Help

  • Začetnik teme maja iz Nisa
  • Datum pokretanja
M

maja iz Nisa

Gost
Sa deckom sam u vezi godinu dana,inace imam 19 godina.Odlucili smo da spavamo zajedno ali kad god bi krenuli ja bih vikala da stane i tako to.Ne znam sta da radim,dokle ce me on takvu trpeti.Volim ga,i zelim to ali me je jednostavno strah posto ne umem da trpim bol.Sta da radim???!!
 
maja iz Nisa:
Sa deckom sam u vezi godinu dana,inace imam 19 godina.Odlucili smo da spavamo zajedno ali kad god bi krenuli ja bih vikala da stane i tako to.Ne znam sta da radim,dokle ce me on takvu trpeti.Volim ga,i zelim to ali me je jednostavno strah posto ne umem da trpim bol.Sta da radim???!!

ne radi ti se to sestro.....! i kako ste to odlucili, seli u kafance i dogovorili se
 
Anonymous:
maja iz Nisa:
Sa deckom sam u vezi godinu dana,inace imam 19 godina.Odlucili smo da spavamo zajedno ali kad god bi krenuli ja bih vikala da stane i tako to.Ne znam sta da radim,dokle ce me on takvu trpeti.Volim ga,i zelim to ali me je jednostavno strah posto ne umem da trpim bol.Sta da radim???!!

ne radi ti se to sestro.....! i kako ste to odlucili, seli u kafance i dogovorili se
O vid budale
 
maja iz Nisa:
Sa deckom sam u vezi godinu dana,inace imam 19 godina.Odlucili smo da spavamo zajedno ali kad god bi krenuli ja bih vikala da stane i tako to.Ne znam sta da radim,dokle ce me on takvu trpeti.Volim ga,i zelim to ali me je jednostavno strah posto ne umem da trpim bol.Sta da radim???!!
Samo opusteno... trazi od njega vise predigre, mozda u trenutku zaboravi na to od silnog uzbudjenja.

Opusti se i uzivaj u onome sto zajedno mozete na uradite.

I polako :) Ne mislim polako meseci da prolaze, vec u krevetu :)
 
maja iz Nisa:
Sa deckom sam u vezi godinu dana,inace imam 19 godina.Odlucili smo da spavamo zajedno ali kad god bi krenuli ja bih vikala da stane i tako to.Ne znam sta da radim,dokle ce me on takvu trpeti.Volim ga,i zelim to ali me je jednostavno strah posto ne umem da trpim bol.Sta da radim???!!

Prvo, himen je jedna cudna stvar, i nikada ne ocekuj da bol tek tako nestane - cak i kada pregrmis prvi put. To on mora da zna. Takodje, dok se malo ne "uhodas", nemoj ocekivati ni neko extr zadovoljstvo. To on, opet, mora da zna i mora da shvati da te boli, da je i psihicki pritisak veliki i mora da bude strpljiv. Pa meni je "prvi put" uspeo tek iz petog pousaja.
Ali ako ti je vec ceo dogadjaj toliko neprijatan, iskreno se zapitaj da li to zaista, ali ZAISTA zelis?
Puno pozdrava... sve naj!!!
 
Meni nije nista neprijatno sa njim pa ni ti pokusaji,jer ja ga obozavam!Ovo sam se obratila da mi neko pomogne,a ne da bih neki koristili da bih mogli da ispadnu face ili nesto slicno!U svakom slucaju hvala onima koji su me udostojili pristojnog odgovora!
 

Back
Top