Najprivlacniji forumas

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e,ovako(ovo sam vec pisala na nekoj temi ali ajde ) Tutsi(mnogo mi je drag),Picvajz(i on mi je mnooogo drag),Lsd(ne zna ni sama zasto),Doca(mrsav je),Corto(ima dobar avatar i covek je pustolov),Derer(racionalan je,ili mi se samo tako cini),Enrike i Zak(u kompletu,mnogo su mi blizu ovih dana)...
sigurna sam da je tu jos neko..seticu se...:-?

fala Tara :D:D :oops:..mada...ocekivao sam od josh neke...ali dobro...ocigledno je zaboravila kome treba da se slihta :P
 
pa ti si skroz zaboravila kako izgledam;(
E bash sad gledam sliku i razmishljam. Podseca na tebe, ali kad te chovek vidi uzivo totalno drugachije zrachish...Ne moze da se poredi...A lichi...sad sam i ja skontala...
Imash jako specifichnu harizmu...
Pa naravno da ima, kako bi inače prodavao one polovne - krš - mobilne, a još kupci danima ostajali zbunjeni, u bezumnoj nadi da će ta njegova roba roba jednom, ipak, proraditi onako, sama od sebe !!! :lol:
 
Enrique:D
iz njega zraci iskrenost,osim kada laze o debljini,najromanticniji muskarac na forumu,obozavam njegove "male sarene emocije"...a tek njegov profil...uvek me obuzme zelja za poljupcima...

Jacqes:oops:
uvek me uspe oraspoloziti,slika u profilu(sladak je)...a i sramezljiv...evo kada bude citao garantujem da ce se zarumeniti...ovako:oops:

Tajni
nismo mnogo "komunicirali"ali to malo komunikacije uvek bi me razveselilo...i cesto dobijem kiss8-)...Intrigantan je i zanimljiv...

To su za sada tri forumasa koja su privukla moju paznju svojim postovima a Zak i slikom;)
 
dan.gif
3384.gif
 
sto volim piletinu :D

Cccc,bansh...gde ce ti dusha! :mrgreen:

LM..ja vec rekla,ali na pogreshnoj temi... :?
..pa cu samo iskopirati... :arrow:
1 Ljuba82
2.POP Mare
3.DJ Mare (e ko do njega dodje,svaka mu chast!) :lol:
4.Frozen
5.Bad Wolf
6.Ivo Afrikanac
7.Mangup sa diplomom
8.Enrique
9.Hard as a rock
10.bundeva
.......................
..pretpostavljam da cu se setiti josh nekog...evo,vec sam se setila
Totalnog i Sinnketa...
da...HEMI426 ....
pa buntovnik bez razloga....
rastamann,
krvolok
PSD
LePiaf....
Julian Duranona ...
MASTERMIND....
i da naglasim,neke sam birala na osnovu fizichkog izgleda,neke na osnovu pisanja ovde,neke na osnovu i jednog i drugog....ali necu da kazhem ko je zbog chega na listi... :mrgreen:
 
Aj da sastavim i ja neki spisak...

Forumash kog najvishe volim: 2pike
Najlepshi forumash: mangup sa diplomom
Forumash - najbolji drug: sinnke
Najgotivniji forumash: pichvajz
Najpametniji forumashi: lion69, i boogie woogie
Legenda: bundeva
Najmisteriozniji forumash: trenutno mi ne pada ni jedan na pamet
Forumash kog bi volela da upoznam: frozen
Najsexipilniji forumash (zakljucheno iz postova): koyote
I tako...proshirite listu

najvishe volim tuna, mislim, njegove postove...
za ovo najlepshi morace da stave fotke pa da se izjasnim...
najbolji drug ovde mi je lyon...
najgotivniji mi je magnet a njega vishe nema kao ni ev. zamene...:(
u najpametnije bi sem lyona stavila josh tuna, juliana i shakala...
legendi i misterioznih po meni nema...
volela bih da upoznam vishe njih...
najsexipilniji jeste kojote...:p
dodala bih josh najzanimljiviji- tuzni patak...
 
E super tema :lol: još samo da neko otvori "slike forumaša" i da u razradi doda - a i forumašica :)

Ae da se jednom izjasnim. Privlačan, tja, ali oni što volim da ih čitam, ili ih jednostavno čitam bez nekog jasnog razloga. A od muških.

Na prvo mesto bih stavila onog Tsutomu momka ili kako već, sorry ako nije ovako ali stvarno me mrzi da tražim. Toliko je liberalan da je to nerealno. AL'! To je twin sa foruma, o njemu i pišem.
Chika Doktor - pozitivac;
Derer - mazohizam;
Proximo - mnogo pametan momak. Al' ne znam ima li njega uopšte više, nekad sam čitala njegove "članke" ovde;
Moonja, uvek tripujem da je žensko. Ima neke realne komentare;
Čitala sam Antuna, ali on ima taj trip da se "izlečio", što me je duboko razočaralo :? yer je stereotipno hehe iako se kao zaebavao to je bilo samo kao :lol:
Lyon, njega sam zaboravila, pozitivac takođe;
Seti se Lexa, seti se...
Zaboga, Tužni Patak. Njega sam čitala iz inata. Sad više nemam toliko snage.
O, da, čitam Piafa jer je duhovit, al' me je mnogo smorio posle one "yasamNIVO" teme...
KLL, pitom neki lik, al' je OK... tim pre;
Acu uvek čitam, nedostaje mi Aca, užasno me uveseljavaju njegove teme :) (neke su čak i vrlo dobre, na D&P :shock: );
Dis, dok je pisao, veoma inteligentno;
Aaaaaaaa Gurbet :) neverovatan stil, volela bih da sam u stanju onako da se transformišem. Mislim da bi čovek trebao da napiše knjigu koristeći baš ovaj forumski način izražavanja, kao i misli (mislim da je to jedini lik koga ću uvek da pročitam, kad banem na njega);
Pičvajza čitam iz čiste radoznalosti, pošto imam problem da ga rastumačim... al' to tek posle "one" teme :lol: ;
I tako... sad ide ono - ako sam nekoga zaboravila :roll: :? :)

Ovo sam prema onoj ženskoj temi, a to da li me je neko privukao kao frajer ovde, mne, bar ne još, ipak se te stvari moraju odviti uživo.

Uzdravlje drugari bwahaha
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top