obdarenost

S

sandra x

Gost
da li su vam se vasi momci poverili koliko im je dugacan penis?ili ste ga mozda premerile?moj decko ima spravu dugacku 13,5cm.i nije bas nesto,zar ne?bas me zanima kakva vi imate iskustva,jer im ja nista ne verujem kad kazu da im je dugacak toliko i toliko.oni uvek preuvelicavaju.
 
I moj decko ima 19cm! Slazem se da nekada moze da boli, ali nikako da fali!!!
PS. Nemoj uzeti kao apsolutno tacno, ali kazu da duzina penisa odgovara duzini shake(od korena shake do srednjeg prsta, naravno kada je penis u erekciji).
Proveri i sama!
 
gosca:
I moj decko ima 19cm! Slazem se da nekada moze da boli, ali nikako da fali!!!
PS. Nemoj uzeti kao apsolutno tacno, ali kazu da duzina penisa odgovara duzini shake(od korena shake do srednjeg prsta, naravno kada je penis u erekciji).
Proveri i sama!
-svata :roll:
 
sandra x:
19?!da li si ga ti izmerila ili...?I odakle dokle ga meris?
-meri se sa unutrasnje strane,znaci od vrha glansa do stomaka.....nikada sa spoljasnje strane do testisa....upravo takvo merenje je uzrocnik iluzija koje mi muskici gajimo o svojim dimenzijama...
 
pa, obdareni zaista deluju impozantno. ali, znas i sama da je sve u glavi...a i kada je tip vest ljubavnik, nekoliko cm nedostatka se nece ni primetiti
 
Ja bih rekla da je impozantno sto su na ovu temu odgovorila samo dva clana (i to izokola), a citavih 7 gostiju. Clanice se uopste ne javljaju da podele svoja iskustva... :lol:
Peruzzi - ja sam cula da je ta duzina jednaka duzini izmedju vrha palca i vrha kaziprsta ako se rastegnu sto je moguce vise.
Da li to znaci da svi pijanisti imaju redovno i impozantne dimenzije? Znam da je Rahmanjinov imao jako dugacke prste... fuj.. prosto je grozno razmisljati na taj nacin o ljudima...
 
nije losa tema.ja sam sinoc premerila svom decku i rezultat je 16,5cm(pre toga je tvrdio kako mu je dugacak 18!).i meni nije jasno zasto se ljudi ustrucavaju da odgovore na ovu temu- i devojke i momci.bas me zanima koje su cifre najcesce!
 
obozavam da ga gledam da se povecava na lenjiru.jesi li sad zadovoljan,mislioce?i da znas,merila sam i prethodnom decku.njegov je bio dugacak 16cm,ali je bio "obrezan"(valjda se tako kaze).
 
znaci volis kabriolet modele ok .....
al nikako mi nije jasno vidim da vas interesuje koliki su nam pitoncicia jeste li se nekad zapitale sto neizmerite koliko ste vi siroke i duboke ? e sad cu da vam zadam temu! :twisted: :shock:
 
sandra x:
da li su vam se vasi momci poverili koliko im je dugacan penis?ili ste ga mozda premerile?moj decko ima spravu dugacku 13,5cm.i nije bas nesto,zar ne?bas me zanima kakva vi imate iskustva,jer im ja nista ne verujem kad kazu da im je dugacak toliko i toliko.oni uvek preuvelicavaju.
Sandrice uvek mozes da ga premeris :!:
 
Stvarno nije da se hvalim, posto i onako ne znate ko sam, ali skoro 20cm :shock: :wink: 8) je duzina. Ali ipak moram da dodam :roll: da mislim da je tehnika najvaznija :wink: . Nisam neki tehnicar posto sam jos mlad(zelen reklo bi se :mrgreen:), a i iskustvom ne mogu da se pohvalim :( (samo 3 devojke od toga sa dve u isto vreme :oops: -dakle racunaj samo dvared). U principu mislim da devojka i ne moze bas da razlikuje duzinu, ali se opasno napali kada zna da imate pozamasnog, da prostis, pishu :oops: :oops: .
 
sandra x:
obozavam da ga gledam da se povecava na lenjiru.jesi li sad zadovoljan,mislioce?i da znas,merila sam i prethodnom decku.njegov je bio dugacak 16cm,ali je bio "obrezan"(valjda se tako kaze).
Није обрезан, каже се "бланкиран".
 
Evo i ja cu bez blama reci da mi je 13cm,pa sta da radim.I ne izgleda lose.Sve je to samo izvikana prca damora da bude veliki.Ljubav je cudo.A kada je ima onda nju bas i ne interesuje toliko ta mera,zar ne?Pobogu,pa ne mozete vrednovati ljude (muskarce) po tome koliki im je,zar ne?Mene je to nekada smaralo a sada sam skontao da i nije neka frka.Imao sam jednu akciju sa nekom devojkom,ali nije bilo sexa.Ali posto je mogao da se desi ja sam njoj lepo odmah rekao da ne vladam bas nekom duzinom.A ona lepo rece da je to ne interesuje i rece famoznu recenicu BOLJE UMETI NEGO IMATI!I tacka!!!!!!!!!!
 
Anonymous:
Evo i ja cu bez blama reci da mi je 13cm,pa sta da radim.I ne izgleda lose.Sve je to samo izvikana prca damora da bude veliki.Ljubav je cudo.A kada je ima onda nju bas i ne interesuje toliko ta mera,zar ne?Pobogu,pa ne mozete vrednovati ljude (muskarce) po tome koliki im je,zar ne?Mene je to nekada smaralo a sada sam skontao da i nije neka frka.Imao sam jednu akciju sa nekom devojkom,ali nije bilo sexa.Ali posto je mogao da se desi ja sam njoj lepo odmah rekao da ne vladam bas nekom duzinom.A ona lepo rece da je to ne interesuje i rece famoznu recenicu BOLJE UMETI NEGO IMATI!I tacka!!!!!!!!!!
Super si to rekao.
 
Snezna_kraljica:
Anonymous:
Evo i ja cu bez blama reci da mi je 13cm,pa sta da radim.I ne izgleda lose.Sve je to samo izvikana prca damora da bude veliki.Ljubav je cudo.A kada je ima onda nju bas i ne interesuje toliko ta mera,zar ne?Pobogu,pa ne mozete vrednovati ljude (muskarce) po tome koliki im je,zar ne?Mene je to nekada smaralo a sada sam skontao da i nije neka frka.Imao sam jednu akciju sa nekom devojkom,ali nije bilo sexa.Ali posto je mogao da se desi ja sam njoj lepo odmah rekao da ne vladam bas nekom duzinom.A ona lepo rece da je to ne interesuje i rece famoznu recenicu BOLJE UMETI NEGO IMATI!I tacka!!!!!!!!!!
Super si to rekao.
Ok kraljice,ne mogu da kazem da me nije bas blam od tebe ali eto...sad znas bukvalno sve o meni,zar ne?I nije glupo zar ne?Mislim...meni nije...pa sta ako sam priznao...i to je za ljude...
 

Back
Top