sta je njoj???

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
zabavljam se neko vreme sa jednom devojkom... i, stvarno mislim da je dosta zrela, al' mi je juce rekla da sam se previse vezao za nju... a ja ne volim igre vruce-hladno... e, sad... zanima me sta se to desava?
i, sta mislite vi, o cemu ona razmislja sad? ako moze jedna psihoanaliza nje da se uradi...
p.s. plasim se da me ne ubije u snu...
 
zabavljam se neko vreme sa jednom devojkom... i, stvarno mislim da je dosta zrela, al' mi je juce rekla da sam se previse vezao za nju... a ja ne volim igre vruce-hladno... e, sad... zanima me sta se to desava?
i, sta mislite vi, o cemu ona razmislja sad? ako moze jedna psihoanaliza nje da se uradi...
p.s. plasim se da me ne ubije u snu...

:smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile:

možda treba da poradiš na popularizaciji
 
zabavljam se neko vreme sa jednom devojkom... i, stvarno mislim da je dosta zrela, al' mi je juce rekla da sam se previse vezao za nju... a ja ne volim igre vruce-hladno... e, sad... zanima me sta se to desava?
i, sta mislite vi, o cemu ona razmislja sad? ako moze jedna psihoanaliza nje da se uradi...
p.s. plasim se da me ne ubije u snu...

ona je jedna kontraverzna,dominantna,sebicna osoba.verovatno podsvesno pati od deretolonskog kompleksa i treba je hospitalizovati radi dalje obzervacije...

ps pa nemoj da je sanjas... :lol:
 
zabavljam se neko vreme sa jednom devojkom... i, stvarno mislim da je dosta zrela, al' mi je juce rekla da sam se previse vezao za nju... a ja ne volim igre vruce-hladno... e, sad... zanima me sta se to desava?
i, sta mislite vi, o cemu ona razmislja sad? ako moze jedna psihoanaliza nje da se uradi...
p.s. plasim se da me ne ubije u snu...
U startu je znala da nisi za nju ali joj je prijala tvoja paznja i bio si koristan da popunish prazninu dok se ne pojavi neko kvalitetniji i u svakom smislu po njoj bolji.Kada je videla da si se ti emotivno vezao preplavila ju je krivica jer ne zeli da te povredi.Drag si joj ali nishta vishe od toga.
To shto mislish da zeli da te ubije u snu,verovatno je krivica koja se manifestuje u ispoljavanju negativnih osecanja spram tebe jer mrzi sebe zbogo onoga shto ti radi....znachi najverovatnije netje ali ipak je drzi podalje od oshtrih predmeta.
 
znaci, kraljevi... psihoanaliza je zakon... al' je vas rikan ne zeli razumeti jer se upravo vratio iz kafane... pevacica je posebna... mislim... znam je... al', kunem se... tacno vidim da joj se uopste ne svidja to sto radi... i, kad prodjem pored nje, uvek me pogleda, i kao da mi kaze... kralju... ja bi' otisla odavde... nasla je nekoga kome ne mora da objasnjava, da bi' razumeo... al' verovatno nema izbora... k'o i mnogi ljudi... u svakom slucaju... htedoh vam reci nesto drugo... al' da ne bude k'o samoreklama... devojcica jedna... jako slatka... ima sve atribute koja treba da ima devojka koja bi bila pozeljna vecini forumasa... vecini muskaraca... veceras mi se otvoreno nabacivala... i, prica mi nesto... a ja, kao, slusam... i mislim se za sebe... sta treba da ima da zameni nju? i shvatim da ne moze da je zameni... ni ona, niti bilo koja druga... al' stvarno... i nije alkohol izgovor... i ne treba mi isti... izgovor, mislim... zamislim nju... kako se smeje... kako stoji pored mene... kako rukom sklanja kosu... nacin na koji drzi casu... njen miris... zamislim je kako se obraduje kad me vidi... i, upitam se, isto... sta meni, u zivotu, treba vise od toga? i znam odgovor... bez premisljanja... nista, kraljevi... i ona ima me skroz... potpuno... nije to mnogo, znam... al' opet ima nesto sto niko drugi ne moze da ima... kao sto ja imam nju... i... u ovom svetu... zivotu... koji prolazi tako brzo... i koga necemo ni biti svesni kad svemu, jednom, dodje kraj... imati nesto samo za sebe je velika stvar... i to me cini tako srecnim... srecnijim od samog saznanja da uopste disem... i delim ovaj svet sa svima vama...
 

Back
Top