sta je za muskarce savrsen muskarac?

pa... savrsen je cika Roki... on ima dosta prica... on me je naucio mnogim stvarima... i da se ne vezujem bas previse za mesto... i da ne hajem za neke, meni, nebitne stvari... ni za neke nebitne ljude... da verujem u sebe... da odem kad mislim da je bilo dosta... a cika Roki je svasta probao u zivotu... on nije savrsen, al' recimo da je najbilizi tome... od ljudi koje sam upoznao... kao sto je ona najbliza nekom 'savrsenstvu' koje od nekog bica trazim... iako bi mnogi mislili da gresim... al' se vracamo na onaj deo da me se ne tice bas previse sta neko ima da mi kaze o mom zivotu... da ste pitali ko je najnesavrsenija osoba... tu bi' mog'o da pisem danima... previse ih je u konkurenciji...
p.s. isto je savrsen Sasa Djordjevic kad je dao onu trojku protiv huventuda... ili Milivoje Cirkovic kad je zviznuo gol saju givenu... i, 'ajmo Milivoje... 'ajmo Milivoje... iiiiiiiiiii..... Partizan je u ligi sampiona... eh.. zivot je stvarno lep...
 
i ja sam se odusevio tad... oba puta... ovog drugog se skoro i ne secam... posle tog dela... e, a pricam sa Pepeom... posle koncerta roling stonsa... i, pita me on... rile, kako je bilo? a ja mu kazem, to je moj drugi najbolji dozivljaj u zivotu... a on me pita: a koji je prvi? i ja mu kazem: kad je Milivoje Cirkovic zabio gol za ligu sampiona... a on se nasmeje i naruci turu za celu kafanu... i kaze im: vi mislite sta 'ocete, al' nikad ne mozete da budete kao ovaj covek... al' znam ja zasto je to... to je zato sto sam mu spasio dupe u zagrebu... slucajno... pokusavajuci da spasem svoje... al' neka... jel ste primetili da ovaj forum nikad nije bio interesantniji? mislim da bi trebali da smisle neku posebnu boju slova kad je neko cinican... kao kad policija da da duvas, da provere da li si pijan... ili pijana... ako duva devojka...
 
koja bi vasa boja bila kad pricate cinicno? meni bi bila ruzicasta... k'o na mesindzeru... jel neko raspolozen za chat?
rile - cao... ja sam rile... i imam kucu u centru mahale...
mlada - jao... pa ti si centras? oduvek sam sanjala da zivim u centru...
rile - pa... znas... ne bi' sad da pomislis kako u centru cvetaju samo ruze... ume da bude opasno...
mlada - jao... stvarno? kako to?
rile - pa, recimo... pre neki dan se pustio bik... pa je sve izrovao svojim kopitama....
mlada - uzas... stvarno...
 

Back
Top