Спремте се,време је почело да одкуцава!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Обилазим већ неко време неке странице и сво време се питам једно:
"ко ће да иде све у Бој на Косово након 10.децембра јер Браћо време је да се у Бој крене и да се све ствари на Балкану реше".
Мислим да нетреба да говорим неке речи моралне итд. али моје мишљење је да сад треба неке ствари расчистити са свима,муслиманима у Босни,Хрватима у вези Крајине и Шиптарима и то заувек.
Надам се да ће Руси/да нас СРБЕ неће издати већ да ће нам доставити наоружање а да ће Србија ући у савез са Русијом а не ЕУ.
 
[[Darko_91]] :
@kalama ma koji boj na kosovo...
Слажем се да ''нови косовски бој'' помало смешно звучи. Али, уколико дође до отимања и једностраног признавања независности КиМ, сматрам да сваки Србин има моралну обавезу да да свој допринос у борби за повраћај. Само је питање ко је чему вичан.
 
Znaci moralna obaveza da se gine,a zbog koga?I zbog cega?Zbog necijih idela?Dajte bre...Dok je Tito bio na vlasti ici u rat je bila cast,sada bi pre otisao u zatvor nego da ratujem

Морална обавеза да се пружи допринос. Ко хоће да гине - нека гине, ко хоће да да иде у затвор - нека иде, ко хоће да ''лобира'' - нека ''лобира''. Битно је да не (по)станемо равнодушни.
 
Znaci moralna obaveza da se gine,a zbog koga?I zbog cega?Zbog necijih idela?Dajte bre...Dok je Tito bio na vlasti ici u rat je bila cast,sada bi pre otisao u zatvor nego da ratujem

Ajde mi reci zbog cega ameri ginu po Iraku, Afganistanu, sad oce i u Iran?
A ti ne vidis razlog da se u slucaju rata na KOSOVU tamo gine?

Zbog koga? Zbog cega? Zbog necijih ideala?
Pre svega zato sto je to nase, ako tvoje vec nije.

A to kolika je cast bila ici u rat za vreme tita......
Sta tada se u ratu nije ginulo?
A koliko je to tito vodio ratova?
 
Ajde mi reci zbog cega ameri ginu po Iraku, Afganistanu, sad oce i u Iran?
A ti ne vidis razlog da se u slucaju rata na KOSOVU tamo gine?

Zbog koga? Zbog cega? Zbog necijih ideala?
Pre svega zato sto je to nase, ako tvoje vec nije.

A to kolika je cast bila ici u rat za vreme tita......
Sta tada se u ratu nije ginulo?
A koliko je to tito vodio ratova?

ameri idu u rat zbog para,to su sve profiji
 
Ajde mi reci zbog cega ameri ginu po Iraku, Afganistanu, sad oce i u Iran?
A ti ne vidis razlog da se u slucaju rata na KOSOVU tamo gine?

Zbog koga? Zbog cega? Zbog necijih ideala?
Pre svega zato sto je to nase, ako tvoje vec nije.

A to kolika je cast bila ici u rat za vreme tita......
Sta tada se u ratu nije ginulo?
A koliko je to tito vodio ratova?

Oni su za to debelo placeni,i dovoljno ludi da odu tamo.
Obecavaju im kule i gradove,sta nama obecavaju?Da odes i da mozda ostanes bez ruke,noge...Moj rodjak je bio na Kosovu,bio je ranjen od bombe,lezao na VMA ne znam ni ja koliko dugo,jos se posle nekoliko godina oporavljao od povrsinskih gelera...Sta je dobio?Nista
 
Обилазим већ неко време неке странице и сво време се питам једно:
"ко ће да иде све у Бој на Косово након 10.децембра јер Браћо време је да се у Бој крене и да се све ствари на Балкану реше".
Мислим да нетреба да говорим неке речи моралне итд. али моје мишљење је да сад треба неке ствари расчистити са свима,муслиманима у Босни,Хрватима у вези Крајине и Шиптарима и то заувек.
Надам се да ће Руси/да нас СРБЕ неће издати већ да ће нам доставити наоружање а да ће Србија ући у савез са Русијом а не ЕУ.

Rusi ce definitivno da idu ;)

 
hm,a sta da kazem na ove izjave! Prvo treba da se napravi cistka po srbiji,svi ti rodoljubi kojima nije da ginu za Srbiju i Kosovo "van Nje" izvinjavam se al proterati ili po... ,jer ima nas kojima je nasa zemlja vazna zivota tako da vama kojima to nije vazno a vi idite tamo gde vam je vazno.Ja mislim kad je vazno Siptarima i ostalima da ginu u otimanju Srbske zemlje,a ono je i meni VAZNO Odbrana te iste i najmanje sto mogu dati je svoj zivot,ja se nadam da se u srbiji spremaju momci SRBI,Nasi sokolovi,za oslobadjanje kosova i svih zemalja srbskih.
ah da neocekujem nista da dobijem radi toga sto idem na kosovo,a ti sto ocekuju nesto da dobiju Metak u glavu,dobices da jedes i da se boris za svoju zemlju,sta hocete hocete da vam neko placa pa onda idite i ratujte za USAjer oni pljackaju pa zato i placaju.
Pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top