJI TELEFON?


  • Ukupno glasova
    13
  • Anketa je zatvorena .

gruja_bg

Zainteresovan član
Poruka
102
DA LI KAD DODJE VREME ZA KUPOVINU NOVOG TELEFONA VECITO VAS BOLI GLAVA...JER IH IMA TOLIKO DA NEZNATE KOJI JE NAJBOLJI ZA VAS...A I AKO VAM SE SVIDI NEKI UGLAVNOM VAM SE ONDA NESVIDI CENA...OVDE MOZETE OSTAVITI MISLJENJE KOJI JE MOBILNI TELEFON PO VAMA NAJBOLJI U ODNOSU CENA-KVALITET I TAKO POMOCI NEKOM DA KUPI STO BOLJI TELEFON.
 

Prilozi

  • N95.jpg
    N95.jpg
    4,5 KB · Pregleda: 236
Dobro je sto si u izbor stavio cetiri nokie i jedan samsung...ja jesam za nokiu ali na osnovu cega si sastavljao listu? Koji je najbolji fon? Gde, kod nas? Ili uopste? Mozda bi trebalo da ima vise opcija ili da ostavis ljudima da pisu sami pa od toga da izvuces...koji telefon se najcesce pominje...nemoj pogresno da me razumes...ovo je samo predlog...inace medju ovim izborom glas dajem za N73
 
hm
cuj najbolji telefon n95... jako zanimljivo, a mozemo li mi ostali clanovi znati po cemu je ta nokia n95 toliko dobra? mozda po ceni od 450e? ili po optickom zumu? ili po xenonskom blicu? ili po besprekornom kvalitetu izrade??? strasno je to sto neki ljudi pisu, a zapravo ne znaju ni sta pisu.... kada cena nokie n95 bude spala na nekih 250-300e tada ce biti najbolji telefon, sa cenom od 450 je daleko od najboljeg iz prostog razloga sto cena ne opravdava kvalitet.

trenutno ok modeli koji imaju pristojan odnos kvalitet/cena su nokia n73, nokia n80 i nokia n70

a evo, nokia je pustila u prodaju i novi model cini mi se da je n83.... verovatno ce odneti titulu najboljeg iako ne pruza pola od onog gore sto sam naveo, ali ce kostati 500-600e
strashno
 
hm
cuj najbolji telefon n95... jako zanimljivo, a mozemo li mi ostali clanovi znati po cemu je ta nokia n95 toliko dobra? mozda po ceni od 450e? ili po optickom zumu? ili po xenonskom blicu? ili po besprekornom kvalitetu izrade??? strasno je to sto neki ljudi pisu, a zapravo ne znaju ni sta pisu.... kada cena nokie n95 bude spala na nekih 250-300e tada ce biti najbolji telefon, sa cenom od 450 je daleko od najboljeg iz prostog razloga sto cena ne opravdava kvalitet.

trenutno ok modeli koji imaju pristojan odnos kvalitet/cena su nokia n73, nokia n80 i nokia n70

a evo, nokia je pustila u prodaju i novi model cini mi se da je n83.... verovatno ce odneti titulu najboljeg iako ne pruza pola od onog gore sto sam naveo, ali ce kostati 500-600e
strashno
joj bolan, ti mi nasao govoriti da li je dobar n95.......n95 je extra tel...svaki eur vredi.....
imas apsolutno sve na njemu! i duplo je brzi od n73 i n80 ......... imao sam ih sve, a sad imam n95 8gb....
 
I phone je jedan obichan kich, koji skoro nishta ne pruzha korisniku. NE MOZHE NI DA PRI SMRDI NOKII!!!

E neka si mi rekao,sinko....neka!:hahaha::hahaha:
Ali sad dok je raspust da naucis da pises jer ces kad pocne skola imati problema sa pisanjem i gramatikom!
Za pocetak preporucio bih ti ovo:
iPhone (napisati 50 puta)
Ne moze DA PRISmrdi NOKIJI(obavezno 100 puta napisati)...itd...itd!

A kad "savladas" to gradivo javi se Cika Dupontu da razgovaramo na temi sta je bolje iPhone ili Nokija!
 
Nokia danas je daleko od dobrog telefona.
Do 2005. svaki model je bio cudo dizajna, funkcionalnosti i brzine
Od 2005. nisu napravili dobar telefon, ponavljaju iste procesore kroz 2-3 generacije telefona, nisu vise prakticni kao pre.
Iako ne nameravam da koristi ista osim Nokije, ma koliko mi se korejci svidjali, treba biti realan.
 

Back
Top