Imunitet

  • Začetnik teme Bosančica
  • Datum pokretanja
B

Bosančica

Gost
Poštovana dr.lepo vas molim da mi odgovorite na sledeće pitanje- imam jako los imunitet i svako malo sam bolesna. Čim neko zakašlje ja se razbolim i tako u krug. Kako ojačati imunitet?
 
Bosančica:
Poštovana dr.lepo vas molim da mi odgovorite na sledeće pitanje- imam jako los imunitet i svako malo sam bolesna. Čim neko zakašlje ja se razbolim i tako u krug. Kako ojačati imunitet?

Jeste li provjerili da niste imunodeficijentni.
Poliklinička služba VMA će veoma brzo utvrditi to!
U međuvremenu,mogli biste koristiti produkte na bazi propolisa! :D :wink:
 
Prvo treba da nadjete razlog svog slabog imuniteta,znaci izvesna ispitivanja bi bila potrebna pa tek onda razmisljati o povecanju imuniteta.
 
Poštovana dr. možete li tačno da mi kažete koje su sve pretrage potrebne da bi se utvrdio razlog pada imuniteta????
Ja sam napravila pretrage krvi i svi rezultati su u redu.
 
Malo je tesko to objasniti,prvo pitanje je koje to situacije kod tebe dovode do infekcija,znaci od cega tacno se razbolis.Kada se to desi da li se sama lecis,pitam iz razloga jer cesto ne zalecena infekcija ili ona koja nije pravilno tretirana se vraca a osoba misli da je stalno bolesna ponovo,zapravo se radi o istoj infekciji.
Kada se desi infekcija treba razluciti da li se radi bakterijskoj ili virusnoj infekciji...sama ne mozes raditi analize,one moraju biti zahtevane od lekara nakon pregleda.
U medjuvremenu puno vitamina u svezem obliku je naravno jako korisno.
 

Back
Top