LJUBITELJI LAMPI I DEKORATIVNE RASVETE

i ja volim lampe...i nakoopovao sam ih se samo tako.....uglavnom zbog sijalica koje više nikad ne mogu da nađem....mogu prvih godinu dana...a onda ko pacijent nosim u džepu sijalicu...i raspitoojem se....posle bacim i lampu...pa opet ispočetka....sad imam u rezervi neke 4 sijalice...pa dok traju...trajaće i lapma...............
 
imam vise lampi nego metara kvadratnih...
osvetljenje mi je bitan deo atmosfere zivotnog prostora, a lampe su gotivna dopuna... obicno ih kupujem u ikei (povoljna cena, jednostavan dizajn), a nekoliko prelepih dobila na poklon od dragih prijatelja iz nekih drugih radnji.
hvala im zilion puta sto ih nije mrzelo da za mene dovlace lampe iz belog sveta.
 
Ne ... nego ću da je olupam o glavu galeristkinji kod koje sam je kupila ... pošto sam je kupila letos. Čoveče, ne možeš više da kupiš stvar koja se neće pokvariti posle 5 meseci.

Tako i meni brat kupio lampu, probao je u radnji i radi, doneo je meni i ne radi, nesto nije bilo u redu sa grlom. Eto ti.
Inace obozavam lampe uglavno one sa nekom vrstom drveta, bambusa i sl. Glavno svetlo skoro ne palim nikada, ne volim
 
Kako da do]em do te Goge da satađujemo.Ja sam inače proizvođač pa bi mi takva saradnja bila od koristi..a i Gogi...a moje proiyvode usko ro mozete videti na www.konusplus.co.yu

Pa da me prvo lepo zamolis....;-)
Najpre ako si iz Bgd odsetaj do galerije Esotheria u Kicevskoj ulici,tamo se mogu videti njenih ruku dela.Znaci,abazuri su u pitanju,postolja su iz druge price...Ako ti se to dopadne ili naslutis da bi mogli nesto...na private cu ti dati njen broj...
Vazi to tako!?;-)
 
Ja obozavam sve sto svetli, svece najvise ali i lampe...upravo sam napravila svoju prvu lampu:) Evo moje omiljene na slici:)
 

Prilozi

  • DSCN36861.jpg
    DSCN36861.jpg
    60,8 KB · Pregleda: 6
Pa da me prvo lepo zamolis....;-)
Najpre ako si iz Bgd odsetaj do galerije Esotheria u Kicevskoj ulici,tamo se mogu videti njenih ruku dela.Znaci,abazuri su u pitanju,postolja su iz druge price...Ako ti se to dopadne ili naslutis da bi mogli nesto...na private cu ti dati njen broj...
Vazi to tako!?;-)

jel znas gde mogu da pogledam postolja? Ja pocinjem da pravim abazure pa mi trebaju postolja...za sada pravim ravna postolja od gline ali mi trebaju neka metalna ili drvena...
 

Back
Top