obdarenost

cicvara:
moj momak ima penis koji je dugacak 12,5 cm.To za druge i nije bas nesto ali meni sasvim odgovara.Inace,ovu duzinu znam jer sam ga sama merila.Ne valja kad je bas dugacak,verujem da boli i da je mnogo nezgodno prilikom sexa.Ovako je taman po meri(barem meni).
Svaka cast cicvara!Ova tvoja poruka mi je dosta pomogla na psioloskom planu!!!!Znaci nema s frku sto mu je 12,5cm?Sto bi i imala!Meni je 13cm pa sam bio nevidjeno isfrustriran!Ma sada me bas briga!A reci da li je njega blam zbog toga,kakav vam je bio prvi kontakt?
 
Indija_82:
BOEING:
Indija_82:
Dužina je i te kako bitna.Ispod 18cm nepriznajem.
Jel da...ne priznajes?!Ma daj ne smaraj...

Samo velike * su dobre i dobro yebu.Oni su zakon!Mali me nemogu zadovoljiti.
A tebi je sigurno minijatura :lol: Zato i kazes to.E pa u usta ga nebi stavila!Mali.... :lol:

c,c,c,c. pojedinim clanovima foruma stvarno treba zabraniti pristup...zar da dozvolimo da svaka budala lupa sta 'oce?
 
Anonymous:
Indija_82:
BOEING:
Indija_82:
Dužina je i te kako bitna.Ispod 18cm nepriznajem.
Jel da...ne priznajes?!Ma daj ne smaraj...

Samo velike * su dobre i dobro yebu.Oni su zakon!Mali me nemogu zadovoljiti.
A tebi je sigurno minijatura :lol: Zato i kazes to.E pa u usta ga nebi stavila!Mali.... :lol:

c,c,c,c. pojedinim clanovima foruma stvarno treba zabraniti pristup...zar da dozvolimo da svaka budala lupa sta 'oce?
Slazem se sa tvojim misljenjem. Mada, ovakve likove treba ignorisati, jer su ocigledno neizivljeni. A garantujem da je svaka od ovih visokoumnih devojaka (uz to i nepismenih!) - u stvari - muskarac koji se trudi da iskrivi sliku o zenama govoreci stvari koje nijedne zene nisu dostojne. :roll:
 
Snezna_kraljica:
Anonymous:
Indija_82:
BOEING:
Indija_82:
Dužina je i te kako bitna.Ispod 18cm nepriznajem.
Jel da...ne priznajes?!Ma daj ne smaraj...

Samo velike * su dobre i dobro yebu.Oni su zakon!Mali me nemogu zadovoljiti.
A tebi je sigurno minijatura :lol: Zato i kazes to.E pa u usta ga nebi stavila!Mali.... :lol:

c,c,c,c. pojedinim clanovima foruma stvarno treba zabraniti pristup...zar da dozvolimo da svaka budala lupa sta 'oce?
Slazem se sa tvojim misljenjem. Mada, ovakve likove treba ignorisati, jer su ocigledno neizivljeni. A garantujem da je svaka od ovih visokoumnih devojaka (uz to i nepismenih!) - u stvari - muskarac koji se trudi da iskrivi sliku o zenama govoreci stvari koje nijedne zene nisu dostojne. :roll:
nice... svaku osobu sumnjivog.. hmmm... svega... stavi u muski kos...

nije fer :?
 
d1:
nice... svaku osobu sumnjivog.. hmmm... svega... stavi u muski kos...

nije fer :?

U pravu si, nije fer.....
Time ne zelim da nipodastavam muskarce ili slicno, ali je evidentno da pubertetlije imaju ovakve sklonosti. A na primer ona seksi-iva sta je sve pricala.... Pa, ocigledno je da zena ono ne moze reci.
Nisam tu mislila na normalne i zrele muskarce, vec na one koji imaju iskrivljenu sliku o zenama, samim tim sto ih se plase.
Izvinjavam se svim ostlim muskarcima zbog ovog generalizovanja.
 
Koliko sam ja primetio,posmatrajuci sa strane vasu diskusiju nepismenim,needukovanim devojkama je znatno bitnija duzina za razliku od pismenih devojaka (da ne kazem intelektualki)koje se vode mislju da je duzina relativna stvar,tehnika bitna i svakako psihicka spremnost partnera za dozive vrhunac,sa cime bih se slozio.Rekavsi ovo sto jesam prva grupa devojaka ce pomisliti da imam "minijaturu" ali mogu ih samo demantovati vizuelnim prikazom(naravno salim se). :)
 
Zaista, ima mnogo bitnijih stvari u odnosu dvoje ljudi od velicine polnog organa, ali nisam zato pocela ovaj post...
Zanima me zasto odmah skocite kad neka pripadnica ljepseg pola izjavi da voli velike kite...?
Pa, izvinite, molim vas, ali one imaju pravo na to, i nisu obavezne da horski ponavljaju da im velicina nije bitna, ako jeste, ma sta vi ostali mislili o tome...
Nebrojeno puta cula sam kako se muskarci dive velikim sisama i sta...??? Naravno, nikom nista... To se prihvata kao normalno, dok se svaka izjava o velicini qrca, docekuje na noz, a autorka takve izjave okarakterise kao qrva, glupaca i sta sve ne...
Krajnje vrijeme bi bilo da naucite i prije svega prihvatite da nismo svi isti, kao i da imamo pravo na svoj ukus i izbor...
 
Naravno da nismo svi isti.Ali mislim da ova devojka nije bas sasvim normalna... Tacno je i to da se muskarci pale na velike grudi (vecina njih) ali mi se nije do sada desilo da mi decko pridje samo zato sto imam dobre sise a kamoli da zapocne vezu samnom samo zbog toga. Zamisli da oni pocnu pre odnosa da nam mere obim grudi i duzinu noge,kako bi to izgledalo?! Tvrdim da duzina nije bitna. Decko moze da ima alatku do kolena,nista mu ne vredi ako ne zna kako ce i sta ce sa njom! Slazem se da je vizuelni efekat bitan,ali nije presudan. Priroda je bila darezljiva prema mom predhodnom decku (ne znam tacno koliko,nisam merila),i cesto me je bolelo zbog toga. Ukusi su razliciti,nisu sve devojke iste,to je OK,ali mislim da ne treba preterivati. I muskarci imaju dusu.
 
*Rea*:
Naravno da nismo svi isti.Ali mislim da ova devojka nije bas sasvim normalna... Tacno je i to da se muskarci pale na velike grudi (vecina njih) ali mi se nije do sada desilo da mi decko pridje samo zato sto imam dobre sise a kamoli da zapocne vezu samnom samo zbog toga. Zamisli da oni pocnu pre odnosa da nam mere obim grudi i duzinu noge,kako bi to izgledalo?! Tvrdim da duzina nije bitna. Decko moze da ima alatku do kolena,nista mu ne vredi ako ne zna kako ce i sta ce sa njom! Slazem se da je vizuelni efekat bitan,ali nije presudan. Priroda je bila darezljiva prema mom predhodnom decku (ne znam tacno koliko,nisam merila),i cesto me je bolelo zbog toga. Ukusi su razliciti,nisu sve devojke iste,to je OK,ali mislim da ne treba preterivati. I muskarci imaju dusu.
Prosto majdivniji odgovor na sve ovo!!!Ok,bas me briga ko sta kaze - mozda i imam minijaturu ali ja ga tako ne gledam.Volele su ga,vole ga i dan danas kakav god da je.Umem da radim s njim!Znam da je lepsi veci,samim tim sve bolje izgleda...ali zar nije bar malo bolje da devojka vidi da i nisam nesto obdaren ali zato da ona svrsi dva tri puta - pa to znaci da sam se trudio da joj bude lepo, ZAR NE?A svrsavale su i vise od dva puta sa mojih 13cm pa se posle nisu zalile!!!Pa isto bi bilo i da imam 18cm!!!!!!
 
Pazi, Rea, i ja licno imam isti pogled kao i ti na velicinu polnih organa i takodje mi se nije nikad desilo da imam problema sa muskarcima, zato sto nemam velike grudi... Ali, mojoj drugarici npr. jeste...
I stoga, smatram da je daleko okrutnije lagati da nijednoj zeni nije bitna velicina, kad ima i onih kojima jeste... Kao i muskaraca kojima je vazna velicina grudi...
Stvari treba prikazati i prihvatiti onakvima kakve jesu, a ne izigravati Majke Tereze... Ne vjerujem da bilo kome ovdje treba zamazivanje ociju iz samilosti ili bilo kog slicnog razloga...
Vecina ljudi tebe, mene ili bilo koga treceg, nece prosudjivati na osnovu toga kolike su nam grudi ili penis, ali treba biti svjestan da nam se moze desiti i da naletimo na nekog iz one druge grupe ljudi...
I nema razloga da se ljutimo na njih... Oni su jednostavno takvi kakvi jesu i u skladu s tim trazice onog ko im odgovara, bas kao sto cemo i mi traziti onog ko je u skladu s nasim mjerilima...
Za svakog od nas ima poneko u ovoj bozijoj basti i cemu onda osudjivati razlicitost...

P.S. Mjere muskarci i te kako obim grudi... Cim te ugledaju, oci im kao skener u sekundi predju preko grudi... Jednostavno, to im je urodjeno... :lol:
 
Ne bih napisao nishta na ovom topicu "vecitoj temi", nego me Gazdaricino PS potaklo...Dakle Gazdarice ne gledaju svi mushkarci prvo grudi-"pogled im prvo preleti..". Recimo meni, od zenskog tela u uzem smislu (ne racunajuci oci, gestikulaciju) nesvesno pogled prvo prvo padne na zensle noge i guzu. Veoma je seksi i zenski stomacic ako je otkriven..Grudi mi nisu bitne, kao ni dobrom delu poulacije. Ono shto sam generalno primetio je da oni sa manje smisla za estetiku i lepotu celog zenskog tela, bale kad vide grudi(da ne govorim o korelaciji sa IQ-om)
A to shto nam "pogled prvo preleti..." preko zenske figure, to je urodjeni gentski kod u svakom zdravom mushkarcu (od koga ne moze pobeci) da trazi zdravu zenu za zdravo potomstvo. Ali poshto ljudi nisu zivotinje posle toga "prvog preletanja" dolaze mnogo ozbiljnije i bitnije stvari da li ce nam se zenska osoba svideti.
Tvoju temu o velicini penisa ne bih komentarisao jer misalim da nema nishta izlizanije. Ljudi, aman dokle?
 
Dobro Pero, Miko, Lazo (koji li si vec), nebitno je stvarno koji je dio tijela, naspram meni te upravo fascinantne brzine skeniranja, koja kao sto i sam kazes postoji...
Nego, zanimljivo je da temu o obdarenosti proglasavas izlizanom (sto zaista i jeste), a istovremeno muskarce koji kako kazes bale na grudi, proglasavas glupacima...
Znaci li to da je tvoje (ili moje, nebitno) misljenje (ili ukus) pametno i ispravno, dok drugacije pripisujes ljudima s manjim IQ-om...?
Oni su glupi samo zato sto drugacije misle ili nesto drugo vole, odnosno preferiraju...? :roll:
 
Gazdarica:
Pazi, Rea, i ja licno imam isti pogled kao i ti na velicinu polnih organa i takodje mi se nije nikad desilo da imam problema sa muskarcima, zato sto nemam velike grudi... Ali, mojoj drugarici npr. jeste...
I stoga, smatram da je daleko okrutnije lagati da nijednoj zeni nije bitna velicina, kad ima i onih kojima jeste... Kao i muskaraca kojima je vazna velicina grudi...
Stvari treba prikazati i prihvatiti onakvima kakve jesu, a ne izigravati Majke Tereze... Ne vjerujem da bilo kome ovdje treba zamazivanje ociju iz samilosti ili bilo kog slicnog razloga...
Vecina ljudi tebe, mene ili bilo koga treceg, nece prosudjivati na osnovu toga kolike su nam grudi ili penis, ali treba biti svjestan da nam se moze desiti i da naletimo na nekog iz one druge grupe ljudi...
I nema razloga da se ljutimo na njih... Oni su jednostavno takvi kakvi jesu i u skladu s tim trazice onog ko im odgovara, bas kao sto cemo i mi traziti onog ko je u skladu s nasim mjerilima...
Za svakog od nas ima poneko u ovoj bozijoj basti i cemu onda osudjivati razlicitost...

P.S. Mjere muskarci i te kako obim grudi... Cim te ugledaju, oci im kao skener u sekundi predju preko grudi... Jednostavno, to im je urodjeno... :lol:
Razumemo se! :wink:
 

Back
Top