WTF?

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.982
ovaj...kapiram da bi trebala da postoji i jedna vot d fak ili ti koji jeb tema,pa da...
mislim..kad god ste u wtf situaciji u sexu ili u ljubavi,lepo dodjete na wtf temu..

evo..kaze mi jedna riba,kao..moze da dozivi orgazam bez dodira,sve je u glavi i to...ja je pitam,pa..ako bi ne znam...neki naucnici ili ko vec to radi..uspeli da ti amputiraju glavu i stave je u neku teglu sa onom technoscu,i srede da mozes da zivis tako,znaci samo glava,da li bi onda mogla da dozivis orgazam bez dodira posto..kazes da je sve u glavi,pa kao...ne bi ,pa... kako sad ne bi? wtf :?


inace...nije to tema,to je samo primer :P
 
ili vezivanje,kao hocu da te vezem i sranja...mis'im voooot d fak :?
pri tom ne mislim na vezivanje koncem ili maramom,nego sa necim heavy,onda ne kontrolises situaciju..uopste..
ufff scary..ne bih
 
ovaj jedan pre neki dan hoće da kupi lisice
a ovaj drugi mrtav ladan kaže
što lisice brate
konopac
mnogo je zanimljivije
struja ćutala
i dala im smernice gde se nalazi najblizi seksi šop
e sve znam ko prava
a uvek kažem nemam pojma
 
ovaj jedan pre neki dan hoće da kupi lisice
a ovaj drugi mrtav ladan kaže
što lisice brate
konopac
mnogo je zanimljivije
struja ćutala
i dala im smernice gde se nalazi najblizi seksi šop
e sve znam ko prava
a uvek kažem nemam pojma

za konopac su mogli i u farbaru,zna onaj..zaboravio sam mu nik..plashljivi..tako nesto

edit:

prashnjavi :lol:
 
struja će da navija sutra sa severnih tribina
el bio neko u areni
sektor 430 desno,red E,sedište 6
pa izvolte da proćaskamo
:lol:
 
šta ti ja mogu što ne voliš
ti r
ne moraš da beležiš
samo kratak scan
i prepoznavanje
jeste kombajn
to je zato što sam pametna i lepa
i predsednica sam
 
ovaj...kapiram da bi trebala da postoji i jedna vot d fak ili ti koji jeb tema,pa da...
mislim..kad god ste u wtf situaciji u sexu ili u ljubavi,lepo dodjete na wtf temu..

evo..kaze mi jedna riba,kao..moze da dozivi orgazam bez dodira,sve je u glavi i to...ja je pitam,pa..ako bi ne znam...neki naucnici ili ko vec to radi..uspeli da ti amputiraju glavu i stave je u neku teglu sa onom technoscu,i srede da mozes da zivis tako,znaci samo glava,da li bi onda mogla da dozivis orgazam bez dodira posto..kazes da je sve u glavi,pa kao...ne bi ,pa... kako sad ne bi? wtf :?


inace...nije to tema,to je samo primer :P

hihihihi kako si lud:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Back
Top