Moze li covek ima malo privatnosti?

Zar moze da se koristi tudji nick?!? :shock:

Ja sam ochigledno josh uvek mlad i zeleni forumash...

Shto se tiche preturanja po lichnim stvarima,..
To je jedna od stvari koja zaista moze da me izbaci iz takta!

Kao prvo jako je nekulturno!

Ako ti treba treba neshto pitaj,dacu ti,...nemoj da mi pretursh po lichnim stvarima:evil:

Mozesh jedino pod uslovom da ti ja predhodno dam dozvolu!


Takodje me nervira kad mi neko ''pretura'' po predhodnim postovima pa me na osnovu njih ''procenjuje''.Ja drugima to ne radim,i nemam taktiku,kako da se postavim prema nekome,vec odgovorim na osnovu posta koji je postavljen na toj temi.
 
Kako odreagujete kad shvatite da neko pretura po Vasim licnim stvarima?:cry: Zavuruje u Vasu intimu, npr: pretura po dzepovima, tasni, telefonu ili cita Vase e-mailove ili koristi Vas nick:oops:? Ja sam zgrozena. :confused::confused::confused:
Sta misliti o takvim ljudima?

hehe... pobesnim, chuj kako... srecom, nije se chesto deshavalo... par puta na poslu samo... a shta misliti o njima, pa ima ih raznih... neki se brane radoznaloscu ne priznajuci da se prvenstveno radi o nekulturi, a ima i drugih bash zlonamernih... inache chitanje postova klikom na nechiji profil ne smatram rovarenjem po intimi...:)
 
Jednostavno : Kada mi to cinimo, znaci da je opravdano (kao...hmhm...ubedjujemo sebe da je tako) - kada ostali to rade, nema opravdanja...
Ipak...nismo realni. Tacnije bih rekla da mi zene nismo realne! U principu ne krijem nishta i nemam razloga da se ljutim ili brinem ako mi neko "pretura" po stvarima ali...verovatno da u podsvesti ne zelim da neko neshto "iskopa"... Ma....ne znam ni ja sama...
 
Kako odreagujete kad shvatite da neko pretura po Vasim licnim stvarima?:cry: Zavuruje u Vasu intimu, npr: pretura po dzepovima, tasni, telefonu ili cita Vase e-mailove ili koristi Vas nick:oops:? Ja sam zgrozena. :confused::confused::confused:
Sta misliti o takvim ljudima?

Radoznalost koja ubija u pojam:roll: i nije za pohvalu:shock: vec za....... ostavi moju privatnost na miru.... je li ti jasno:evil:

Privatnost.gif
 
Zar moze da se koristi tudji nick?!? :shock:

Ja sam ochigledno josh uvek mlad i zeleni forumash...

Nemam ni ja neki staz na forumu ,ali desilo se da sam prelistavajuci sve svoje postove procitala i sokirala se: moj nick, stoji u listi postova koje sam ja slala na nekom bezveznom forumu na kom nikad nisam ni bila niti bih. Radi se o nekim verovanjima o polu koji nosi zena u blagoslovenom stanju ( nesto kao datum rodjenja, godina i bla-bla i kazu ti rezultat testa) :oops:, to se kosi sa svim mojim verovanjima i stanju uopste.Znam da ja to nisam pisala a da stvar bude jasnija to i nisu moji podaci, sve je pogresno od godine rodjenja, dana, meseca. Ma ljudi nisam trudna.
Neznam gde sam pogresila, verovatno sam na tren ostavila ukljucen svoj mejl i neko ko mi sigurno ne misli dobro ucinio je to.
Ako neko zeli da sudi na osnovu mojih postova o mojoj licnosti neka izvoli sve sem ove gluposti pisala sam JA, iskreno i istinito.

I nije to sve. Posvadjala sam se sa (mislila sam) drugaricom, osoba u kojoj sam imala neizmerno mnogo poverenja jer je preturajuci po mom telefonu i telefonu njenog "super" druga donela pogresan sud o nama i nasa mala druzina raspala:cry:. Zao mi je sto zbog takvih ljudi gubim poverenje u ostale, znam da to nije u redu ali KOGA ZMIJA UJEDE TAJ SE I GUSTERA PLASI.
o ostalim sitnicama kradji tel.brojeva iz mog telefona, ili jos gore iz novcanika No comett
 

Back
Top