Sve su smesne posle...

artisti

Zainteresovan član
Poruka
140
...nje!

Ok, to se mnogima mozda dogodilo posle prve veze, kao meni, ali evo sad druge faze...
...znaci godine idu, probirljivost sve veca a strpljenje za sve sto mi se ne svidja sve manje...i onda, ko trazi taj i nadje...nadjem devojku koja mi je po svemu extra, ali totalno po svemu...

I onda raskid... inace, obicno ja ostavljam devojke, i to iz imbecilnih razloga, samo im trazim manu, pa sve ostanu u rebusu, a sad mi je ovaj andjeo to lepo uzvratio i ostavi ona mene, a da nemam pojma ni zasto...

I onda sta cu, trazim novu, ali....sve su smesne, nijedna nije tako full paket svega sto zelim i sto me ispunjava...ima li neko slicno iskustvo ili inteligentan savet (klin se klinom izbijam, znam, znam ja to, ali ovakav klin tesko je naci...)

Osim sto me ova Sokolica_M tera da se zaljubim u njene reci, njene misli i ponasanje...
ako procitas ovo evo ti jedan ogroman bučan i sočan CMOK od 2 sec. da ga ceo forum cuje!
 
To tako deluje i nisi ti ni prvi ni poslednji koji se tako oseća.
Najpre, pitanje je koliko si je stvarno upoznao.
Uglavnom idealizujemo ono što ne poznajemo dovoljno.
Možda, da je ta veza duže potrajala ispalo bi da je ona neka posebna.
A možda bi se i razočarao.
U prvo vreme svima deluje da nijedna nova ne može da zameni tu tako posebnu i jedinstvenu.
Ali, spusti se na zemlju. Da je bila tako savršena nebi te ostavila. Posebno ne tako da nemaš pojma zašto.
Dakle, andđeo nije. Možda nije osećala isto prema tebi. Kako god, nije neki čovek čim je mogla tako da ode.




P.S. A ovo za Sokolicu......hahahah
Pisi joj bre na private, ovako ispadaš smešan
 
To tako deluje i nisi ti ni prvi ni poslednji koji se tako oseća.
Najpre, pitanje je koliko si je stvarno upoznao.
Uglavnom idealizujemo ono što ne poznajemo dovoljno.
Možda, da je ta veza duže potrajala ispalo bi da je ona neka posebna.
A možda bi se i razočarao.
U prvo vreme svima deluje da nijedna nova ne može da zameni tu tako posebnu i jedinstvenu.
Ali, spusti se na zemlju. Da je bila tako savršena nebi te ostavila. Posebno ne tako da nemaš pojma zašto.
Dakle, andđeo nije. Možda nije osećala isto prema tebi. Kako god, nije neki čovek čim je mogla tako da ode.




P.S. A ovo za Sokolicu......hahahah
Pisi joj bre na private, ovako ispadaš smešan

Ma u pravu si. Znam ja to i sam, ali potrebno je nekad da te drugi podseti, tako da hvala.
I opet si u pravu, imali smo dil da ako se raskantamo, bar ce onaj koji ostavlja sms-om drugog obavestiti o tome. A ja budalas ne vidim da nisam cak ni ispostovan...

A za Sokolicu...ne vidim kako mogu ispasti smesan osim ako je u pitanju lik...ali onda sam mozda i ja izopacena devojka, sve je ovde na forumu blef i fora, ali njene reci nisu, umem to da osetim...a da je ovaj forum neka uziva zurka cmoknuo bih je i tad, ne brigaj, i to sto je ruznija zagrlio bih je jace i poljubio glasnije jer me cisto boli uvo sta ko misli. Moji ljudi su moji ljudi, i ja sam mega ponosan i na sebe i na njih...
 
Ti si neki fin, izgleda... A da nije tebi krivo shto je tebe ona ostavila? Ono - voleo si je kao i ostale sve, ali si te iste sve ti ostavljao, samo je ona tebe, pa nisi navikao tako... :?
Mada, moguce je i da je to bila ljubav... ko ce ga znati? TI sigurno hocesh...
 
A za Sokolicu...ne vidim kako mogu ispasti smesan osim ako je u pitanju lik...ali onda sam mozda i ja izopacena devojka, sve je ovde na forumu blef i fora, ali njene reci nisu, umem to da osetim...a da je ovaj forum neka uziva zurka cmoknuo bih je i tad, ne brigaj, i to sto je ruznija zagrlio bih je jace i poljubio glasnije jer me cisto boli uvo sta ko misli. Moji ljudi su moji ljudi, i ja sam mega ponosan i na sebe i na njih...
ispadas smesan.
u stvari, ne bas smesan, meni te je pomalo zao. :lol:
mozda je za tebe najbolje da ostanes sam?
ne vidim nista lose u tome.
 
...nje!

Ok, to se mnogima mozda dogodilo posle prve veze, kao meni, ali evo sad druge faze...
...znaci godine idu, probirljivost sve veca a strpljenje za sve sto mi se ne svidja sve manje...i onda, ko trazi taj i nadje...nadjem devojku koja mi je po svemu extra, ali totalno po svemu...

I onda raskid... inace, obicno ja ostavljam devojke, i to iz imbecilnih razloga, samo im trazim manu, pa sve ostanu u rebusu, a sad mi je ovaj andjeo to lepo uzvratio i ostavi ona mene, a da nemam pojma ni zasto...

I onda sta cu, trazim novu, ali....sve su smesne, nijedna nije tako full paket svega sto zelim i sto me ispunjava...ima li neko slicno iskustvo ili inteligentan savet (klin se klinom izbijam, znam, znam ja to, ali ovakav klin tesko je naci...)

Osim sto me ova Sokolica_M tera da se zaljubim u njene reci, njene misli i ponasanje...
ako procitas ovo evo ti jedan ogroman bučan i sočan CMOK od 2 sec. da ga ceo forum cuje!

KLIN se izbija, ali ne i čovek! Ipak je čovek nešto više, pogotovo ako se za njega vežeš i zavoliš ga... na bilo koji način...
Uvek sam se divila onima koji ulete u novu vezu da bi preboleli nekog iz prethodne... Divim se i žalim što ja za to nisam sposobna. I zbog tog ''novog''. Korišćenje drugog, nevinog bića da mi leči rane koje mi je neko napravio, ili sam ih ja sama stvorila ili moja iluzija, sasvim nebitno.
Onda se uvek opredelim za bol, kao u tim trenucima, ma koliko to paradoksalno zvučalo, za mene srećnije rešenje. I čekam da se ta bol stiša i nestane... ili da se bar naviknem na nju da mogu da živim skoro isto kao i pre...
Nove ljubavi se u mom životu pojave. Kao blesak, iznenada, nenamešteno, neočekivano, neplanirano,... a ne kao uteha. I ne kao vid želje da imam nekog pored sebe, bilo koga.
Naročito ne nekog ko će podsećati na njega. Ili od njega biti bolji.
I ne tražim nikad, jer tada i ne nalazim. Za mene je to kao jurnjava nečega što se kreće po krugu, a mi trčimo iza njega. Oboje uvek na istoj razdaljini i istom brzinom.
Kad izađeš iz kruga i ne misliš na nju, koja je prošla, možda budeš bolje video ko se sve kreće po tom ''krugu''. Pa ga zgrabiš kad pored tebe prolazi.
A najčešće dolazi samo... nezvano...
I ja sam probirljiva... i to su mi velike smetnje u životu... a možda i prednosti, ko zna...
To što te je ostavila ona koja je imala sve što si tražio... Pa u životu se češće dešavaju apsurdi i gluposti nego Smisao... Propadnu dobre šanse, dobre veze,...
Ovo što kažeš da su ti sve smešne, podsetilo me je na stihove: ''... i sve su vile, ma sve su kraljice... i sve su nevažne naspram nje...''
Sigurno ti mnogo fali...
Meni su sve osobe koje prođu kroz moj život i zavolim ih - nezamenljive. Drugima neslične. I da odu nepovratno, i da odu predaleko,... uvek mi u srcu ostaje posebno mesto... koje pripada samo njima, koji drugi ne može da ispuni...
... ili ostaju u srcu... ili ostaje prazan prostor za njima...

Poenta je u prihvatanju svega...

A poljubac za mene... Evo, odjekuje ceo Forum od njega... :)

P.S. I ja se zaljubljujem u reči... i u misli... i... :)
 
Ponekad svako od nas idealizuje nechije osobine. Kada shvatish koje si osobine idealizovao, i zashto, sve ce ici glatko....
Do tada, nekako sve izgleda kao da se vrtish u krug...
 
P.S. A ovo za Sokolicu......hahahah
Pisi joj bre na private, ovako ispadaš smešan[/QUOTE]

ja kao zensko mogu da TVRDIM da nije smesan, nego MNOGO SLADAK zbog ovog javnog poljupca!!!!!! i mislim da se sve forumasice slazu sa mnom!!! el tako??!!!! :D
 
ja kao zensko mogu da TVRDIM da nije smesan, nego MNOGO SLADAK zbog ovog javnog poljupca!!!!!! i mislim da se sve forumasice slazu sa mnom!!! el tako??!!!! :D
naravno da nije tako! :lol:
meni bas zvuci onako...ljigavo :wink: (ovaj wink je za Lyon-a).
prvo otvara temu i posvecuje je Veseloj_zeni_beogradskoj, a kad ga je ona iskulirala...prelazi na Sokolicu!
sta je tu slatko?
tako da ako tebi nije smesan, meni jeste. :lol:
 
...nje!

Ok, to se mnogima mozda dogodilo posle prve veze, kao meni, ali evo sad druge faze...
...znaci godine idu, probirljivost sve veca a strpljenje za sve sto mi se ne svidja sve manje...i onda, ko trazi taj i nadje...nadjem devojku koja mi je po svemu extra, ali totalno po svemu...

I onda raskid... inace, obicno ja ostavljam devojke, i to iz imbecilnih razloga, samo im trazim manu, pa sve ostanu u rebusu, a sad mi je ovaj andjeo to lepo uzvratio i ostavi ona mene, a da nemam pojma ni zasto...

I onda sta cu, trazim novu, ali....sve su smesne, nijedna nije tako full paket svega sto zelim i sto me ispunjava...ima li neko slicno iskustvo ili inteligentan savet (klin se klinom izbijam, znam, znam ja to, ali ovakav klin tesko je naci...)

Osim sto me ova Sokolica_M tera da se zaljubim u njene reci, njene misli i ponasanje...
ako procitas ovo evo ti jedan ogroman bučan i sočan CMOK od 2 sec. da ga ceo forum cuje!

Vidi, sto sam stariji manje sam probirljiv, pa onako iz mog iskustva i po ovome sto si napisao mogu samo da dodjem do zakljucka da si prilicno mlad, sto je u tvojim godinama sasvim normalno da se tako osecas ali s godinama koje dolaze sve ce se promeniti! Ako nisi talican ... :lol:

Sto se tice drugih postova, odgovora na ovaj mogu samo reci, pustite momka svako svoje rane leci kako zna i kako ume!
Artist samo napred, klin klinom, na kraju kaz'ce ti se samo!
 

Back
Top