Kako da provalim password?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
C

CompY

Gost
Moze li mi neko reci da li postoji nacin da u Xp-u vidim sifru koju je on zapamtio kada sam se konektovao na internet? On je pokazivao samo tackicama a sada kaze "To change the saved password click HERE" .
E da li se moze videti daj sakriveni password?
Hvala svima koji zele da pomognu!
 
koliko ja znam NE MOZE da se provali tako lako, za win9X ima programi koji provale sadrzaj EditBoxova vrlo lako, sto u XP i 2K ne funkcionise, ako hoces nekom drugom da trosis vreme i ne treba ti pomoci, a ako si zaboravio svoju zovi tehnicku podrsku provajdera i kazi im licne podatke, trebalo bi da ti promene pass :)
 
Pa to je frka...
Vreme je moje, ali taj password koji je komp zapamtio ja sam zaboravio...A on p*I*C*K*A nece da kaze pa zato pitam, mozda neko zna kako da ga nateram.
Preciznije : vreme je uplaceno na SEZAM i na njihovom sajtu ne daju mogucnost promene i otkrivanja sifre...
Mnogo siromashno...
A sutra nosim komp. na porpavku pa mi hitno treba pomoc oko ove stvarcice da mi ne propadne 15 dana NET- uz K*U*R*A*C
 
E moze se to i to vrlo jednostavno. Imas program on se sastoji od Lupe. Uzmes tu Lupu prevuces preko tih tackica ("zvezdica") i on ti ispise koji password se krije ispod tih tackica. Inace Program se zove Pasword-Finder 2.0 ili mozes i ovim, ali ovaj nije besplatan a zove se iOpus Password Decoder XP
Inace ako ne budes mogao naci program na netu, kontaktiraj me na e-mail adresu i poslat cu ti ja.

Pozdrav
 
Hvala brate ali prob nije resen ...
Ako koristis Xp znas da on one passworde koji su memorisani pokazuje recenicom "If you want to change your password click here" i cisto sumnajm da Pssword Finder moze to da prikaze ...
U svakom slucaju upravo ga skidam i javicu posle...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top