Ludak ubio porodicu a zatim i dete u kolevci i dete koje je pisalo donmaci zadatak!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Andrea_93_dorcol

Početnik
Banovan
Poruka
46
Jučer oko 19.20 sati 46-godišnji je Damir Voschion hladnokrvno metkom u glavu prvo upucao brata Deana i njegovu suprugu Natašu, zatim njihovo dvoje djece, dvomjesečnog dječaka te sedmogodišnju djevojčicu, neslužbene su informacije. Beba se nalazila u kolijevci u vrijeme ubojstva, a djevojčica navodno za radnim stolom za kojim je pisala zadaću. Tada je ubojica otišao na kat gdje je živio njegov otac te jednim metkom u glavu likvidirao i njega. Svi su živjeli u istoj kući, na različitim katovima. Majka Milena nalazi se u bolnici, što joj je vjerojatno spasilo život.

Prema susjedima oni su bila mirna obitelj, no doznaje se kako su braća već više godina bila u sukobu.

Nakon što je smaknuo svoju obitelj Damir Voschion izašao je pred policiju vičući "Sve sam ih pobio!".

Detalje događaja, te motiv otkrit će PU istarska na konferenciji za novinare.
 
Strašno, u prvi mah sam pomislio da se to desilo u Srbiji, pošto "smo" zaređali sa neverovatnim monstrumima...Znači, ludaka svuda ima k'o pleve. :evil:

Ali, 'de bre decu... :evil:
evo imaš link pa vidi.

ma ovo sve ošlo u "milokliz"

zato sam ja za smrtnu kaznu u nekim slučajevima, bar djeluje preventivno na buduće manijake.
 
Ja uvek pomislim da sam ja necim doprinela ovakvim monstruoznim ubistvima. Mozda sam nekad negde srela tog Damira, mozda je cuo sta pricam ili citao sta sam napisala na forumu. Mozda sam jednostavno kao vestica nekako prizvala neko ubistvo kao sto sam prizvala smrt Toseta Proeskog. Sad mislim, mozda je Tosetova smrt iscenirana jer je bio na vrhuncu karijere, mozda je zeleo da se povuce u anonimnost. Mozda se tako samo tesim, opravdavam sebe, "Ne, nisam ja prizvala njegovu smrt, ne, nisam ja vestica"
 
Ja uvek pomislim da sam ja necim doprinela ovakvim monstruoznim ubistvima. Mozda sam nekad negde srela tog Damira, mozda je cuo sta pricam ili citao sta sam napisala na forumu. Mozda sam jednostavno kao vestica nekako prizvala neko ubistvo kao sto sam prizvala smrt Toseta Proeskog. Sad mislim, mozda je Tosetova smrt iscenirana jer je bio na vrhuncu karijere, mozda je zeleo da se povuce u anonimnost. Mozda se tako samo tesim, opravdavam sebe, "Ne, nisam ja prizvala njegovu smrt, ne, nisam ja vestica"

Ovaj, ne znam kako da ti kažem...Nisi ti veštica, znaš, samo nisi baš sasvim kod kuće.. :roll:
 
evo imaš link pa vidi.

ma ovo sve ošlo u "milokliz"

zato sam ja za smrtnu kaznu u nekim slučajevima, bar djeluje preventivno na buduće manijake.

Ne vredi...Neuračunljiv, lud, vakav-nakav...Naći će mu već nešto da ga smeste u ludaru, pa će za 10-tak godina izaći...Kao, ozdravio...

A kada ponovo učini nešto slično, pitam se da li će taj doktor, koji ga je pustio, da robija umesto njega? :roll:
 
Strašno, u prvi mah sam pomislio da se to desilo u Srbiji, pošto "smo" zaređali sa neverovatnim monstrumima...Znači, ludaka svuda ima k'o pleve. :evil:

Ali, 'de bre decu... :evil:

Istina.Mislim da se nikada nije desilo vishe ubistava,nego u poslednje vreme,...

Neki kazu sekta(setimo se onih psihopata,jedna shto je navodno pod dejstvom ''crne magije'' ubio osmoro ljudi,a onaj drugi iz Banovaca,pod uticajem satanizma)..

Generalno smo psihichki obolela nacija.

Ne bi bilo loshe da se otvori neka tema sa tom prichom.
 
Ja uvek pomislim da sam ja necim doprinela ovakvim monstruoznim ubistvima. Mozda sam nekad negde srela tog Damira, mozda je cuo sta pricam ili citao sta sam napisala na forumu. Mozda sam jednostavno kao vestica nekako prizvala neko ubistvo kao sto sam prizvala smrt Toseta Proeskog. Sad mislim, mozda je Tosetova smrt iscenirana jer je bio na vrhuncu karijere, mozda je zeleo da se povuce u anonimnost. Mozda se tako samo tesim, opravdavam sebe, "Ne, nisam ja prizvala njegovu smrt, ne, nisam ja vestica"
Настави слободно.Растерети душу.:D

psychiatrist_listening_to_patient_hg_clr.gif
 
Ne vredi...Neuračunljiv, lud, vakav-nakav...Naći će mu već nešto da ga smeste u ludaru, pa će za 10-tak godina izaći...Kao, ozdravio...

A kada ponovo učini nešto slično, pitam se da li će taj doktor, koji ga je pustio, da robija umesto njega? :roll:

To jesi u pravu...
'Bem ti zakon koji brani ubice a ne poštene građane...
 
Ja uvek pomislim da sam ja necim doprinela ovakvim monstruoznim ubistvima. Mozda sam nekad negde srela tog Damira, mozda je cuo sta pricam ili citao sta sam napisala na forumu. Mozda sam jednostavno kao vestica nekako prizvala neko ubistvo kao sto sam prizvala smrt Toseta Proeskog. Sad mislim, mozda je Tosetova smrt iscenirana jer je bio na vrhuncu karijere, mozda je zeleo da se povuce u anonimnost. Mozda se tako samo tesim, opravdavam sebe, "Ne, nisam ja prizvala njegovu smrt, ne, nisam ja vestica"

ne ide ti filozofija, bolje nastavi da se bavis modelsicama....
 
ne ide ti filozofija, bolje nastavi da se bavis modelsicama....

Nije to filozofija. Nije Tose jedini koji je prosao onako kako sam ja rekla da ce biti. Stvarno jesam ponekad vestica. Da zivimo u proslosti spalili bi me na lomaci. Ja verujem u Boga ali ocigledno je da ne bih dobro prosla u tim vremenima kad je narod bio okrenut crkvi, kad je crkva bila zakon i sud.Niko nije ni prolazio dobro u tim vremenima, ali to je druga prica, prica iz istorije. Tad je bilo kao dobar dan da neko nekoga ubije.
 
a ko je jos prosao onako kako si ti rekla da ce biti?
a imas li ti pisani dokaz za to, pa da lepo uporedimo, da li se radi o predvidjanju ili tvojim pustim zeljama?

Moj komsija Filipovic. Ja sam mu rekla, iz zezanja, kad je zvao miliciju jer nije mogao da spava zbog zurke kod mene, kod mog brata, on je tad bio novopeceni finansijski direktor pa mu je to udarilo u glavu kako ne treba i ja sam mu rekla, a sve vreme sam se smejala: Kad bude kod tvog sina 18. rodjendan onda ce moj tata imati dnevnicu 60 evra a ti ces putovati negde, u Pozegu, svaki dan da radis, pa kad te pitaju kolika ti je plata neces smeti da kazes kao sto ni sad neces da kazes, hoces da mislimo da primas 200 000, a gde su? Ja nesto ne vidim da su negde ulozene neke pare..." I stvarno, to su svi culi, to je bilo posle zurke, kad su se okupili stariji na rodjendanu, i stvarno ove godine kad je bio njegovom sinu 18. rodjendan, sve je tako bilo, on radi u Pozegi... Uvek tako slucajno kazem neke stvari i one se obistine. A nikad kad me neko pita za nesto da predskazem, to ne mogu.

Rekla sam mom tati kad nije hteo da mi daje 80 evra za stan kad sam stanovala na Karaburmi, a trebalo mi je samo za nekoliko meseci jer sam vec pocela da uzimam dovoljno para na poslu, jos 2 ili 3 meseca da mi je davao, ja bih posle sama placala stan, rekla sam mu u afektu kad sam se svadjala sa njim "Neces meni da dajes! Davaces za lekove! I za zidanje. Ima da zidas a a ja cu da kupujem 10 cizmica!", a on kaze "Neka mene, neka umrem, neka dajem za lekove" a ja sam mu rekla "Samo se za sebe plasis! Neces za tebe davati za lekove, nego za babu, za majku, ionako je stalno postedjena od svega jer je po vasim recima "bolesna". Od cega je bolesna? Kako to da ja ne znam od cega je ona bolesna?" I stvarno, sad mi je baba bolesna, i majka mi je bolesna, danas je izasla iz bolnice, bila je u Beogradu na lecenju. A tata zida na spratu. A ja kupujem cizmice.
 
Moj komsija Filipovic.
... Uvek tako slucajno kazem neke stvari i one se obistine. A nikad kad me enko pita za nesto da predskazem, to ne mogu.

blablabla
sve se to svodi na poznavanje situacije i to nije nikakvo proricanje....

A ja kupujem cizmice.

aj ti meni nesto prorekni.
moze i retroaktivno.

ako uspes, imas sansu da zaradis 1 000 000 dolara. Ne salim se, pravih milion dolara. Ja cu traziti 100 000 od te sume, ali mislim da ces se sloziti sa tim.
Moze?

UDRI!
 
Ne mogu kad neko to trazi od mene. Samo mogu ako spontano ili u afektu slucajno nesto kazem ne razmisljajuci.

da
i uvek POSLE dogadjaja...
ja sam moju ponudu izneo vrlo ozbiljno
ako si u stanju da predvidis buducnost, zajedno idemo kod Jamesa Randya ja cu da platim kartu i smestaj, ti samo prorekni buducnost i eto nama 1 000 000 $...ti uzmi 900 000 ja cu biti zadovoljan za 100 000....

samo, jebga, vec 20 godina niko nije uzeo tu nagradu.....svi se pravdaju tim: ne mogu sad, mrzi me, ne mogu kad me neko gleda i tako to.....
 
da
i uvek POSLE dogadjaja...
ja sam moju ponudu izneo vrlo ozbiljno
ako si u stanju da predvidis buducnost, zajedno idemo kod Jamesa Randya ja cu da platim kartu i smestaj, ti samo prorekni buducnost i eto nama 1 000 000 $...ti uzmi 900 000 ja cu biti zadovoljan za 100 000....

samo, jebga, vec 20 godina niko nije uzeo tu nagradu.....svi se pravdaju tim: ne mogu sad, mrzi me, ne mogu kad me neko gleda i tako to.....

Posle kog dogadjaja? Sta posle dogadjaja? Smaras. Ako ne mozes da se ukapiras jedan post nemoj ni da pises gluposti. Nisi ukapirao.A sa takvim smislom za humor sali se sa tvojom mamom i tetkom.Meni to nije smesno.To mi je debilno.
 
Posle kog dogadjaja? Sta posle dogadjaja? Smaras. Ako ne mozes da se ukapiras jedan post nemoj ni da pises gluposti. Nisi ukapirao.A sa takvim smislom za humor sali se sa tvojom mamom i tetkom.Meni to nije smesno.To mi je debilno.

vidis sestro, da ti dodjes i kazes: "rekla sam to i to, BICE tako i tako" i da se to ostvari, ja bih rekao ok ,kul...ali ti todjes "rekla sam to i to BILO je tako i tako", e to lici na preverau...

sto se tice toga da ti nije smesno i debilno, nisi prva. James Randy http://www.randi.org/
je postavio Million Dollar Challenge, u kom prva osoba koja dokaze postojanje bilokakvih paranormalnih moci dobija 1 000 000 dolara. Svi koji nisu uspeli i koji ne smeju da se pojave tamo kazu "nije smesno, debilno je"....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top