zvezdano nebo

scaryv

Ističe se
Poruka
2.406
imam plavu kosu i nešto mi je dosadila...

mislila sam da se farbam u kestenjasto, ali mi treba vaše mišljenje...
važna napomena: u horoskopu sam vodolija...

A SADA STVARNO

neretko ljudi postuju o ljubavnim problemima uz naznake o horoskopskim znacima svojim i svojih partnera...

ja kad čujem

MA, ON JE LAV...
A SVI U DRUŠTVU ZNAČAJNO KLIMAJU GLAVOM MENI NIJE NIŠTA JASNO...:shock::confused:
klimnem i ja jer mi glupo da ispadnem glupa...:oops:

kakve veze ima horoskop sa ljubavlju, verujete li u to da riba i devica nikada ne mogu da budu par i slično?
 
Ja sam bikonja, al' uopste nisam tipican bik. Mislim nije dovoljan znak, ja obicno kazem da sam bik/rak sa mesecom u ovnu i venerom i merkurom u blizancima. :lol:
Kao ne verujem u astrologiju, al' moja vestica mi sve pogadja u datum, tako da sam zbunjena. :lol:
Sta mi rece bese, da mi je idealan partner jarac ili riba, ne secam se. :lol:
A da, postoji i nesto sto se zove uporedni horoskop. :-)
 
Ja sam bikonja, al' uopste nisam tipican bik. Mislim nije dovoljan znak, ja obicno kazem da sam bik/rak sa mesecom u ovnu i venerom i merkurom u blizancima. :lol:
Kao ne verujem u astrologiju, al' moja vestica mi sve pogadja u datum, tako da sam zbunjena. :lol:
Sta mi rece bese, da mi je idealan partner jarac ili riba, ne secam se. :lol:
A da, postoji i nesto sto se zove uporedni horoskop. :-)

Eh, kada znas vec toliko podataka o svom natalu, onda definitivno ne spadas u astroloske skeptike...
 
E da, rekla mi je da imam natalni horoskop slavne licnosti, al' me hebe neki retrogradni Saturn i u tim periodima sam samodestruktivna, sad sam izasla iz te faze, javice se ponovo 2011. A karijeru krecem od 2012. , bebu cu roditi 2009. :-) :lol:

A numerologija je jos ludja, brate, koje informacije se vade iz tih brojeva. Ja sam osmica. :-P
 
:) Eh, a ja spadam u ljude koji su zaljubljeni u astrologiju, tako da ne ulazim u dalju 'polemiku'.....
2lbkos0.gif
 
Moja isqustva sa znakovima:

Ovnovi oba pola-najsuperiorniji,najinteligentniji,najpametniji.Zato shto su naj u svemu svi im zavide i mrze ih.
Mushki bikovi-seronje
zenski rakovi-najopicheniji znak samo na prvi pogled deluju da su u"oplodi me!"tripu ali istina je mnogo vishe uznemirujutja
Jarchevi oba pola-zlo,Sotone na kugli zemaljskoj
Lavovi oba pola-super ortaci ali umeju da umaraju i maltretiraju do jaja,...zloupotrebljavaju Ovnovu urodjenu dobrodushnost
Strelchevi-isto
Vage-dvolichne,povrshne,prorachunate

eto...tako nekako mu dodje uopshteno...
 
Muski bikovi su ili seronje ili su prave muskarchine, nemas pojma. :-P
Vage su neurozne, al' su estete. Muski lavovi su egocentricni snobici.
Ovnovi muski su sexy, obozavam i zene ovnove. :-P
Muski strelci su jebozovni. :-)
Skorpije su mracne, al' duboke.
Ribe su nezne i romanticne, misticne. I tako...:lol:
 
imam plavu kosu i nešto mi je dosadila...

mislila sam da se farbam u kestenjasto, ali mi treba vaše mišljenje...
važna napomena: u horoskopu sam vodolija...

A SADA STVARNO

neretko ljudi postuju o ljubavnim problemima uz naznake o horoskopskim znacima svojim i svojih partnera...

ja kad čujem

MA, ON JE LAV...
A SVI U DRUŠTVU ZNAČAJNO KLIMAJU GLAVOM MENI NIJE NIŠTA JASNO...:shock::confused:
klimnem i ja jer mi glupo da ispadnem glupa...:oops:

kakve veze ima horoskop sa ljubavlju, verujete li u to da riba i devica nikada ne mogu da budu par i slično?

ma daj bre opusti se...
ima samo kineski horoskop, ovaj drugi nema veze
 
ja znam svoj znak ali to drugo podznak ne znam...

ebi ga...

i njegov znak isto znam, ali znate šta...

nemam pojma kave to veze ima sa ljubavlju...

kad mi kažu nema šanse, ti ovo a on ono...
on će da ti beži a ti hoćeš kontrolu.
tj, nema šanse jok...

a ja od tog tipa bežala ko luda, zaljubio se kao tetreb... :-?
 

Back
Top