Bikovi *Istrazivanje

krinka

Zainteresovan član
Poruka
352
Vec mesecima me kopka jedno pitanje, pa resih da je najbolje da uradim malo istrazivanje, i zadovoljim svoju znatizelju.

Molim da se jave svi zainteresovani posetioci foruma, koji imaju Asc na prvim stepenima Bika, polozaj Sunca u ovom slucaju ce biti sekundaran. Potrebno je da ostave podatke potrebne za izradu natalnog horoskopa, ili jos bolje postave svoj natalni horoskop.
Istrazivacemo Algol. Tj. da li se u njihovim zivotima nesto dramaticno desavalo u godini kada po direkcijama Asc dodje na Algol.
 
Ja mogu da ti ostavim podatke moje sestre. Njoj se bas svasta desava ovih godina...i npr. ja uopste ( po natalnoj ) ne vidim zasto....tj. da je ne znam, moje predikcije njoj tj. moje karakterisanje nje kao osobe , bile bi potpuno pogresne....jer sve ono sto pokazuje njena karta , ona nije...barem je ja ne dozivljavam na taj nacin...
Evo natalne..
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=7yxfileWyh2lr-u1098791419&nhor=9
 
Zanimljivo ;)
Inače,možda bi došli u obzir i oni stariji (koji imaju preko 30 godina) a Asc im je pri kraju Ovna ili nešto sl., čisto da se proširi krug ljudi.

Ili da ne komplikujem suviše za sad ... ? :roll:
 
Zanimljivo ;)
Inače,možda bi došli u obzir i oni stariji (koji imaju preko 30 godina) a Asc im je pri kraju Ovna ili nešto sl., čisto da se proširi krug ljudi.
Ili da ne komplikujem suviše za sad ... ? :roll:

moze, moze... imam klijentkinju koja ima asc u biku, i po direkcijama se upravo nalazi na algolu u 1. i u njenom zivotu je ovo bas godina strahovito vazna. pa htedoh videti kako je sa ostalima koji imaju slican polozaj, mada znam da je u pitanju znak i kuca u kojoj je venera, aspekti, dispozicija, ali sam asc po direkcijama na algolu - dramatican ili ne...

soljamoja, ja taj chart ne vidim - otvara praznu pozadinu.
 
Alex, mislim da kod tebe nema svrhe gledati direkcije Asc-a u ovom pogledu jer ti je on na kraju Bika (27. stepen), Algol je na 26. Bika.

Meni je Asc. na poslednjem stepenu Ovna (28. 01.1978. 10.15h Novi Sad).
Ne znam šta je Algol :(
E, ovo je već bingo ... :wink:
Asc ti je na 29. Ovna, a po direkcijama je na Algolu bio otprilike u toku 2004. Da li pamtiš šta ti se, i koliko bitno tada dešavalo u životu ?
 
Poslednja izmena:
E, ovo je već bingo ... :wink:
Asc ti je na 29. Ovna, a po direkcijama je na Algolu bio otprilike u toku 2004. Da li pamtiš šta ti se, i koliko bitno tada dešavalo u životu ?

Hm... sad mi dodje krivo sto prestadoh da pisem dnevnik ;)
Pokusacu da se setim.
Ljubav - veliko razocaranje, tacnije dva velika razocaranja u ljubav te godine: trajalo je od pocetka 2004. do jeseni, onda sam pukla pa sam otisla u drugu krajnost (skoro pa promiskuitet).
Posao - pocela da radim diplomski, pa se 21. septembra 2004. zaposlila (jos sam na istom poslu) i to je valjda jedina svetla tacka u toj godini bila. Diplomski je sacekao do septembra ove godine, diplomirah 25. septembra 2007.
Zdravlje - bilo je ok, ali je sledece godine, 2005. pocelo da se pogorsava, sve dok nisam krajem 2005. dobila upalu pluca prvi put u zivotu.
Porodica - beskrajne svadje s roditeljima cele godine...

Ta 2004. definitvno mi jeste bila prekretnica u zivotu!

Postoji li neki savet ili upozorenje u vezi s Algolom?
 
Ne lupaj kod mene je obrnuto,...Kad se budem setila da VOLIM SEBE kao druge e onda ce meni sreca da se osmehne i kad pocnem malo vise da mislim na sebe a ne samo na druge!!!

Pozzz za vanserijsku...ne zelim da vas vredjam...eto ja sam devica i treba da sam u idealnoj vezi sa vama, ali mi ne ide , prvo sto p[omislim da je greska u meni...a nije tako.bas uvek.Samo iznosim svoje iskustvo, volele abih da mi ga neko promeni na bolje!:wink:
 
Alogol je zvezda nekretnica, ne računa se, uvek je na istom mestu, tačnije na 25,28 stepenu Bika.
Ima prirodu Sturna- Urana- Marsa. Daje opasne sreće i avanture što se završava katastrofalno, opasnost smrti, ubistva, hipnoze, gubitak zdravlja, razara najfiniju strukturu materije- mozak.
Izdajnici i zločinci ga imaju na značajnom mestu. Ivan Grozni, Raspućin i Ante Pavelić su ga imali na Ascedentu.
Zatim masovni ubica Harman, osudjen za 26 ubistava imao je konjunkciju Algola sa Marsom i Neptunom 90 Saturn.
Upliv mu je kao Plutonski. Atomisti, npr. Ajnštajn koji je uzrok velikih razaranja ima -ju upliv Plutona ili Algola.

Deluje jako, orbis mu je 5 stepeni, u dobrim aspektima 2 stepena. Deluje i u direkcijama.
 

Back
Top