Najneugodnija stvar koja vam se desila tokom sexa

e ovako, upala nam je njegova sestra kreten u sobu..
zamislite devojku koja samo sedi kuci i gleda tv sa svojom kevom. a ja dodjem kod svog decka, tj. njenog mladjeg brata u budemo u njegovoj sobi. desilo se lizanje, nista drugo. cak smo oboje bili obuceni (ja ne bas sasvim :)), ali sam bila u mini suknjici pa nista nisam svlacila. i usred posla, cujemo da se ona penje stepenicama i zove: "dobro, v..., gde si mi ostavio.....!!!!! " ,dere se, kao nesto se setila pa popi.zdela i dolazi da ga trazi...
u tom trenutku, moj decko v.... skace sa kreveta i zadrzava vrata dok ja skacem i povlacim suknjicu na dole. onda joj kao sasvim mirno otvara, ona ulazi kao furija i lupeta nesto, ja se smeskam, boli me dupe, kad ona, odjedom, okrecuci se direktno njemu:
"boze, od cega si se tako umazao??!!!"
ja pogledam, a njemu pola lica i brade (imao je bradu) se sija od moje ribice.....
 
e ovako, upala nam je njegova sestra kreten u sobu..
zamislite devojku koja samo sedi kuci i gleda tv sa svojom kevom. a ja dodjem kod svog decka, tj. njenog mladjeg brata u budemo u njegovoj sobi. desilo se lizanje, nista drugo. cak smo oboje bili obuceni (ja ne bas sasvim :)), ali sam bila u mini suknjici pa nista nisam svlacila. i usred posla, cujemo da se ona penje stepenicama i zove: "dobro, v..., gde si mi ostavio.....!!!!! " ,dere se, kao nesto se setila pa popi.zdela i dolazi da ga trazi...
u tom trenutku, moj decko v.... skace sa kreveta i zadrzava vrata dok ja skacem i povlacim suknjicu na dole. onda joj kao sasvim mirno otvara, ona ulazi kao furija i lupeta nesto, ja se smeskam, boli me dupe, kad ona, odjedom, okrecuci se direktno njemu:
"boze, od cega si se tako umazao??!!!"
ja pogledam, a njemu pola lica i brade (imao je bradu) se sija od moje ribice.....

Masna ti ta ribica..............:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Je l` na ovoj temi bilo rechi o prljavim gacama? Chitam malopre u Blicu pa se setila ...

svaki deseti stanovnik Srbije ne pere ruke, a da se 43,3 odsto stanovnika ne kupa redovno, dolazi se do poražavajuće istine da je svest o održavanju lične higijene u Srbiji na veoma niskom nivou, pa nije ni čudo što je od januara do oktobra ove godine zabeleženo čak 60 epidemija zarazne žutice širom zemlje.

U 2006. godini najredovnije su ličnu higijenu održavali odrasli stanovnici do 35 godina starosti, žene, stanovnici gradskih naselja, Beograda i stanovnici iz kategorije najbogatijih.
 
mda.. nije se to meni desilo nego mojoj drugarici

Nije se desilo ni meni ni mojoj drugarici, nego njenom kolegi sa nekom desetom zenskom. Drugarica mi je to samo prenela i to dok smo plivale u moru. Ma, samo sto se nisam udavila od smeha, vristala sam, skicala i cvilila. Tip nije detaljisao gace, bacio pogled, mozda bio polumrak, otkud znam. Gace verovatno bile negde dole, skinuo ih i katapulturao. Ako drugarica laze, (a nema razloga), lazem i ja. Inace, njena firma je pravi jebarnik. Tu svako sa svakim. Haos...
:lol:
 
E ovo je dogajdaj !
Trpam je brate i vidim da se folira nesto kao dobro joj je uh strava i ostale pricice.
U tom momentu zaista sam se osecao vrlo povredjeno / mali mi je zelim da priznam / makar i ovde gde niko nece cuti osim nas i u jednom momentu osetio sam zestoku zelju da joj ga surduknem u zlatni kolutic - da, da to sam i uradio.
U momentu sam ga izvukao vani da malo poprimi vazduha i da je poprskam po ledjima.
****** kad se nisam ukocio ,,ON" zut kao dukat a na vrhu peteljka od paprike.
PRAVA DOMACICA
 
E ovo je dogajdaj !
Trpam je brate i vidim da se folira nesto kao dobro joj je uh strava i ostale pricice.
U tom momentu zaista sam se osecao vrlo povredjeno / mali mi je zelim da priznam / makar i ovde gde niko nece cuti osim nas i u jednom momentu osetio sam zestoku zelju da joj ga surduknem u zlatni kolutic - da, da to sam i uradio.
U momentu sam ga izvukao vani da malo poprimi vazduha i da je poprskam po ledjima.
****** kad se nisam ukocio ,,ON" zut kao dukat a na vrhu peteljka od paprike.
PRAVA DOMACICA


Svo zlo ti se vratilo u vidu domacice. Nisam ja pogreshila kad sam rekla da zivot ima vishe mashte nego mi...:lol:
 
E ovo je dogajdaj !
Trpam je brate i vidim da se folira nesto kao dobro joj je uh strava i ostale pricice.
U tom momentu zaista sam se osecao vrlo povredjeno / mali mi je zelim da priznam / makar i ovde gde niko nece cuti osim nas i u jednom momentu osetio sam zestoku zelju da joj ga surduknem u zlatni kolutic - da, da to sam i uradio.
U momentu sam ga izvukao vani da malo poprimi vazduha i da je poprskam po ledjima.
****** kad se nisam ukocio ,,ON" zut kao dukat a na vrhu peteljka od paprike.
PRAVA DOMACICA

imas srece sto ti je mali inace bi izvukao i pohovani oslic od pre tri dana sa sve majonezom
 

Back
Top