Nova ljubav prvi sex...

Prvi sex i poze?

  • jedna poza- uvek ispadne misionar, romantika

  • jedna poza- nije nuzno misionar

  • dve poze

  • vise poza, izjebemo se ko stuke


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
D

divlja

Gost
Dragi forumasi i forumasice,

zanima me da li unapred imate ocekivanja kako bi prvi sex trebalo da izgleda sa nekom novom osobom za koju vas vezuju emocije? I onda kad se desi, da li ste doziveli razocarenje ili je bilo bolje nego sto ste ocekivali ili jednostavno drugacije?
Imate li neko smesno iskustvo tog prvog puta? Ne mislim na podbacaj, nego da je bilo smesno i simpaticno? :)
Znaci, ne pitam za kres kombinacije i onaj fazon "one night stand".
 
e,divlja samo sam cekala kada ces da otvoris temu,ovako zaljubljena...:)
Ne zamisljam,ali uvek ocekujem...ne znam tacno sta i kako, ali ocekujem nesto jednostavno lepo...bas tako...ne znam kako bih drugacije opisala to...a najsmesniji ...hehe..pa bilo je to kada mi je dana upala...i to bas prvi put..kada sve treba da se sklopi...jbg,nesporazum...:)
 
Dragi forumasi i forumasice,

zanima me da li unapred imate ocekivanja kako bi prvi sex trebalo da izgleda sa nekom novom osobom za koju vas vezuju emocije? I onda kad se desi, da li ste doziveli razocarenje ili je bilo bolje nego sto ste ocekivali ili jednostavno drugacije?
Imate li neko smesno iskustvo tog prvog puta? Ne mislim na podbacaj, nego da je bilo smesno i simpaticno? :)
Znaci, ne pitam za kres kombinacije i onaj fazon "one night stand".

kres kombinacije iliti seks bez emocija nikada nisam ni probala...
ni ne znam kako je to niti imam nameru da otkrijem, za sada...

ali, sećam se svakog prvog seksa sa novim partnerom, što i nije tepko jer ih nije bilo mnogo...

očekuješ mnooogo, goriš od uzbuđenja, već se dugo ložite i sve je tako seksi...
dodir vrata ti prži mozak...

a onda taj prvi seks nakon dugog iščekivanja...

dok je trajao svaki mi je bio super, nikada se nisam smorila...

ali, tek kada prođe vreme i kada se malo opustimo oboje...

tad shvatimo koliko je bio nespretan i ukočen...

ali, i dalje sladak, najslađi...

obožavam to...
sad si mi sa ovom temom podstakla nostalgiju...:-D
 
Vi žene uvek nešto programirate .....i očekujete....

I nije čudo što vas treba razočaravati....vi bi sve pretvorili u konjske trke, povodac i džokeja....


Najmudrije je da žena očekuje da oseti, a muškarac da očekuje da uradi....i onda su svi sretni....Obrnuto se samo dešavaju zavrzlame....Muškarac koji očekuje da oseća postaje......, a žena koja očekuje da se uradi ovo , ono.....postaje.....
 
Dragi forumasi i forumasice,

zanima me da li unapred imate ocekivanja kako bi prvi sex trebalo da izgleda sa nekom novom osobom za koju vas vezuju emocije? I onda kad se desi, da li ste doziveli razocarenje ili je bilo bolje nego sto ste ocekivali ili jednostavno drugacije?
Imate li neko smesno iskustvo tog prvog puta? Ne mislim na podbacaj, nego da je bilo smesno i simpaticno? :)
Znaci, ne pitam za kres kombinacije i onaj fazon "one night stand".

a jel te zanima a?.. paz da ti ne kazem :)
 

Back
Top