NAJBOLJI MOBILNI TELEFON

KOJI JE NAJBOLJI TELEFON?


  • Ukupno glasova
    13
  • Anketa je zatvorena .
Ej bre ljudi ja vas ne razumem?Pricate nesto o fon-u koji nemate(mozda),i koji ne moze sve svoje "kvalitete" da pokaze u Srbiji!
iPhone je jedan od NAJTRAZENIJIH i NAJBOLJIH telefona na svetu!Eto toliko od mene!

I Britney Spears je bila najtrazenija jedno vreme, jel ona zbog toga najbolja na svetu (makar za to vreme)?
Moda.

Kad jedna firma gurne masineriju poput Apple da se fokusira na samo jedan model telefona, normalno je da ce da naprave odlican aparat.

Neopozive mane:
* Podrzava samo svoje (skupe) programe i one koji su platili da budu clanovi partije. Nema mogucnost da neko nezavisan napravi program za iPhone platformu.
* Nema cvrstu qwerty tastaturu, nepraktican za poslovne aplikacije email-a koje zahtevaju kucanje emailova
* neprakticna velicina (probaj da stavis taj iPhone u dzep)

Zasto iPhone ne moze da pokaze svoje kvalitete u Srbiji?
 
I Britney Spears je bila najtrazenija jedno vreme, jel ona zbog toga najbolja na svetu (makar za to vreme)?
Moda.

Kad jedna firma gurne masineriju poput Apple da se fokusira na samo jedan model telefona, normalno je da ce da naprave odlican aparat.

Neopozive mane:
* Podrzava samo svoje (skupe) programe i one koji su platili da budu clanovi partije. Nema mogucnost da neko nezavisan napravi program za iPhone platformu.
* Nema cvrstu qwerty tastaturu, nepraktican za poslovne aplikacije email-a koje zahtevaju kucanje emailova
* neprakticna velicina (probaj da stavis taj iPhone u dzep)

Zasto iPhone ne moze da pokaze svoje kvalitete u Srbiji?

Zato sto je Srbija je malo i neisplativo trziste da bi zainteresovala Apple da direktno plasira iPhone!
 
Zato sto je Srbija je malo i neisplativo trziste da bi zainteresovala Apple da direktno plasira iPhone!

Neposredan plasman telefona nema veze sa kvalitetima i mogucnostima telefona.
Telefon moze da pokaze sve svoje mogucnosti samo u zavisnosti od mreze na koju je zakacen. Apple ne plasira taj telefon na mnoga trzista koja ne mogu masovno da ga priuste.
iPhone je pravljen za 3G mrezu i makar jedna srbijanska telefonska kompanija podrzava punu 3G primenu. Sve ostalo na iPhone je dostupno preko interneta i na identican nacin podrzano bilo gde u svetu pa i u Srbiji.

Navedi jednu mogucnost iPhone telefona koju ne mozes da koristis u Srbiji?
 
Neposredan plasman telefona nema veze sa kvalitetima i mogucnostima telefona.
Telefon moze da pokaze sve svoje mogucnosti samo u zavisnosti od mreze na koju je zakacen. Apple ne plasira taj telefon na mnoga trzista koja ne mogu masovno da ga priuste.
iPhone je pravljen za 3G mrezu i makar jedna srbijanska telefonska kompanija podrzava punu 3G primenu. Sve ostalo na iPhone je dostupno preko interneta i na identican nacin podrzano bilo gde u svetu pa i u Srbiji.

Navedi jednu mogucnost iPhone telefona koju ne mozes da koristis u Srbiji?

Sam si vec odgovorio!

Koliko ljudi u Srbiji koristi iPhone?Koliko kosta "minut interneta"?Da li to sebi svako moze da priusti(mislim i na cenu fona i na cenu "interneta") u Srbiji kao sto je to slucaj u nekim evropskim drzavama?

Znaci iPhone kao i "mobilni internet" je jos uvek "naucna fantastika" u Srbiji!

Postavicu ti jedno "obicno pitanje":
Da li bi ti,da si kojim slucajem GAZDA APPLE kompanije,prodavao "robu" u drzavama u kojima ljudi jos krpe kraj sa krajem?

Jos jednom da naglasim:iPhone je jedan od najboljih telefona trenutno!
Apple je sa iPhone zapoceo "novu eru" mobilne telefonije u svetu....sad ti imas svoje misljenje,ali ako malo pogledas "strane forume" videces da je trenutno jedan od najboljih i najtrazenijih fona u svetu!
Ustvari postoje samo APPLE i ...................Kompijuteri!
 
Poslednja izmena:
Menjas temu, poceo si sa time da iPhone ne moze u Srbiji da pokaze svoje mogucnosti a sada kazes da ljudi ne mogu da priuste.

Jel to znaci da prihvatas da iPhone ipak moze da pokaze SVE svoje mogucnosti i u Srbiji?

Pitanja:
* iPhone je zapoceo "novu eru" cime? Mozda neka radikalna inovacija?

pozz... bilo je dosta od mene
 
Menjas temu, poceo si sa time da iPhone ne moze u Srbiji da pokaze svoje mogucnosti a sada kazes da ljudi ne mogu da priuste.

Jel to znaci da prihvatas da iPhone ipak moze da pokaze SVE svoje mogucnosti i u Srbiji?

Pitanja:
* iPhone je zapoceo "novu eru" cime? Mozda neka radikalna inovacija?

pozz... bilo je dosta od mene
I od mene takodje....ako ti i dalje tvrdis da je iPhone neli "krs" od telefona onda nemamo o cemu vise da pricamo!

ps iPhone NE MOZE da pokaze SVE svoje mogucnosti u SRBIJI!
 
I od mene takodje....ako ti i dalje tvrdis da je iPhone neli "krs" od telefona onda nemamo o cemu vise da pricamo!

ps iPhone NE MOZE da pokaze SVE svoje mogucnosti u SRBIJI!

Ne, prekidam zato sto proizvoljno tumacis i izvrces moje reci, argumentujes nicime svoje tvrdnje sem da ponavljas iste.

Vazi, iPhone je NAJ i zivot na Zemlji od uskoro pocinje kao da svi zivimo u seriji "Jetsons". Uzivaj!
 
Ne, prekidam zato sto proizvoljno tumacis i izvrces moje reci, argumentujes nicime svoje tvrdnje sem da ponavljas iste.

Vazi, iPhone je NAJ i zivot na Zemlji od uskoro pocinje kao da svi zivimo u seriji "Jetsons". Uzivaj!

Nisu to samo moje tvrdnje.....mnogo,mnogo ljudi na ovoj planeti smatra iPhone za naj...ali ti...ti si medju retkima koji tvrde da je iPhone krs....a nemas ga...i mozda ga jos nikad nisi ni uzeo u ruke...a kamoli ukljucio!A ti TVRDIS pa tvrdis ono sto nema veze sa temom....i da iPhone ne moze da "stane u dzep" :roll: mislim.....
 
Nisu to samo moje tvrdnje.....mnogo,mnogo ljudi na ovoj planeti smatra iPhone za naj...ali ti...ti si medju retkima koji tvrde da je iPhone krs....a nemas ga...i mozda ga jos nikad nisi ni uzeo u ruke...a kamoli ukljucio!A ti TVRDIS pa tvrdis ono sto nema veze sa temom....i da iPhone ne moze da "stane u dzep" :roll: mislim.....
Ruku na srce iPhone i nije neshto posebno sa obzirom koliko kosta,ali ti mnogi shto ga dizu u vazduh uglavnom se ne razumeju u telefone,takodje sukcesija iPhona je zato shto Apple ima dosta fanova i od njih je pochelo,svaki HTCov telefon ima daleko vise opcija u sebi nego iPhone.
iPhone je shminkerski,ako hoces da se pokazesh da imash pare.

Ja nemam iPhone,da sam hteo mogao sam ga kupiti ali sam ipak kupio HTC.Barem dobijesh ono za sta si dao pare a ne da mi dodje telefon a ja ne mogu da snimam video klipove,saljem MMS,saljem fajlove putem bluetootha i da nema cpy/paste.
 
Ruku na srce iPhone i nije neshto posebno sa obzirom koliko kosta,ali ti mnogi shto ga dizu u vazduh uglavnom se ne razumeju u telefone,takodje sukcesija iPhona je zato shto Apple ima dosta fanova i od njih je pochelo,svaki HTCov telefon ima daleko vise opcija u sebi nego iPhone.
iPhone je shminkerski,ako hoces da se pokazesh da imash pare.

Ja nemam iPhone,da sam hteo mogao sam ga kupiti ali sam ipak kupio HTC.Barem dobijesh ono za sta si dao pare a ne da mi dodje telefon a ja ne mogu da snimam video klipove,saljem MMS,saljem fajlove putem bluetootha i da nema cpy/paste.

HTC je takodje dobar telefon!
Ovo sve sto si nabrojaoi mislio da nema- iPhone ima sve to!;)
 
iPhone ne moze da salje slike preko b-tooth niti moze da bude zakacen na komp kao USB memorijska kartica...

Eto...i ako bih ti sad rekao da nemas pojma(a ja se u mobilne razumem kao marica u kriv) sigurno bi se naljutio!

Da se razumemo:ako hocete mobilni za multimediju,jednostavnu upotrebu,mnogo igrica i dobro napravljen/desing onda je to iPhone!
Ako vam je potreban bussiness mobilni sa dobrim display-em onda je to HTC!

iPhone

+multitouch i display sa "kapacitetom"
+brzina rada i bolje perfomanse
+dobar mp3 player
+vise "igrica i igrarija" je moguce
- display
-cena

HTC

+ bolji za bussiness upotrebu
+bolje "prilagodjavanje" i menjanje Interface
+"tone" programa
-spor je (u odnosu na iPhone)

http://www.fudzilla.com/content/view/14321/1/

Jos ako je HTC Touch HD(kosta skoro kao iPhone) a znamo da mu baterija jako kratko traje,muzik player ima bugs-ove,nema blic(kamera).....(ako cemo vec da "gledamo" u detalje)
 
Poslednja izmena:
iPhone = običan šminkeraj, i ništa više, za ono koliko košta!

Tako je....bravo :klap::klap:

Ali moram da ti pokazem....OVAKO IZGLEDA iPhone:

100_2907.jpg


eto sad znas i kako iPhone izgleda!:mrgreen:
 
Eto...i ako bih ti sad rekao da nemas pojma(a ja se u mobilne razumem kao marica u kriv) sigurno bi se naljutio!

...

Ne bih, ja se ne ljutim kad ljudi nisu upuceni.
Ja samo izbegavam da pricam sa ljudima poput tebe koji tvrde nesto a nicim da potkrepe sem "ja ti kazem".
Ako se ne slazes sa nekom mojom tvrdnjom, ti nadji referencu na netu gde jos neko tvrdi kao ti pa daj link da vidimo.


Da ponovim:

iPhone ne moze da salje dokumente (slike, tonove itt) preko b-tooth niti moze da radi kao USB memorijska kartica (poput svih ostalih USB telefona) jer je kompatibilan samo sa iTunes programom. Dakle iPod sa telefon-funkcijom.


Da potkrepim cinjenicama:

--> Apple wouldn't let you do it, but WinandMac found an app called iBluetooth for jailbroken iPhones that will allow you to send and receive files over Bluetooth. Just like a real phone!

--> why cant i send files through bluetooth on iphone?
 
Ne bih, ja se ne ljutim kad ljudi nisu upuceni.
Ja samo izbegavam da pricam sa ljudima poput tebe koji tvrde nesto a nicim da potkrepe sem "ja ti kazem".
Ako se ne slazes sa nekom mojom tvrdnjom, ti nadji referencu na netu gde jos neko tvrdi kao ti pa daj link da vidimo.


Da ponovim:

iPhone ne moze da salje dokumente (slike, tonove itt) preko b-tooth niti moze da radi kao USB memorijska kartica (poput svih ostalih USB telefona) jer je kompatibilan samo sa iTunes programom. Dakle iPod sa telefon-funkcijom.


Da potkrepim cinjenicama:

--> Apple wouldn't let you do it, but WinandMac found an app called iBluetooth for jailbroken iPhones that will allow you to send and receive files over Bluetooth. Just like a real phone!

--> why cant i send files through bluetooth on iphone?

http://translate.google.at/translate?hl=de&sl=it&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.spaziocellulare.com%2Fispazio%2F2009%2F03%2F11%2Fesclusiva-ispazio-ibluetooth-lattesa-e-terminata-cydia-ispazio-repository%2F
 
Izvini, jel ti mene malo... ?
Prvi link koji sam ti dao je bas to isto sta si ti odgovorio: iPhone NEMA BT mogucnost slanja datoteka pa mora da se koristi externi program iBluetooth i da se krekuje iPhone da bi mogao da primi program koji nije deo "Apple klana".
Ako tako meris, Symbian smart telefoni mogu sve na svetu, a ako nesto i ne mogu to je samo dok neko ne napise program.
 
Izvini, jel ti mene malo... ?
Prvi link koji sam ti dao je bas to isto sta si ti odgovorio: iPhone NEMA BT mogucnost slanja datoteka pa mora da se koristi externi program iBluetooth i da se krekuje iPhone da bi mogao da primi program koji nije deo "Apple klana".
Ako tako meris, Symbian smart telefoni mogu sve na svetu, a ako nesto i ne mogu to je samo dok neko ne napise program.

Pa kakve veze ima da li se koristi iBluetoth ili ne...vazno je da ima i da funkcionise!
Ali kao sto rekoh ti i dalje ostani "pri svome" da su iPhone krs...ja imam iPhone 3G(16GB) i VEOMA sam ZADOVOLJAN sa njim....
 

Back
Top