zasto mi ne radi wireless i kako da nadjem driver-e za Toshiba laptop

djole9904

Početnik
Poruka
45
Kupio sam novi laptop TOSHIBA SATELITE L40-14F i tamo je pisalo da nema instaliranog operativnog sistema i ja sam skinuo sve driver-e sa Toshibinog sajta i instalirao.I sad :
1.ne postoje driver-i za Windows XP-tj.ja ih nisam nasao a zamolio bih nekog ako zna sajt sa kog bi mogao da skonem driver-e za XP da mi posalje;
2.instalirao sam Vista operativni sistem ,sve radi za sada osim wireless-a .sve sam probao i nece sa tim driver-ima koji postoje tamo na Toshibinom sajtu.
Dali ima neko resenje za moje probleme.
Hvala
 
Kupio sam novi laptop TOSHIBA SATELITE L40-14F i tamo je pisalo da nema instaliranog operativnog sistema i ja sam skinuo sve driver-e sa Toshibinog sajta i instalirao.I sad :
1.ne postoje driver-i za Windows XP-tj.ja ih nisam nasao a zamolio bih nekog ako zna sajt sa kog bi mogao da skonem driver-e za XP da mi posalje;
2.instalirao sam Vista operativni sistem ,sve radi za sada osim wireless-a .sve sam probao i nece sa tim driver-ima koji postoje tamo na Toshibinom sajtu.
Dali ima neko resenje za moje probleme.
Hvala
Jesi siguran da si dobro podesio konekciju???
 
Kupio sam novi laptop TOSHIBA SATELITE L40-14F i tamo je pisalo da nema instaliranog operativnog sistema i ja sam skinuo sve driver-e sa Toshibinog sajta i instalirao.I sad :
1.ne postoje driver-i za Windows XP-tj.ja ih nisam nasao a zamolio bih nekog ako zna sajt sa kog bi mogao da skonem driver-e za XP da mi posalje;
2.instalirao sam Vista operativni sistem ,sve radi za sada osim wireless-a .sve sam probao i nece sa tim driver-ima koji postoje tamo na Toshibinom sajtu.
Dali ima neko resenje za moje probleme.
Hvala

instaliraj xp
 
Ja bi rado da instaliram xp ali operativni sistem XP nije podrzan od strane novih laptopova Toshiba Satelite.Ako znas da mi kazes kako da to uradim bio bih ti zahvalan jer sata diskovi ne podrzavaju XP i ne mogu da pokrenem XP iz biosa.
Pa ako moze vista onda 100% moze i XP samo ti treba butabilan XP disk i resen problem.
A za wirelles imas da podesavas ip,gateway,dns......i to sve dobijes od providera kod kog si na wirelles-u
 

Back
Top