Plesom do snova

maja87

Početnik
Poruka
19
Ako ste gledali sta mislite?Da li ste gledali strana izdanja ove emisije?Da li ste gledali Hrvate?
Toliko sam cekala ovo i bila ubedjena da ce show biti ok.Drago mi je da se ovako nesto pojavilo i kod nas(jer i sama plesem) ali mi je zao sto je sve uradjeno kako je uradjeno.Ocekivala sam vise od Pinka,koreografa a takmicari nisu krivi igraju ono sto im kazu.Mada mi je izbor plesaca i plesacica malo sumnjiv (mislim da ima nekih aktivnih takmicara plesa)Cini mi se da su bili pozvani amteri,neiskusni ljudi,ali sad o cemu se radi ko zna.
Scenografija: Jadno,kostimi jadno(sad su malo bolji ali opet....)Koreografije Jadno(kako u inostranim izdanjima mogu da nauce odlicne koreografije i da bude lepo i atraktivno a nasi ne.Mislim da su im koreografi podbacili opasno)
Cini mi se cao darvine ima iste elemente scenografije samo malo drugacije rasporedjene.Ipak je ovoi ples(malo sjaja,glamura pogledajte Hrvate,engleze...)
Sudije-mislim da nisu svi bas kompetentni ali neznam ih sve pa da negresim.
Zadnja emisija-Novinari tabloida cinimi se koji je bio u ziriju grand parade daje misljenje o sudjenju sudija koji su vecina ipak strucni ljudi-uzas.
Voditelji-Sad su ih malo bolje obukli ali mi smeta voditelka,neznam ko je ali ima nasih voditeljki mnogo boljih

Sve u semu mnogo sam se razocarala i mislim da opet kaskamo debelo za svima...htela sam da i glasam ali moje pare nece dobiti za ono sto su spremili vise i negledam(jadno,dosadno....)
Dakle sta mislite?
 
Krivo mi je shto voditelji nisu plesachi.. Mislim, ako mogu voditelji da budu
manekeni, shto to ne bi, posebno za jednu takvu emisiju kao shto je Ples do snova,
bili plesachi!? :?

Inache, svidja mi se. Nisam josh zapamtila imena svih uchesnika, ali sam se
par puta "najezhila" gledajutji Komshiju i onu devojku shto se bori za slobodnu kutju..
(tako mi je neprijatno shto ne znam imena :?) ..mislim da su, kad su igrali valcer,
bili savrsheni!

Oni su moji favoriti, za sada.. Mada, Slavica je takodje jako dobra. Bitje tu josh
mnogo plesa i josh mnogo priche..

Super ti je tema!
:D
 
Meni su sve do jedne emisije koje su na Pink-u bez smisla, kulture, lepote... glupe, žalosnosmešne... i pre dve nedelje sam sasvim slučajno videla ovu emisiju, zadržala na njoj deset minuta i - dopala mi se...
Da, nisam mogla da verujem da Pink ima neku emisiju koju je uživanje gledati...
S tim što mi je voditeljka glupa do neverovatnosti... ne sviđaju mi se njene šale ni komentari... ne razumem ih...

Za postavljača teme: pravopisne greške - blago rečeno - u ž a s! Ili si zaboravila da razdvajaš slova...
 
Meni su svi ucesnici super,...i ona Goradana iz zirija mi je skroz dobra,...i Tanja ma svi su mi ok cak mi je i Bosko ok...ali ONA VODITELJKA NATASA uzas!!!!!

Nikako mi se ne uklapa uz Boska koji je prefinjen, uctiv i elegantan i super voditelja ali ova Natasa kao koza pored njega, nije mi jasno sto nisu stvaili neku drugu voditeljku a ima ih milion koji su bolje od nje.
 

Back
Top