Zene vozaci

S

sinnke1

Gost
E konacno mogu pohvaliti i to yebeno pohvaliti zenu vozaca (ustvari cura). Danas na semaforu smo se drapali ona i ja, ona u belom, a ja u crvenom yugu... i mogu vam reci da sam odusevljen kako zenska vozi... i cudi me da se nalozila na utrkivanje (to obicno mi muski smo paljevine), jer ja sam je samo pretekao, pogledao, ali ne na nacin ono "kao sporo vozis" nego mi se ucinilo da je poznajem, i ona odmah po gasu i na drugom semaforu pocinje ganjanje... nije me stigla, ali bila mi je stalno iza i mogu vam reci da me je to odusevilo, jer ja sam bas presao kilometara i kilometara a ona sigurno nije jer se verovatno ne bavi poslom vozaca... i sve mi se cini da zene koje tako dobro voze da se torbaju vrhunski... po logici stvari ako ima osecaj za brzinu i menjac ima i za kitu.... i da dodam, super izgleda, bar koliko sam video... bilo je na blic pogled...

Sta mislite jel teorija skroz kul?
 
E konacno mogu pohvaliti i to yebeno pohvaliti zenu vozaca (ustvari cura). Danas na semaforu smo se drapali ona i ja, ona u belom, a ja u crvenom yugu... i mogu vam reci da sam odusevljen kako zenska vozi... i cudi me da se nalozila na utrkivanje (to obicno mi muski smo paljevine), jer ja sam je samo pretekao, pogledao, ali ne na nacin ono "kao sporo vozis" nego mi se ucinilo da je poznajem, i ona odmah po gasu i na drugom semaforu pocinje ganjanje... nije me stigla, ali bila mi je stalno iza i mogu vam reci da me je to odusevilo, jer ja sam bas presao kilometara i kilometara a ona sigurno nije jer se verovatno ne bavi poslom vozaca... i sve mi se cini da zene koje tako dobro voze da se torbaju vrhunski... po logici stvari ako ima osecaj za brzinu i menjac ima i za kitu.... i da dodam, super izgleda, bar koliko sam video... bilo je na blic pogled...

Sta mislite jel teorija skroz kul?

nacin na koji neko jede (koliko brzo, halapljivo, ili polako sa uzivanjem, ili mrljavi da poludis) kao i nacin na koji neko vozi (koliko ostro, ludo, koliko sa osecajem, koliko u "taktu", kako koci, kako se baca na gas itd.) meni je u velikoj meri pokazatelj kakav je neko u seksu.

ps. sto ja dooobro vooooozim 8-);)
 
nacin na koji neko jede (koliko brzo, halapljivo, ili polako sa uzivanjem, ili mrljavi da poludis) kao i nacin na koji neko vozi (koliko ostro, ludo, koliko sa osecajem, koliko u "taktu", kako koci, kako se baca na gas itd.) meni je u velikoj meri pokazatelj kakav je neko u seksu.

ps. sto ja dooobro vooooozim 8-);)

A mislim da to nema veze. I ja sam cuo da kako yedes tako yebes, nikao se ne slazem sa tim. i krava preziva sto godina, a nikako se ne yebe...

I daj mi objasni kako se vozi u taktu? Jel auto mora poskakivat ili sta?:roll:
 
znam jednu djevojku koja koliko toliko dobro vozi....jednom sam cak izasao iz auta i sjeo na autobus jer nisam mogao podnijeti katastrofalnu voznju:) to je bilo kad sam se vracao sa egzita..:) prolazili mi kroz bijeljinu i ja kad sam vidio autobusku stanicu samo sam rekao aj ti meni stani:)
 
A mislim da to nema veze. I ja sam cuo da kako yedes tako yebes, nikao se ne slazem sa tim. i krava preziva sto godina, a nikako se ne yebe...

I daj mi objasni kako se vozi u taktu? Jel auto mora poskakivat ili sta?:roll:

znala sam da neces znati ;):p
to je nesto sto nikad neces saznati :D.
a sto sve to uporedjujes sa kravama? kad si ih j.ebao?
 
Ne znam, Ja znam za sebe da bas skolski vozim dobro, pazljivo, ni prebrzo ni polako, mada zelim da vozim bas polako, ali kad sednem za volan vidim da je to glupo i dosadno da vozim sporo kao mrav. A ovako, kao, imam ideju da je najsigurnije voziti se jako polako. I uopste mi se ne svidja kad se neko trka tako po gradu i kad izvodi neke, poligonske atrakcije.

ma to bio neki travestit a sinnke se primio;)
 
Ne znam, Ja znam za sebe da bas skolski vozim dobro, pazljivo, ni prebrzo ni polako, mada zelim da vozim bas polako, ali kad sednem za volan vidim da je to glupo i dosadno da vozim sporo kao mrav. A ovako, kao, imam ideju da je najsigurnije voziti se jako polako. I uopste mi se ne svidja kad se neko trka tako po gradu i kad izvodi neke, poligonske atrakcije. Plasi me to, pocne srce jace da mi kuca kad to vidim. Plasim se za te vozace, ko je da je za volanom.

kad bi isla jos malko sporije bila bi parkirana...:lol:

I auto se cesto uplasi.
 
Slažem se ,Sinnke ,sto posto!
I moja teorija ista- al' za muškarce! Kakvi vozači- takvi u krevetu. Neki voze polako, oprezno, dugo, plašljivo- muka te od taktvih ponekad u'vati u krevetu...Neki opet nervozno, cim napred, cim nazad, ne promašuju rupe- al' pogrešne, na žalost. U krevetu brzi, nervozni, stalno seckaju(sve misliš sad će, sad će...- kad ono mrk...), misle samo na sebe. Uvek svrše prvi i baš ih briga za onu ispod. Neki se ***** samo pa zajebu stvar na prvoj krivini/banderi/bankini. Isto i u krevetu... Ima primera još. 'Ajd sad vi!
 
Moj dechko je zapravo zaljubljen u moja kola...kazze da ga odlichno vozam. Vozim po potrebi,nekad i vishe puta na dan. Ponekad i prevozim stvari. Da nemam kola,moj dechko i ja ne bi bili zajedno. Znash,to ti je kao onda kada je Igor zamolio Dushka da mu preveze devojku a on je provozao i zaboravio da vrati. Nochu ponekad prolazim kroz crveno svetlo,zbog uzbudjenja.
 

Back
Top